lekarz Elżbieta Wołyniec-Zawiślak

Laryngolog

Nie spotkałam jeszcze lekarza, który poświęca pacjentowi tak dużo czasu i uwagi, niezależnie czy wizyta jest prywatna czy na fundusz. Podejście pani doktor do dziecka jest tak dobre, że dziecko pozwala się zbadać bez żadnych protestów. Obyśmy spotykali więcej takich lekarzy...

Nie spotkałam do tej pory bardziej oddanego pacjentom lekarza.Cierpliwa,kompetentna,zdecydowana.Nie korzystam już z porad lekarzy w moim mieście.Moja rada - zaufajcie Pani Doktor,nawet gdyby leczenie miało dłużej potrwać.

Byłam u Pani Zawiślak dopiero 2 razy , ale dzięki Niej zaczęłam inaczej patrzeć na swoje choroby .Dała mi nadzieję ,że może być lepiej .Moja wizyta nie była ostatnia . Oby było więcej takich lekarzy .

Dzięki Pani Doktor moje dzieci nie chorują...jedynie kaszel i katar ale wszystko w normie. Moje 6 letnie dziecko dostało ostatni antybiotyk gdy miało 1,5 roku(przychodnia), lekarz godny polecenia

Pani doktor leczy cały organizm, przyczyny infekcji a nie tylko objawy. Unika leków chemicznych. Bardzo mądra i życzliwa. po 3 latach jej leczenia choruje tylko raz do roku.Polecam.

po 3 latach jej leczenia choruje tylko raz do roku.Polecam.

wydaje się to niemożlie, a jednak...poza Panią doktor nie spotkałam innego tak oddanego pracy lekarza

Bardzo milutka Pani doktor o szerokim zakresie wiedzy!!!! polecam!

Bardzo milutka Pani doktor o szerokim zakresie wiedzy!!!! polecam!