lekarz Elżbieta Wołyniec-Zawiślak

Laryngolog

Moim zdaniem 150 zł za pierwszą wizytę i 80 zł za kolejne to trochę drogo. jeżeli stwierdze że pomogło to nie ma problemu gorzej jak się wyda kasę i nic z tego. A i dla czego wszyscy tu są tak zadowoleni czyżby nie było niezadowolonych aż dziwne. A może faktycznie taka dobra.

Dzięki Pani Doktor moje dzieci nie chorują...jedynie kaszel i katar ale wszystko w normie. Moje 6 letnie dziecko dostało ostatni antybiotyk gdy miało 1,5 roku(przychodnia), lekarz godny polecenia

Pani doktor leczy cały organizm, przyczyny infekcji a nie tylko objawy. Unika leków chemicznych. Bardzo mądra i życzliwa. po 3 latach jej leczenia choruje tylko raz do roku.Polecam.

po 3 latach jej leczenia choruje tylko raz do roku.Polecam.

Nie spotkałam do tej pory bardziej oddanego pacjentom lekarza.Cierpliwa,kompetentna,zdecydowana.Nie korzystam już z porad lekarzy w moim mieście.Moja rada - zaufajcie Pani Doktor,nawet gdyby leczenie miało dłużej potrwać.

TA PANI NIE SZANUJE LUDZKIEGO CZASU , NIE POTRAFI ZORGANIZOWAĆ SOBIE PRACY , ZAPISUJE PACJENTÓW CO 15 MIN , A KAŻDA WIZYTA TRWA CO NAJMNIEJ 30 MIN , CO WPROWADZA CHAOS WŚRÓD PACJENTÓW , NERWOWĄ ATMOSFERĘ I NIEZADOWOLENIE . I NIE WIEM JAK MIŁA BY BYŁA TA PANI TO NIE ZREKOMPENSUJE STRACONEGO CZASU W POCZEKALNI .

wydaje się to niemożlie, a jednak...poza Panią doktor nie spotkałam innego tak oddanego pracy lekarza

Bardzo milutka Pani doktor o szerokim zakresie wiedzy!!!! polecam!

Bardzo milutka Pani doktor o szerokim zakresie wiedzy!!!! polecam!