Świetny specjalista,widać ,że bardzo doświadczony i kompetentny juz w pierwszym kontakcie.Instytut Zdrowia Centrum poleciła mi sąsiadka,wyleczyli tam z alergii całą rodzinę i dlatego skorzystałam z usług ich psychologa.Wybór był trafiony,jak się później okazało,pani psycholog jest bardzo znana i poszukiwana jako specjalista, ma duze obłożenie w kalendarzu, a i tak poświęci swój prywatny czas na problemy swoich pacjentów, na odbieranie telelefonów z udzielaniem porad itd.Bardzo ludzki,dobry specjalista, nie tworzy bariery między pacjentem, mozna mu pow.najw.grzechy, niczemu się nie dziwi, zna zycie,rozumie człowieka i identyfikuje się z nim.Biegałam po różnych specjalistach z różnymi problemami zdrowotnymi, aż w końcu wzięłam się za głowę i duszę :-)wszystkie objawy chorobowe jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki po paru spotkaniach i pracą nad sobą zniknęły,co więcej relacje z mężem i resztą rodzinki są teraz wzorcowe.Polecam wszystkim,co chca cos zmienić w swoim zyciu na lepsze.Pani Wower przyjmuje też dzieci w Intytucie Centrum w specjalnie zaaranzowanych gabinetach dla dzieci,teraz zaczynam też chodzić z moją córką, bo naprawdę warto poswięcić trochę czasu i pieniędzy na poprawienie jakości swojego zycia.

Pani Elżbieta jest niezwykłą osobą obdarzoną doskonałą intuicją, empatią i ogromnym doświadczeniem terapeutycznym. Dzięki pomocy Pani Elżbiety udało mi się godnie przeżyć trudną rozprawę rozwodową-z szacunkiem dla obu stron. Teraz po regularnej terapii wiem, że można wyjść ze współuzależnienia i być autonomiczną kobietą, dojrzale kochającą mamą i wolnym człowiekiem. Wierzę, że można samodzielnie wiele zmienić nie czekając aż stanie się "cud".

bardzo miła, ciepła i wspierająca osoba, każda wizyta przynosi ulgę

bardzo miła, ciepła i wspierająca osoba, każda wizyta przynosi ulgę

Dziecko po kilku naszych spotkaniach z panią Wower zupełnie inaczej funkcjonuje. Uświadomiła nam ile błędów popełnialiśmy. Przy okazji wyłapała również dysleksję co potwierdziły badania w innym ośrodku. Miła, dusza człowiek. Potrafi zmieniać świat.

Miałam ogromne problemy wychowawcze z dzieckiem. Pani Elżbieta poukładała nam krok po kroku wszystkie sprawy. Jestem bardzo zadowolona. To mądra, ciepła i wrażliwa kobieta.

Wciąż poszukujesz "Psycholog Sosnowiec"?

KATOWICKIE CENTRUM PSYCHOLOGICZNE SALVATE
ul. Wojewódzka 26a/3
40-008 Katowice
Mabea logopeda i psycholog wizyty domowe
Ostrogórska 27a
Sosnowiec
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Oddział Leczenia Jednego Dnia
Żeromskiego 2

ul. G. Zapolskiej 3, Sosnowiec
41-218 Sosnowiec
Gabinet Psychologiczny mgr Joanna Zaręba-Górecka
41-300 Dąbrowa Górnicza
Przychodnia przy KWK "Porąbka-Klimontów"
ulica Dmowskiego 22
41-200 Sosnowiec