1,6
1,4
1,4

Nieprawdopodobnie atakujący gbur jak z z gestapo,w ogóle nie badała, krzyczała, miała pretensje, chłodna, brak empatii, musi mieć problemy sama z sobą.Miałam wrażenie, że jestem nie przed lekarzem, opryskliwa i pretensjonalna.

Bardzo dobry lekarz wyslucha pacjenta ,Mily sympatyczny wytłumaczy co i jak anielska cierpliwość Polecam.

Polecam.

Porażka nie polecam tej Pani okropna arogancka patrzy na pacieta z góry prosiłam o pomoc z wyzszościa mi odmówiła a widziała ze cierpię co ona myśli ze kim jest odradzam i stanowczo mówie NIIIIIEEEEEEEEEEE oby miała jak najmniej pacientów

Brak jej empatii. Jest lekarzem który nie budzi zaufania. Opryskliwa, malkontentka, bardzo niegrzeczna wobec pacjentów. Powinna zmienić zawód.

Ta kobieta jest bez serca ! Pozbawiona podstawowych cech wspułczucia !.SKĄD TACY SIĘ BIORĄ?.Jak może ona spać spokojnie? Unikać Jak Ognia!

Zdecydowanie nieprzyjemna osoba. Nie da dojść do głosu pacjentowi i jest bije od niej wyższość. Odradzam wszelkie kontakty.

Ze tez tacy lekarze jeszcze istnieja co za okropny lekarz , brak jakiejkolwiek rozmowy , agresywne i niemile podejscie do pacjenta !!! Brak wiedzy fachowej !!!

Ta pani minęła się z powołaniem, powinna pracować w policji lub prokuraturze za czasów PRL. Podczas wojny sprawdziłaby się w gestapo. Lekarz z niej marny :-( Andrzej

Andrzej

Podejście Pani Doktor(!) do pacjenta i problemu jest po prostu żenujące. Nie polecam

Makabra, należy tą Panią cofnąć do szkoły.

Makabra, należy tą Panią cofnąć do szkoły.