lekarz Elżbieta Wysocka

Wenerolog, Dermatolog

2,9
2,9
2,7

Byłam u Pani Doktor dwukrotnie na zabiegu laserem Lumenis Encore. Celem było spłycenie blizn potrądzikowych. Już po pierwszym zabiegu zaobserwowałam poprawę a po drugim jest to już widoczna zmiana na lepsze. Podoba mi się to, że zamiast 6-7 delikatnych zabiegów skutkujących ledwie zauważalnym efektem wykonuje 2 porządne :). To duża oszczędność pieniędzy i rychły upragniony rezultat. Choć lubię czepiać się drobiazgów, nie zauważyłam niczego takiego jak brak precyzji czy nadmierny pośpiech. Wszystko było ok. Poza tym Pani Doktor jest po prostu niezwykle życzliwą, ciepłą osobą. Zdrowie i komfort pacjenta przede ...

Poza tym Pani Doktor jest po prostu niezwykle życzliwą, ciepłą osobą. Zdrowie i komfort pacjenta przede wszystkim :).

Nie polecam,nie polecam i jeszcze raz nie polecam!!!!

Nie polecam,nie polecam i jeszcze raz nie polecam!!!!

byłem kilkakrotnie na wymrażaniu nic nie pomogło,szybka i niedokładna,dopiero Pan Doktor Piotr Skory pomógł,chociaż więcej zapłaciłem to pomogło,nie śpieszył się itd, Pani doktor moim zdaniem jest słaba i powinna być dokładniejsza NIE POLECAM

niedokładna, trzeba pokazywać kilkukrotnie miejsca które laser ominął

niedokładna, trzeba pokazywać kilkukrotnie miejsca które laser ominął

byłam i nie polecam - pani doktor by się świetnie nadawała na handlowce, ponieważ budzi zaufanie myślisz że jesteś w dobrych rekach i dajesz się namówić na zabieg- pierwszy raz byłam na pajączki i chciałam się pozbyć przebarwień na twarzy- ani to ani to nie usunęła mi - tylko dużo pieniędzy zostawiałam. zabiegi bez efektu na skórze, ale efektu lekkiego portfela. jedyne w czym jest dobra to botox... nie masz efektu maski. ale na ten jej ala fraxelem - nie polecam-

ale na ten jej ala fraxelem - nie polecam-

Miła i wesoła kobietka , ale nic poza tym. Kompletny brak kompetencji, aż żal patrzeć na jej zachowanie.

Wspaniały lekarz. Kompetencja,fachowość,życzliwość,W gabinecie - PACJENT to człowiek, a nie jego pieniądze. Polecam wszystkim,naprawdę warto !!!

Obejrzenie twarzy i próbka leku(który lekarze dostają za darmo od firm farmaceutycznych)kosztowało mnie 90 zł! nie polecam

Zdecydowanie nie polecam, nie zna się w ogóle na tym co robi, szybka i niedokładna.

Raczej nie polecam, a miało być tak dobrze

Raczej nie polecam, a miało być tak dobrze