lekarz Elżbieta Wysocka

Wenerolog, Dermatolog

2,9
2,9
2,7

Jest to jeden z niewielu Dermatologów, który powalczył z chorobą i nie odpuścił.

Dzięki nowoczesnemu laserowi zabieg przeprowadzony ręką Pani doktor okazał się niezwykle skuteczny i bezbolesy. Pani doktor wykazała dużo cierpliwości, zabieg wykonała bardzo dokladnie. Czułam się nieskrępowana. Lekarz z bardzo ludzkim podejściem, serdecznie polecam

Zdecydowanie nie polecam , Pani zdzierająca kasę za drobną wizytę, jestem ofiarą błędu lekarskiego wykonanego u tej Pani

Bardzo polecam. Dr Wysocka to fachowy, kompetentny, niedrogi i bardzo uprzejmy fachowiec.

Odniosłam wrażenie, iż owej Pani chodzi wyłącznie o kasę, a problem pacjenta jest zupełnie nieistotny. Lekarz ograniczył się do wypisania recepty, nic poza tym!

Kompetentny i konkretny lekarz, a jednocześnie życzliwy, polecam

Kompetentny i konkretny lekarz, a jednocześnie życzliwy, polecam

Lekarz godny zaufania,cierpliwie odpowiada na pytania,zabiegi wykomuje profesjonalnie (dba ,żeby nie bolało :-)

Konkretna, zdecydowana i Komoetentna. Przy zabiegach bardzo dba o znieczuleie! Rewelacyjni erobi wrastające paznokcie. Nie naciąga ludzi.