lekarz Elżbieta Zakrzewska

2,7
2,5

Doktor niezbyt uprzejma, podejście służbowe, zero porad od siebie, wyjścia poza wymagane formalności. Nie zauważyłam też podejścia do dziecka. Ja po każdej wizycie wychodziłam zestresowana. Doktor sugerowała, że coś jest źle z napięciem, rzuciła pytaniem "czy on chodzi na rehabilitację?", chodzimy do fizjoterapeuty dla swojego spokoju, z dzieckiem jest wszystko ok. Także zero wyjaśnień, a stres dla rodziców szczególnie, że to pierwsze dziecko. Zmieniliśmy przychodnię.

Po przeczytaniu negatywnych opinii troszkę się przeraziłam, bo akurat miałam dziś pierwszą wizytę z dzieckiem u tej Pani doktor. Jednak okazały się one zupełnie nieprawdziwe. Stwierdzam, że to bardzo miła, uprzejma i sympatyczna osoba. Jest konkretna, dokładnie bada dziecko i rzeczowo rozmawia z rodzicem. Dziecko uznało, że to "fajna pani". Mając w domu alergika i ze względu na przeprowadzki, odwiedziliśmy wielu lekarzy w różnych miastach i z pełnym przekonaniem mogę polecić Panią doktor.

Trudno oceniać mi kompetencje Pani doktor po moich wizytach, staram się unikać kontaktu z nią, ale po ostatniej nie mogę milczeć. Po pierwsze podejście do dzieci - fatalne, wzbudza lęk, a wizyta lekarska ogólnie nie należy przecież do wybitnie przyjemnych. Po drugie po tych wizytach zawsze czułam się wyrodną matką np. dziecko nie zjadło śniadania przy 39st gorączce, nie ma bilansu (gdy pytałam powiedziano mi że szkoła w tym uczestniczy, regularnie jestem w przychodni, można podpowiedzieć rodzicowi co ma robić), pije mleko, i.t.p. Może i ma wiedzę, nie chcę jej krzywdzić, ale wolę wybrać innego lekarza niż za każdym razem wychodzić wzburzona z gabinetu z przestraszonym dzieckiem.

Pani doktor nie zasługuje na żadne z tych negatywnych komentarzy.Chodzę do niej tylko przez nfz.i mogę stanowczo stwierdzić,że niczego nie bagatelizuje ,jest kompetentna i kiedy jest konieczność kieruje do specjalistó ,szpitala i na badania.Fakt Pani doktor nie jest wylewna i być może w pierwszych kontaktach stwarza pewien dystans , ale najważniejsze jest ,że na prawdę interesuje ją los pacjenta. Mój synek w ostatnim czasie wiele przeszedł i zostaliśmy przez Panią doktor dwukrotnie skierowani do szpitala dzwoniła ze swojego prywatnego telefonu trzy razy w czasie naszych hospitalizacji pytając o losy dziecka.Dodam ,że mój synek nie jest łatwym pacjentem przy badaniu robi awantury jednak nigdy nie odczuliśmy aby nasz widok był niemiły.Mamy przed sobą operację ale jak wrócimy do siebie na pewno pójdziemy jej z całego serca podziękować za jej wielkie i bezinteresowne serce.

Niemiła, burkliwa. Na jej widok syn się wydarł jak przy żadnym innym lekarzu. Nie wzbudza mojego zaufania. Wielkie kampanie społeczne "PIJ MLEKO" to według niej działanie lobby mlecznego, ponieważ ONI nas tym mlekiem trują. I to od stuleci. Wszyscy wychowaliśmy się na mleku i żyjemy. NIE POLECAM!!!

Jeśli zaakceptuje się specyficzny styl bycia Pani Doktor (czyli to, że nie skacze koło dziecka, nie zabawia go), to ma się do czynienia z kompetentnym lekarzem. Leczy moje dzieci już od 7 lat. Gdy ma jakiekolwiek podejrzenia, zawsze daje skierowanie do specjalisty lub na dodatkowe badania, czego inni lekarze nie robią, bagatelizując problem. Rozmawia z rodzicem, słucha go, nigdy nie próbuje skrócić wizyty. Nie przesadza też z natychmiastowym leczeniem antybiotykami. Polecam.

Moim zdaniem ta pani doktor powinna jeszcze wiele się nauczyć, nawet dobrze zbadać dziecka nie potrafi. Przy tym nie ma podejścia do dzieci. Nawet na bilanse już do niej nie chcę chodzić.

Pani dr Zakrzewska jest delikatnie mówiąc burkliwą babą. Absolutnie nie nadaje się na pediatrę, zresztą na lekarza też nie!!! Jest nieuprzejma, nadęta i zarozumiała. W czasie badania nawet nie próbuje nawiązać kontaktu z dzieckiem. Przy jej badaniu moje dziecko potwornie płacze, co nie zdarzyło się u innych lekarzy. Pierwsza wizyta u pani Zakrzewskiej wypadła fatalnie, ale następne jeszcze gorzej. Jeżeli komuś zależy na fachowym i profesjonalnym lekarzu absolutnie nie powinien udac się do tej lekarki!!!

niemiła, burkliwa, wieczna pretensja. Wizyta patronacka przy pierwszym dziecku znacznie odbiegała od mojego wyobrażenia, kilka chwil i oczekiwanie, że najpotrzebniejsze informację to sobie wygoogluje. żal

Zmieniłam zdanie. Zdecydowana poprawa w podejściu do pacjenta i problemu. Miła sympatyczna, tłumaczy dość szczegółowo zagadnienia. Jak ktoś wybiera publiczne leczenie, polecam.