lekarz Elżbieta Zalewska

Lekarz rodzinny

Wspaniały lekarz. Oby wszyscy byli tak sympatyczni i kompetentni. Jako lekarz rodzinny doskonała , empatyczna i rzeczowa. Pozdrawiam

Wspaniały lekarz. Oby wszyscy byli tak sympatyczni i kompetentni.
Jako lekarz rodzinny doskonała , empatyczna i rzeczowa.
Pozdrawiam

Najlepszy lekarz rodzinny z jakim się spotkałam. Poświęca czas, odpowiada na pytania, pomaga. Pani doktor jest otwarta, bardzo uprzejma. Lekarz z powołaniem.

W mojej ocenie jest wzorem lekarza. Kompetentna - trafnie diagnozuje i skutecznie leczy, a w razie potrzeby kieruje do specjalisty. Jest dociekliwa, uprzejma, cierpliwa z dużą dozą empatii. Jestem pod jej opieką lekarską wiele lat i wszystkim życzę takiego lekarza rodzinnego. Brawo Pani Doktor.

Pani doktor jest bardzo sympatyczna, życzliwa i doskonale zna swoich pacjentów (pamięta ich, jak i również choroby, które im doskwierają). Zawsze stawia dociekliwe pytania, aby postawić diagnozę. Wizyta zawsze przebiega w miłej atmosferze. Nigdy nie wyszłam niedoinformowana z gabinetu. Co do negatywnych opinii o tym, że nie przyjęła pacjentów poza kolejką - to jest lekarz, który ma również swoje życie prywatne i nie chce siedzieć po godzinach (co i tak często robi). Od tego jest pogotowie lub przychodnie świąteczne (nocą też przyjmują). Jak potrzebujesz wizyty u lekarza to lecisz rano na otwarcie przychodni stanąć w kolejce - już nie raz tak robiłam również z gorączką 39 stopni jak tutaj jedna osoba wypisywała, że to jest brak człowieczeństwa nie przyjąć takiej osoby. Nie jesteś dzieckiem a dorosłą osobą.

Doktor Zalewska nie przyjęła mnie na wizytę, ponieważ stwierdziła, że ma komplet pacjentów, mimo tego, iż przyszłam z temperaturą 39 stopni, której nie mogłam zbić. Kazała mi iść do innej przychodni z tą temperaturą, nawet nie do innego lekarza w tej samej przychodni. Pierwszy raz w życiu zdarzyło mi się, żeby lekarz prowadzący, nie przyjął mnie z tak wysoką temperaturą i kazał chodzić, gdzie indziej. Dodatkowo była bardzo niemiła, wręcz wyrzuciła mnie, stwierdzając, że ma swoich pacjentów, którzy czekają. Dla mnie osobiście jest to brak człowieczeństwa, żeby komuś odmówić wizyty w takim stanie i w moim odczuciu, na miano lekarza nie zasługuje ktoś, kto w taki sposób traktuje pacjenta. Podkreślę fakt, że chodziłam do różnych przychodni (Sopot) i nigdy nie zostałam tak potraktowana przez lekarza. Gorąco nie polecam.

Pani doktor jest osobą wzbudzającą zaufanie, bardzo kompetentną, empatyczną. Świetnie diagnozuje choroby, jest zawsze otwarta na nowe rozwiązania, nie waha się inaczej spojrzeć na problemy, jej decyzje są świeże i godne zaufania. Od lat jest naszym lekarzem i nie wyobrażam sobie innego. Serdecznie jej życzę wszystkiego najlepszego.

Od lat jest naszym lekarzem i nie wyobrażam sobie innego.
Serdecznie jej życzę wszystkiego najlepszego.

To jest kobieta, która uratowała mi życie. Pani doktor od ponad 15-stu lat jest moim lekarzem pierwszego kontaktu. Jako pierwsza zastosowała inny antybiotyk na moje powracające zapalenia górnych dróg oddechowych, dzięki któremu zmniejszyła się ilość moich absencji w pracy. Potem domyśliła się powodu tego schorzenia. Okazało się, że to brodawczak. Przed tą diagnozą spędzałem ponad 100 dni rocznie na zwolnieniu. W końcu na podstawie tej diagnozy skierowała mnie do odpowiedniego lekarza specjalisty, czym uratowała mi życie, ponieważ w moim organizmie rozwijał się nowotwór. Dzięki jej wiedzy i chęci niesienia pomocy usunięto mi raka na granicy zesłośliwienia. Jestem 10 lat po operacji i żyję.

Z takim lekarzem jak Pani Elzbieta nigdy jeszcze sie nie spotkalam. Cudownie ciepla, zyczliwa, wyrozumiala, wszystko tlumaczaca pacjentowi-laikowi, serdeczna. I bardzo bardzo fachowa w swoim zawodzie. Wszystkim serdecznie polecam!!!!

Doktor Zalewska nie przyjęła mnie do siebie na wizytę, ponieważ stwierdziła, że ma komplet pacjentów. Nie chciałem wytykać jej obowiązku przyjęcia pacjenta, ani brać zaświadczenia, że gdyby mi się coś stało, to ponosi za to odpowiedzialność. Szczególnie, że w przychodni tylko ona miała obowiązek mnie przyjąć, gdyż pielęgniary powiedziały, że tylko ona przyjmuje. Jak dla mnie lekarka nie jest lekarką z powołania - 8 zł z NFZ to z mało, aby przyjąć jednego pacjenta nadliczbowo. Szacunek do pacjenta, jak i wiedza merytoryczna tworzą nieodłączną całość, widocznie doktor wyrobiła sobie za mało godzin psychologii na studiach, nie wspomnę już o pielęgniarach, które w ogóle tego przedmiotu nie miały.

najlepszy lekarz rodzinny jakiego miałem

najlepszy lekarz rodzinny jakiego miałem