lek. dent. Elżbieta Zaremba

Ortodonta

Lekarka w pełni spełnia moje oczekiwania. Jest kompetentna i uprzejma. Wesoła i sympatyczna. Dzieci za nią przepadają. Poświęca zawsze sporo czasu dla każdego pacjenta. Szczegółowo planuje leczenie i ustala wszystkie szczegóły. Wiem co mnie czeka podczas leczenia. Warto przekonać się i przyjść na pierwszą wizytę. Ceny aparatów nie są wygórowane i można w miarę możliwości finansowych rozłożyć ten koszt na raty. Największym atutem pani doktor jest dostępność. W razie niespodziewanych kłopotów przyjmuje o każdej porze dnia i wieczorami:) Polecam!!

Kobieta jest bardzo kontaktowa, lecz ma swoje humory. Ogolnie polecam, ale nie zawsze.

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Toruń"?

Legionów 81
87-100 Toruń