Elżbieta Zasadzień

Neurolog

Liczba opinii: 2
Średnia ocen:1,0/5
Opinie:2
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Zdecydowanie nie polecam. Zero empatii i zainteresowania problemem zdrowotnym pacjenta. Moja mam trafiła do tej pani ze skierowaniem z NFZ. W skierowaniu podano jako powód wizyty bóle głowy. Jednocześnie w wypisie ze szpitala zapisano w rozpoznaniu zwyrodnienia kręgosłupa piersiowego. Pani doktor stwierdziła, że jedyne co trzeba zrobić to zbadać poziom kreatyniny mimo, że w wypisie ze szpitala (2 miesiące wcześniej), gdzie próbowano również zdiagnozować powód bólu głowy wynik był pozytywny (ale o tym już pani doktor nie wie bo nie chciała się z wypisem zapoznać), poza tym wydała skierowanie na ...

Zdecydowanie nie polecam. Zero empatii i zainteresowania problemem zdrowotnym pacjenta. Moja mam trafiła do tej pani ze skierowaniem z NFZ. W skierowaniu podano jako powód wizyty bóle głowy. Jednocześnie w wypisie ze szpitala zapisano w rozpoznaniu zwyrodnienia kręgosłupa piersiowego. Pani doktor stwierdziła, że jedyne co trzeba zrobić to zbadać poziom kreatyniny mimo, że w wypisie ze szpitala (2 miesiące wcześniej), gdzie próbowano również zdiagnozować powód bólu głowy wynik był pozytywny (ale o tym już pani doktor nie wie bo nie chciała się z wypisem zapoznać), poza tym wydała skierowanie na najbardziej inwazyjne badanie jakim jest tomograf komputerowy (olbrzymia dawka promieniowania), dlaczego nie bardziej bezpieczny rezonans magnetyczny, nie wiem. Kręgosłupem nie zajęła się bo jak stwierdziła zajmie się nim jeżeli na skierowaniu od lekarza POZ będzie zapisane, że boli kręgosłup. Pozostaje pytanie kto tu jest specjalistą lekarz POZ czy pani neurolog? Raczej powszechnie wiadomo, że przyczyną bólu głowy może być problem z kręgosłupem ale może na tych zajęciach pani doktor akurat nie była obecna. Przed gabinetem pani doktor pustki teraz już wiadomo dlaczego. Moim zdaniem jest to marnowanie naszych wspólnych pieniędzy z NFZ bo pacjent będzie musiał odbyć kilka wizyt żeby się zdiagnozować a wystarczy tylko trochę chęci. Tu nie działa podstawowa zasada szybka diagnoza lepsze efekty leczenia. Tak właśnie wyciekają pieniądze z NFZ.

WięcejMniej
1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Nie przykłada się do pracy, zwraca się: Dzień dobry Jak się Pani czuje? Napadów nie było? Jakie leki Pani przepisać? Do widzenia Nic dodać nic ująć, wizyta trwa 5 minut - żadnej rozmowy z pacjentem aby dowiedzieć się czegoś więcej, o skierowanie na badania samemu trzeba się prosić bo jej to nie przyjdzie do głowy.

Nie przykłada się do pracy, zwraca się:
Dzień dobry
Jak się Pani czuje?
Napadów nie było?
Jakie leki Pani przepisać?
Do widzenia
Nic dodać nic ująć, wizyta trwa 5 minut - żadnej rozmowy z pacjentem aby dowiedzieć się czegoś więcej, o skierowanie na badania samemu trzeba się prosić bo jej to nie przyjdzie do głowy.

Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat