lekarz Elżbieta Zembrzuska

Pulmonolog, Pediatra

Wyciąga tylko kasę. 10 min.wizyta -250 zł. Poprzewracalo się im w głowach. No ale dla dziecka wszystko. Reklamuje się, że ma specjalistyczny sprzęt, więc oczekujesz że przyjemnie cię w super gabinecie a lądujesz w małym pokoiku. Nie polecam. Drogie mamy czytajcie opinie.

Pani doktor przyjechała na miejsce poświęciła mi bardzo dużo czasu... Zdiagnozowała chorobę przepisała leki i dodatkowym plusem była druga wizyta kontrolna nieodpłatna gdy nie nastąpi poprawa. Polecam serdecznie

serdecznie wszystkim polecam! Telefon o 8.00 a Pani doktor przyjechała juz tego samego dnia o godzinie 13.00 (punktualnie). Ja, Zona i Coreczka sie rozchorowalismy Pani doktor pomogla, przepisala leki - dodatkowy plus ze nie jest zwolennikiem antybiotyków, tylko mnie przepisala antybiotyk bo u mnie była to ostateczność. Cena: 300 zł za wizytę domową do 3 osób. Polecam!

Wspaniały lekarz poświęca dużo czasu na wysłuchanie pacj Wspaniały lekarz poświęca dużo czasu na wysłuchanie pacjenta potrafi dobrze dobrać lekarstwa bardzo miła pani doktor POLECAM

Wspaniały lekarz poświęca dużo czasu na wysłuchanie pacj

Pani doktor nawet nie wstała z fotela aby zdiagnozować dziecko. Z odległości 2m powiedziała że dobrze wszystko. Dopiero gdy powiedziałem że kaszle to wstała i trzy razy przyłożyła do klatki piersiowej stetoskop na milisekundy. Dla niej empatia to pewnie zupa z chińska. Beznadziejny lekarz a człowiek jeszcze gorszy.

Lekarka beznadziejna, wyciąga tylko pieniądze,powie byle jaką diagnoze, a w dodatku czuć od niej alkohol, dramat! Nie wiem jak jej nie wstyd.