lekarz Elżbieta Zielińska

2,7
2,6
2,5
2,5

Pani doktor nie powinna przyjmować pacjentów. Jest arogancka, nieuprzejma i przede wszystkim nieprofesjonalna. Wizyta trwała 40 minut ale głównie z powodu braku umiejetnosci uzywania klawiatury. Absolutnie nie polecam.

Do pani doktor trafiłam, po konsultacji telefonicznej z innym neurologiem, który zalecił wizytę stacjonarną na CITO (powodem były uciążliwe bóle głowy od 1,5 tygodnia, które nie ustępowały po żadnych lekach). Pani doktor pytała się, po co w ogóle do niej przyszłam, przecież czekam jeszcze na badanie rezonansem. Całą wizytę była pretensjonalna, a każdą moją odpowiedź kwestionowała, była bardzo nieuprzejma. Końcowo stwierdziła, że widziała już wiele osób z bólem głowy, a ja nie wyglądam na osobę chorą i wysławiam się zwięźle i trzeźwo, więc nie wydaje jej się, żeby cokolwiek mnie bolało. Zrobiła łaskę, że przebadała mnie pod kątem neurologicznym, nie chciała też wypisać zwolnienia lekarskiego. Na koniec wizyty, zadzwoniła do recepcji, żeby dowiedzieć się, jak mam mnie skierować do internisty, po czym zaczęła komentować, że zajmuję jej dużo czasu i przeze mnie opóźnia jej się przyjęcie kolejnych pacjentów. To przerażające, że tacy ludzie odpowiadają za nasze zdrowie i życie.

Pani doktor jest okropna, nie dość że czekałem na wizytę 5 godzin to jeszcze jak by tego było mało wyrzuciła mnie z gabinetu po 7 minutach. W dodatku sklerotyczka i ślepa. Odradzam wizyt u niej.

Dziś rano próbowałem dostać się do pani doktor miedzy pacjentami, o ósmej rano. Byłem zdziwiony że jest prawie pusto ,dwie miłe panie które musiały czekać na panią Zielińska do godziny dziewiątej dziesięć aż raczy zacząć swoją pracę. Pierwsza pani wyszła po 2 minutach, druga pozwoliła mi wejść przed nią, zapytałem dok. czy mnie przyjmie i się zaczęło. Myślałem że starsza kobieta, lekarz będzie mieć w sobie zrozumienie i chęć niesienia pomocy pacjentom a ona okazała się tyranem, a jak się dowiedziała że wcześniej byłem u innego lekarza jej bezczelność mnie przerosła, jakby chciała mnie ukarać stwierdziła że jak zacząłem u kogoś innego to żebym jej nie zawracał głowy jak powiedziałem że ten lekarz już nie przyjmuje powiedziała że jej to nie obchodzi poza tym jestem nie przygotowany do wizyty. PANI DOKTOR BARDZO PROSZĘ O POMOC, BOLI MNIE OD PRAWIE PÓŁTORA ROKU, BÓL NIE DO ZNIESIENIA MOŻE CHOCIAŻ SKIEROWANIE NA BADANIE REZONANSEM JAK ZALECIŁ MÓJ LEKARZ RODZINNY JA NAPRAWDĘ POTRZEBUJE POMOCY, ODPOWIEDŹ; A CO MNIE TO OBCHODZI JA MAM WAŻNIEJSZE SPRAWY NIECH PAN ZAPISZE SIĘ NA MARZEC; ALE PANI DOROTO... NIECH MI PAN BAJEK NIE OPOWIADA; ALE... ; SKOŃCZYŁAM!!! Okropna baba, niewłaściwy człowiek , bez serca i zaangażowania. Absolutnie nie polecam, obrzydzenie i wysokie ciśnienie zamiast jakichkolwiek korzyści zdrowotnych po wizycie.

Pani Doktor jest konkretna i zdecydowana, wie co mówi, jednak zupełnie brak jej wyczucia i delikatności. Tak więc z punktu widzenia leczenia polecam, ale z perspektywy kontaktu z pacjentem - nie do końca.

Beznadziejny lekarz. Na wszystko ma odpowiedź, że trzeba odżywiać się zgodnie ze swoją grupą krwi. Nieuprzejma. Na pytanie co mi poradzi na silne bóle głowy podczas wyjazdów - nie jeździć !!

Lekarz jakich mało. Wreszcie ktoś mnie konkretnie przebadał i zlecił przeprowadzenie odpowiednich badań. Po wykonaniu badań, na kolejnej wizycie otrzymałam diagnozę i sposób leczenia, który okazał się zbawienny. Bardzo polecam Panią Doktor każdemu.

Bardzo dobry lekarz, jestem mile zaskoczony. Pani Doktor świetnie zna się na swoim fachu i z powodzeniem mogłaby poduczyć wielu innych neurologów. Bardzo polecam wszystkim.

Jestem bardzo zadowolony nie tylko z wizyt ale przede wszystkim z wyniku leczenia. Ponadto Pani doktor jest wyrozumiała, uprzejma, widać, że ma spore doświadczenie. Bardzo polecam tego doktora.

Zupełnie nie rozumiem poprzednich osób oceniających. Wydaje mi się, że to konkurencja ze swoimi znajomymi specjalnie takie bzdury powpisywała. Pani Doktor świetnie zna się na swoim fachu i z powodzeniem mogłaby poduczyć wielu innych neurologów !!!