lekarz Elżbieta Zielińska

2,8
2,7
2,6
2,6

Do pani doktor trafiłam, po konsultacji telefonicznej z innym neurologiem, który zalecił wizytę stacjonarną na CITO (powodem były uciążliwe bóle głowy od 1,5 tygodnia, które nie ustępowały po żadnych lekach). Pani doktor pytała się, po co w ogóle do niej przyszłam, przecież czekam jeszcze na badanie rezonansem. Całą wizytę była pretensjonalna, a każdą moją odpowiedź kwestionowała, była bardzo nieuprzejma. Końcowo stwierdziła, że widziała już wiele osób z bólem głowy, a ja nie wyglądam na osobę chorą i wysławiam się zwięźle i trzeźwo, więc nie wydaje jej się, żeby cokolwiek mnie bolało. Zrobiła łaskę, że przebadała mnie pod kątem neurologicznym, nie chciała też wypisać zwolnienia lekarskiego. Na koniec wizyty, zadzwoniła do recepcji, żeby dowiedzieć się, jak mam mnie skierować do internisty, po czym zaczęła komentować, że zajmuję jej dużo czasu i przeze mnie opóźnia jej się przyjęcie kolejnych pacjentów. To przerażające, że tacy ludzie odpowiadają za nasze zdrowie i życie.

Dziś rano próbowałem dostać się do pani doktor miedzy pacjentami, o ósmej rano. Byłem zdziwiony że jest prawie pusto ,dwie miłe panie które musiały czekać na panią Zielińska do godziny dziewiątej dziesięć aż raczy zacząć swoją pracę. Pierwsza pani wyszła po 2 minutach, druga pozwoliła mi wejść przed nią, zapytałem dok. czy mnie przyjmie i się zaczęło. Myślałem że starsza kobieta, lekarz będzie mieć w sobie zrozumienie i chęć niesienia pomocy pacjentom a ona okazała się tyranem, a jak się dowiedziała że wcześniej byłem u innego lekarza jej bezczelność mnie przerosła, jakby chciała mnie ukarać stwierdziła że jak zacząłem u kogoś innego to żebym jej nie zawracał głowy jak powiedziałem że ten lekarz już nie przyjmuje powiedziała że jej to nie obchodzi poza tym jestem nie przygotowany do wizyty. PANI DOKTOR BARDZO PROSZĘ O POMOC, BOLI MNIE OD PRAWIE PÓŁTORA ROKU, BÓL NIE DO ZNIESIENIA MOŻE CHOCIAŻ SKIEROWANIE NA BADANIE REZONANSEM JAK ZALECIŁ MÓJ LEKARZ RODZINNY JA NAPRAWDĘ POTRZEBUJE POMOCY, ODPOWIEDŹ; A CO MNIE TO OBCHODZI JA MAM WAŻNIEJSZE SPRAWY NIECH PAN ZAPISZE SIĘ NA MARZEC; ALE PANI DOROTO... NIECH MI PAN BAJEK NIE OPOWIADA; ALE... ; SKOŃCZYŁAM!!! Okropna baba, niewłaściwy człowiek , bez serca i zaangażowania. Absolutnie nie polecam, obrzydzenie i wysokie ciśnienie zamiast jakichkolwiek korzyści zdrowotnych po wizycie.

Pani doktor jest okropna, nie dość że czekałem na wizytę 5 godzin to jeszcze jak by tego było mało wyrzuciła mnie z gabinetu po 7 minutach. W dodatku sklerotyczka i ślepa. Odradzam wizyt u niej.

Zupełnie nie rozumiem poprzednich osób oceniających. Wydaje mi się, że to konkurencja ze swoimi znajomymi specjalnie takie bzdury powpisywała. Pani Doktor świetnie zna się na swoim fachu i z powodzeniem mogłaby poduczyć wielu innych neurologów !!!

Lekarz jakich mało. Wreszcie ktoś mnie konkretnie przebadał i zlecił przeprowadzenie odpowiednich badań. Po wykonaniu badań, na kolejnej wizycie otrzymałam diagnozę i sposób leczenia, który okazał się zbawienny. Bardzo polecam Panią Doktor każdemu.

Jestem bardzo zadowolony nie tylko z wizyt ale przede wszystkim z wyniku leczenia. Ponadto Pani doktor jest wyrozumiała, uprzejma, widać, że ma spore doświadczenie. Bardzo polecam tego doktora.

Bardzo dobry lekarz, jestem mile zaskoczony. Pani Doktor świetnie zna się na swoim fachu i z powodzeniem mogłaby poduczyć wielu innych neurologów. Bardzo polecam wszystkim.

Pani doktor jest bardzo uprzejma, bardzo kompetentna, bardzo uprzejma dla ludzi. Zdecydowałam się na wizytę u pani doktor po przeczytaniu bardzo dobrych opinii. Poszłam do niej z bólem pleców, pani doktor się zajęła mną bardzo skrupulatnie a nie jak inni belejak aby coś zrobić. Serdecznie polecam tą panią, przyjmuje w Lux Med przy al. Jerozolimskich 162.

Pani doktor jest osobą bardzo konkretną.W moim przypadku mogę jej tylko bardzo podziękować za trafną diagnozę,poza tym nie pozostawiła mnie bez pomocy.Udzieliła konkretnej porady ,odesłała do odpowiedniego lekarza i właściwie dzięki niej dzisiaj nie leżę,lecz chodzę .Co prawda na razie o kulach,ale jednak bez przykurcz.,które były wcześniej.Dobra rada.Nie chodzimy do lekarza po to by nas głaskano ,ale po dobrą diagnozę.Taka jest Pani Doktor.Konkretna i rzeczowa.Nie owija w"bawełnę".

Pani Ela jest zdecydowanie znudzonym życiem i pracą pracownikiem służby zdrowia, która nie stara się w najmniejszym choćby stopniu pomóc pacjentowi!!! Szczerze odradzam tą panią bo lekarzem trudno ją nazwać!!! Czasami wiek i doświadczenie jest atutem lekarza, ale na pewno nie w tym wypadku. Mam problemy z kręgosłupem oraz od czasu do czasu miewam zawroty głowy w ostatnim czasie występują coraz częściej, pani Ela bez zlecenia żadnych badań ŻADNYCH przepisała mi Polvertic lek o którym nie wiadomo jeszcze zbyt wiele 3 razy dziennie mówiąc, że "jak zacznie się poprawiać to zmniejszyć dawkę do jednego razu". Problem w tym, że nie wiadomo co miałoby się poprawiać bo nie zdążyłem jeszcze powiedzieć o problemach ze wzrokiem.
Nie polecam tego lekarza żeby nie mówić odradzam.