lekarz Elżbieta Zielińska

2,7
2,6
2,5
2,5

No niestety, ale muszę, napisać, że nie polecam tego lekarza. Pani doktor, tak jak słusznie zauważyli to poprzednicy, jest osobą znudzona pracą lekarza i zapewne wszystkim na dobre wyszłoby zmiana na zawód mniej kontaktowy np. ogrodnictwo. Z całym szacunkiem, ale wiek w przypadku tej Pani nie wnosi żadnej wartości dodanej. Zgłosiłem się z bólami głowy i drętwieniami kończyn, sposób wyjaśniania wątpliwości był żaden, Pani doktor nie miała żadnej ochoty, by mi coś wytłumaczyć,poleciła tylko zapoznać się z dietami zgodnymi z grupami krwi, bo ponoć z tego wynikają wszelkie dolegliwości...Szkoda słów i zmarnowanego czasu.

lekarz beznadziejny. potrafi tylko krzyczec, zero wyrozumialosci dla pacjenta. jakby mogla to spalilaby wszystkich w poczekalni, stanowczo ODRADZAM TEGO LEKARZA nie dziwie sie ze nasza sluzba zdrowia jest w tak oplakanym stanie jesli pracują tam tacy oto jej przedstawiciele

Pani Ela jest zdecydowanie znudzonym życiem i pracą pracownikiem służby zdrowia, która nie stara się w najmniejszym choćby stopniu pomóc pacjentowi!!! Szczerze odradzam tą panią bo lekarzem trudno ją nazwać!!! Czasami wiek i doświadczenie jest atutem lekarza, ale na pewno nie w tym wypadku. Mam problemy z kręgosłupem oraz od czasu do czasu miewam zawroty głowy w ostatnim czasie występują coraz częściej, pani Ela bez zlecenia żadnych badań ŻADNYCH przepisała mi Polvertic lek o którym nie wiadomo jeszcze zbyt wiele 3 razy dziennie mówiąc, że "jak zacznie się poprawiać to zmniejszyć dawkę do jednego razu". Problem w tym, że nie wiadomo co miałoby się poprawiać bo nie zdążyłem jeszcze powiedzieć o problemach ze wzrokiem.
Nie polecam tego lekarza żeby nie mówić odradzam.

Pani doktor jest bardzo uprzejma, bardzo kompetentna, bardzo uprzejma dla ludzi. Zdecydowałam się na wizytę u pani doktor po przeczytaniu bardzo dobrych opinii. Poszłam do niej z bólem pleców, pani doktor się zajęła mną bardzo skrupulatnie a nie jak inni belejak aby coś zrobić. Serdecznie polecam tą panią, przyjmuje w Lux Med przy al. Jerozolimskich 162.

Pani doktor jest bardzo nieuprzejma, niekompetentna, znudzona pracą i ludźmi. Zdecydowałam się na wizytę u pani doktor po przeczytaniu bardzo dobrych opinii. Poszłam do niej z bólem nogi, przykurczem mięśni (skierowanie od ortopedy), a pani doktor zaczęła wmawiać mi, ze mam depresje, a moje bóle spowodowane są tym, że nie stosuje diety zgodnej z grupą krwi.Zdecydowanie nie polecam tej pani, przyjmuje w Lux Med al. Jerozolimskie.

Lekarz beznadziejny, bardzo nieprzyjemna w kontakcie z pacjentem. Praktycznie zmarnowany czas, żadnej diagnozy, a dodatkowo szydercze traktowania człowieka z prawdziwym bólem

Pani doktor jest osobą bardzo konkretną.W moim przypadku mogę jej tylko bardzo podziękować za trafną diagnozę,poza tym nie pozostawiła mnie bez pomocy.Udzieliła konkretnej porady ,odesłała do odpowiedniego lekarza i właściwie dzięki niej dzisiaj nie leżę,lecz chodzę .Co prawda na razie o kulach,ale jednak bez przykurcz.,które były wcześniej.Dobra rada.Nie chodzimy do lekarza po to by nas głaskano ,ale po dobrą diagnozę.Taka jest Pani Doktor.Konkretna i rzeczowa.Nie owija w"bawełnę".