lekarz Emanuel Korzeniec

Z gorącą wdzięcznością składam podziękowania Panu Doktorowi Emanuelowi Korzeniec, za życzliwe i ludzkie podejście do pacjenta. Wybitny specjalista, wspaniały lekarz z zaangażowaniem, zapewniający troskliwą opiekę w trakcie leczenia. W szpitalu w Łomży wraz z Panią Doktor Anną Lewczuk i Panem Doktorem Sławomirem Gołębiewskim przeprowadzili zabieg zamknięcia ubytku w przegrodzie międzyprzedsionkowej ASD typu 2. Dorota Baranowska

Dorota Baranowska

Pragnę złożyć wyrazy największego uznania oraz podziękowania dla dr Emanuela Korzenic za diagnozę, przeprowadzony zabieg koronografi za szybkie zajęcie się moim przypadkiem.Moje leczenie nie kończy się na koronografi co potwierdziła diagnoza dr.Oprócz tego że jest to bardzo dobry specjalista to też wspaniały człowiek.Pan dr przeprowadził mój zabieg w Łomży wraz z całym Zespołem Kardiologów Inwazyjnych -wspaniali lekarze, przecudowni ludzie - dziękuję bardzo i życzę wszystkiego dobrego. Pozdrawiam wdzięczna pacjentka Wiesława Rybaniec - Pionki

Serdeczne podziękowania dla Zespołu Kardiologów Inwazyjnych: dr Emanuel Korzeniec oraz dr Sławomir Gołębiewski za wspaniale i z pełnym sukcesem przeprowadzone leczenie dwuetapowe mojej mamy l.86 , składajace sie z rotablacji oraz angioplastyki z implantacją dwóch stentów , zarówno na prawą tętnicę wieńcową jak i dwóch stentów na gałąż okalającą. Mama, z przewlekłą chorobą wieńcową, nadciśnieniem oraz miażdżycą tętnic szyjnych, kwalifikowana była wcześniej do leczenia operacyjnego, dwukrotnie w 2019 poddawana była koronorografii na terenie ośrodków warszawskich i nieskutecznej próbie udrożnienia tętnic wieńcowych . Wobec braku możliwości podjęcia kolejnych prób leczenia (konsultowani ...

Wobec braku możliwości podjęcia kolejnych prób leczenia (konsultowani lekarze odmawiali zajecia sie sprawą powołując się na wiek , stan zaawansowania etc) , z nadzieją usłyszeliśmy podczas konsultacji z dr Emanuelem Korzeńcem, że podejmie się z zespołem tego zadania...Wspaniały efekt zabiegów dokonanych przez w/w zespół pozwolił mojej mamie, wrócić do dawnej sprawności (spacerów , aktywności codziennej) , bez potwornych bólów , strachu i braku nadziei , w którym żyliśmy. Dziekujemy !

Świetny lekarz z powołania, godny polecenia. Bardzo miły i uczynny człowiek. Doskonały specjalista kardiolog. Uratował życie naszej Mamie w wieku 86 lat, dokonując udrożnienia dwóch tętnic wieńcowych ( w 99% niedrożnych) w zabiegach koronografii w Klinice Kardiologii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Wcześniej Mama przeszła dwa nieudane zabiegi koronografii i lekarze stwierdzili, że z tym nie da się już nic zrobić. Pan dr Korzeniec po konsultacji stwierdził, że On jest w stanie tego dokonać i jest to natychmiast koniczne dla uratowania życia i d o k o n a ł tego. Pomógł nam w przyjęciu do Klinki i z pełnym oddaniem zaopiekował się Mamą. Dziękujemy Panie Doktorze !!!