lekarz Emanuel Korzeniec

Liczba opinii: 2
Średnia ocen:5,0/5
Opinie:2
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Serdeczne podziękowania dla Zespołu Kardiologów Inwazyjnych: dr Emanuel Korzeniec oraz dr Sławomir Gołębiewski za wspaniale i z pełnym sukcesem przeprowadzone leczenie dwuetapowe mojej mamy l.86 , składajace sie z rotablacji oraz angioplastyki z implantacją dwóch stentów , zarówno na prawą tętnicę wieńcową jak i dwóch stentów na gałąż okalającą. Mama, z przewlekłą chorobą wieńcową, nadciśnieniem oraz miażdżycą tętnic szyjnych, kwalifikowana była wcześniej do leczenia operacyjnego, dwukrotnie w 2019 poddawana była koronorografii na terenie ośrodków warszawskich i nieskutecznej próbie udrożnienia tętnic wieńcowych . Wobec braku możliwości podjęcia kolejnych prób leczenia (konsultowani ...

Serdeczne podziękowania dla Zespołu Kardiologów Inwazyjnych: dr Emanuel Korzeniec oraz dr Sławomir Gołębiewski za wspaniale i z pełnym sukcesem przeprowadzone leczenie dwuetapowe mojej mamy l.86 , składajace sie z rotablacji oraz angioplastyki z implantacją dwóch stentów , zarówno na prawą tętnicę wieńcową jak i dwóch stentów na gałąż okalającą.
Mama, z przewlekłą chorobą wieńcową, nadciśnieniem oraz miażdżycą tętnic szyjnych, kwalifikowana była wcześniej do leczenia operacyjnego, dwukrotnie w 2019 poddawana była koronorografii na terenie ośrodków warszawskich i nieskutecznej próbie udrożnienia tętnic wieńcowych .
Wobec braku możliwości podjęcia kolejnych prób leczenia (konsultowani lekarze odmawiali zajecia sie sprawą powołując się na wiek , stan zaawansowania etc) , z nadzieją usłyszeliśmy podczas konsultacji z dr Emanuelem Korzeńcem, że podejmie się z zespołem tego zadania...Wspaniały efekt zabiegów dokonanych przez w/w zespół pozwolił mojej mamie, wrócić do dawnej sprawności (spacerów , aktywności codziennej) , bez potwornych bólów , strachu i braku nadziei , w którym żyliśmy. Dziekujemy !

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Świetny lekarz z powołania, godny polecenia. Bardzo miły i uczynny człowiek. Doskonały specjalista kardiolog. Uratował życie naszej Mamie w wieku 86 lat, dokonując udrożnienia dwóch tętnic wieńcowych ( w 99% niedrożnych) w zabiegach koronografii w Klinice Kardiologii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Wcześniej Mama przeszła dwa nieudane zabiegi koronografii i lekarze stwierdzili, że z tym nie da się już nic zrobić. Pan dr Korzeniec po konsultacji stwierdził, że On jest w stanie tego dokonać i jest to natychmiast koniczne dla uratowania życia i d o k o n a ł ...

Świetny lekarz z powołania, godny polecenia. Bardzo miły i uczynny człowiek. Doskonały specjalista kardiolog. Uratował życie naszej Mamie w wieku 86 lat, dokonując udrożnienia dwóch tętnic wieńcowych ( w 99% niedrożnych) w zabiegach koronografii w Klinice Kardiologii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Wcześniej Mama przeszła dwa nieudane zabiegi koronografii i lekarze stwierdzili, że z tym nie da się już nic zrobić. Pan dr Korzeniec po konsultacji stwierdził, że On jest w stanie tego dokonać i jest to natychmiast koniczne dla uratowania życia i d o k o n a ł tego. Pomógł nam w przyjęciu do Klinki i z pełnym oddaniem zaopiekował się Mamą. Dziękujemy Panie Doktorze !!!

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat