lekarz Emil Durka

1,9
2,5

Bardzo szczegółowy lekarz, byłam miło i fachowo potraktowana. Bardzo zaangażował się w znalezienie przyczyny złego samopoczucia.

Nie polecam lekarza, korporacyjne podejście, nie interesuje go zdrowie pacjenta. Tylko słupki i żegnam Pana, są inni w kolejce. Lekarz bez powołania, pracuje za karę....

Lekarz bez powołania, pracuje za karę....

Z całego serca odradzam tego lekarza. Umówiłem teleporadę w związku z bólem gardła. Lekarz po pierwszych dwóch zdaniach skierował mnie na kwarantannę, wpisując UWAGA adres odbywania kwarantanny 80km od rzeczywistego oraz twierdzi, że nie może tego zmienić. Przy tym wszystkim był arogancki i bezczelny. Absurdu całej sytuacji dodaje fakt, że jestem zaszczepiony.

Absolutnie nie polecam. Totalny brak kompetencji, nie budzi zaufania. Typowy korporacyjny pracownik Medicover, wykonujacy polecenia przełożonych. Absolutnie nie slucha pacjenta, szuka oszczędności, diagnostyka na zerowym poziomie.

Zgłosiłam się do doktora w związku z bardzo delikatną sprawą zdrowotną. Zachował pełen profesjonalizm podczas konsultacji, był uprzejmy i ostrożnie dobierał słowa.

Nie polecam tego lekarza, udałam się do niego po skierowanie do endokrynologa. Po dość długim wywiadzie pan doktor stwierdził, że nie widzi podstaw do takiej wizyty. Nie posłuchałam i udałam się prywatnie, okazało się, że moja wizyta była zasadna, ponieważ mam hipoglikemię, która nieleczona mogła doprowadzić do cukrzycy.

Zdecydowanie nie polecam wizyty u tego lekarza, który nie był w stanie pomóc mi oraz zlecić jakichkolwiek badań. Nie słucha pacjenta oraz jest niemiły.

Brak słów na tego lekarza, miałam ropień okołomigdałkowy zagrażający życiu, a Pan doktor polecił ssać Fiordę i brać witaminę C... Dobrze, że udałam się do laryngologa w porę.

Dobrze, że udałam się do laryngologa w porę.