lekarz Emil Durka

2,8

Zgłosiłam się do doktora w związku z bardzo delikatną sprawą zdrowotną. Zachował pełen profesjonalizm podczas konsultacji, był uprzejmy i ostrożnie dobierał słowa.

Nie polecam tego lekarza, udałam się do niego po skierowanie do endokrynologa. Po dość długim wywiadzie pan doktor stwierdził, że nie widzi podstaw do takiej wizyty. Nie posłuchałam i udałam się prywatnie, okazało się, że moja wizyta była zasadna, ponieważ mam hipoglikemię, która nieleczona mogła doprowadzić do cukrzycy.

Zdecydowanie nie polecam wizyty u tego lekarza, który nie był w stanie pomóc mi oraz zlecić jakichkolwiek badań. Nie słucha pacjenta oraz jest niemiły.

Brak słów na tego lekarza, miałam ropień okołomigdałkowy zagrażający życiu, a Pan doktor polecił ssać Fiordę i brać witaminę C... Dobrze, że udałam się do laryngologa w porę.

Dobrze, że udałam się do laryngologa w porę.