Mieliśmy okazje się spotkać przy dość nietypowej sytuacji, małe mimo wszystko fajnie że trafiłam akurat na doktora Jędrzejewskiego. Doprowadził moją nogę do porządku, zrobił to czego oczekiwałam od innych lekarzy którzy nie potrafili pomóc mi pozbyć się mojego problemu z żylakami. Pytać w zasadzie o nic nie musiałam, bo przed zadaniem pytań odpowiedział na wszystko co bym chciała wiedzieć. Mam nadzieje ze ten brzydki ślad po zbiegu z czasem zejdzie do końca, jak zostałam zapewniona. Widać że doktor Emil swoją pracę wykonuje z powołaniem, tzn. bo chce i pomoc innym ...

Widać że doktor Emil swoją pracę wykonuje z powołaniem, tzn. bo chce i pomoc innym sprawia mu radość. Lubi to co robi i nie jest to dla niego żadnym "przykrym obowiązkiem jak to innym pseudo lekarzom się zdarza".
Doktor Emil uprzejmy, zawsze uśmiechnięty, przy nim zapomina się o stresie i nie ma obaw przed zabiegiem. Jeśli z czasem coś znowu wyskoczy mi na którejś nodze to śmiało bez zastanowienia wybiorę właśnie jego. Gdy moje pajączki zaczną mi bardzo przeszkadzać to również będę chciała aby to właśnie on mi pomógł. Podsumowując jak najbardziej polecam . Ja jestem bardzo zadowolona.

**************************** .

Żałuję że nie mieliśmy okazji na spokojnie porozmawiać, uważam że jest Pan nie tylko świetnym lekarzem ale z pewnością też
wspaniałą normalną osobą grywającą w tenisa :) . Życzę jak najwięcej sukcesów w życiu, w pracy i aby pozostał Pan już zawsze
taką właśnie osobą -świetnym lekarzem i wspaniałym facetem (bo z pewnością nim Pan jest) .
Oby nigdy się Pan nie zmienił. Pozdrawiam.

Na początek napiszę,że bardzo się cieszę,iż istniej miejsce gdzie na NFZ można usunąć żylaki,, laserowo,,- niestety tylko tu.Mieszkam koło Krakowa gdzie mimo istnienia wielu klinik i szpitali nigdzie nie ma takiej możliwości.Usunięcia żylaków podjął się dr.Jędrzejewski na konsultacji był bardzo miły wszystko mi sprawnie wyjaśnił.W czasie przed zabiegiem rozmawiał ze mną i dr Jędrzejewski i dr anestezjolog wszyscy bardzo profesjonalnie i sprawnie tłumaczyli,nawet lekarz klika razy po zabiegu ze mną rozmawiał bo błam taka zestresowana ,że ciągle się o coś pytałam grzecznie wszystko wyjaśniał. Ogólnie profesjonalnie i ze względu na dużo zabiegów wszystko bardzo szybko się odbywa,jedna musimy to zrozumieć .Jak będą godzinę z nami gadać to nie zrobią tylu zabiegów- a szczerze mówiąc to dla chirurga taki zabieg to nie zabieg trwa 20-3 minut.I może dlatego nie tłumaczą godzinami bo tak naprawdę nie ma czego....Pozdrawiam i polecam

Lekarz niezwykle miły,ale z charakterem,konkretny i zdecydowany. Uśmiechnięty,wyluzowany,bezpośredni - jak rzadko w tym kraju. Fachowy,odpowiedzialny i odważny. Podjął się operacji żylaków IV stopnia mojej mamy, z arytmią,na Clexanie, z zapaleniem żył ( czego mu jednak zbyt często nie życzę... ) Zrobił pięknie.Wielkie dzięki... Oceniając szczegółowo, może ze dwie noty odrobinę obniżyłabym, ale w warunkach NFZ-tu należy mu się wszędzie maksymalnie 5 pkt - co najmniej. Jest to wyjątkowo ciężki zawód, w stresujących warunkach pracy (absurdalne ograniczenie czasowe). Z czystym sumieniem polecam, to bardzo dobry, młody, inteligentny, uprzejmy i życzliwy lekarz. ...

Ula Marcinkowska

Cudowny pod każdym względem. Jak najbardziej polecam . Bardzo dobrze zna się na tym co robi. Oddany swojej pracy , chirurg z powołania, ciągle się rozwija, nie zatrzymał się w miejscu. Takich lekarzy można zliczyć na palcach u jednej ręki.

Lekarz super , nogi jak nowe dzięki niemu zobaczyłam ze są jeszcze lekarze którzy kochają swój zawód polecam :)

Miałam wykonywaną "skleroterapię". Przed zabiegiem wyczerpująca konsultacja, sam zabieg wykonany bezboleśnie. Ciekawa jestem efektów! Pan Doktor - PRZYSTOJNIAK:)

Od dłuższego czasu cierpiałam na bóle brzucha,po badaniu USG okazało się że pecherzyk żółciowy jest do usunięcia,Pan doktor Emil Jędrzejewski przeprowadził dokładny wywiad,później zlecił odpowiednie badania i wykonał zabieg perfekcyjnie.Polecam z czystym sumieniem,BARDZO DOBRY CHIRURG.Justyna

Dr Emil Jędrzejewski jest bardzo dobrym lekarzem!!! cierpliwym, odpowiadającym na każde moje pytanie, a do tego dobrym specjalistą !!! z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora innym

Po pierwszej wizycie miałam mieszane uczucia,jakoś tak szybko,jakoś za mało informacji o schorzeniu i o zabiegu.Doktor nie dość że młody to jeszcze bardzo przystojny:)Bałam się i wahałam przed zabiegiem. Oczywiście niepotrzebnie.Cieszę się że zaryzykowałam i zaufałam dr Emilowi.Facet na prawdę wie co robi.Zabiegi wykonał perfekcyjnie i starannie,niemal niewidoczne blizny. Nogi mam jak nowe, bez obrzydliwych żylaków.Polecam,polecam,polecam!

Doktor Jędrzejewski usuwał mi laserowo żylaki.Z zabiegu jestem bardzo zadowolona,bardzo szybko wróciłam do formy.Zabieg całkowicie bezbolesny a co najważniejsze noga jak nowa!!! Polecam!

Polecam!

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Warszawa"?

dr

al. Stanów Zjednoczonych 23/14
SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
05-400 Otwock
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)

dr
Janusz Greese Łyko

Chirurg plastyczny
CHIRURGIA PLASTYCZNA dr Janusz Greese Łyko - Złota
ul. Złota 6 m. 4
CHIRURGIA PLASTYCZNA dr Janusz Greese Łyko - Zgrupowania "Żmija"
ul. Zgrupowania "Żmija" 12