dr Emil Jedrzejewski

Bardzo dziękuję Panie Doktorze za opiekę ! Jest Pan Aniołem Stróżem ! Życzę Panu zdrowia i może trochę więcej uśmiechu dla pacjentów, bo to im tez pomaga. Jednak najważniejsze by był Pan sobą !

Bardzo dziękuję Panie Doktorze za opiekę !
Jest Pan Aniołem Stróżem !

Oszust! Wykonał operację inną metodą (tzn. klasyczną niekompletną) nie tak jak w zgodzie pisemnej (zgoda była na laser) Chodzi o operację żylaków kończyn dolnych. Wystąpiły komplikacje. Ubezpieczyciel uznał szkodę. Sprawa trafiła również do sądu. Zabieg wykonany w klinice Jolly Med, która chyba już nie działa.

Nie polecam tego Pana. Mąż mial wykonaną operacje ponad 3 lata temu. (Prywatnie w klinice Szczyt) chwile po operacji efekt byl marny... mąż pojechał na kosultacje, sam Pan doktor nie byl zadowolony z efektu. Obiecal, ze skontaktuje sie z mezem w celu poprawki.. minęły 3 lata i zero odezwu. Zabawne. Malo tego dowiedzielismy się od innego specjalisty, ze operacja zostala spartaczona. Żyły nie zostaly calkowicie zamkniete.. Panie doktorze przy kolejnym pacjencie prosze myslec o prawidlowym wykonaniu zabiegu, a nie o wakacjach w Dubaju.

Lekarz super , nogi jak nowe dzięki niemu zobaczyłam ze są jeszcze lekarze którzy kochają swój zawód polecam :)

Mieliśmy okazje się spotkać przy dość nietypowej sytuacji, małe mimo wszystko fajnie że trafiłam akurat na doktora Jędrzejewskiego. Doprowadził moją nogę do porządku, zrobił to czego oczekiwałam od innych lekarzy którzy nie potrafili pomóc mi pozbyć się mojego problemu z żylakami. Pytać w zasadzie o nic nie musiałam, bo przed zadaniem pytań odpowiedział na wszystko co bym chciała wiedzieć. Mam nadzieje ze ten brzydki ślad po zbiegu z czasem zejdzie do końca, jak zostałam zapewniona. Widać że doktor Emil swoją pracę wykonuje z powołaniem, tzn. bo chce i pomoc innym ...

Widać że doktor Emil swoją pracę wykonuje z powołaniem, tzn. bo chce i pomoc innym sprawia mu radość. Lubi to co robi i nie jest to dla niego żadnym "przykrym obowiązkiem jak to innym pseudo lekarzom się zdarza".
Doktor Emil uprzejmy, zawsze uśmiechnięty, przy nim zapomina się o stresie i nie ma obaw przed zabiegiem. Jeśli z czasem coś znowu wyskoczy mi na którejś nodze to śmiało bez zastanowienia wybiorę właśnie jego. Gdy moje pajączki zaczną mi bardzo przeszkadzać to również będę chciała aby to właśnie on mi pomógł. Podsumowując jak najbardziej polecam . Ja jestem bardzo zadowolona.

**************************** .

Żałuję że nie mieliśmy okazji na spokojnie porozmawiać, uważam że jest Pan nie tylko świetnym lekarzem ale z pewnością też
wspaniałą normalną osobą grywającą w tenisa :) . Życzę jak najwięcej sukcesów w życiu, w pracy i aby pozostał Pan już zawsze
taką właśnie osobą -świetnym lekarzem i wspaniałym facetem (bo z pewnością nim Pan jest) .
Oby nigdy się Pan nie zmienił. Pozdrawiam.

Miałam wykonywaną "skleroterapię". Przed zabiegiem wyczerpująca konsultacja, sam zabieg wykonany bezboleśnie. Ciekawa jestem efektów! Pan Doktor - PRZYSTOJNIAK:)

Na początek napiszę,że bardzo się cieszę,iż istniej miejsce gdzie na NFZ można usunąć żylaki,, laserowo,,- niestety tylko tu.Mieszkam koło Krakowa gdzie mimo istnienia wielu klinik i szpitali nigdzie nie ma takiej możliwości.Usunięcia żylaków podjął się dr.Jędrzejewski na konsultacji był bardzo miły wszystko mi sprawnie wyjaśnił.W czasie przed zabiegiem rozmawiał ze mną i dr Jędrzejewski i dr anestezjolog wszyscy bardzo profesjonalnie i sprawnie tłumaczyli,nawet lekarz klika razy po zabiegu ze mną rozmawiał bo błam taka zestresowana ,że ciągle się o coś pytałam grzecznie wszystko wyjaśniał. Ogólnie profesjonalnie i ze względu na dużo zabiegów wszystko bardzo szybko się odbywa,jedna musimy to zrozumieć .Jak będą godzinę z nami gadać to nie zrobią tylu zabiegów- a szczerze mówiąc to dla chirurga taki zabieg to nie zabieg trwa 20-3 minut.I może dlatego nie tłumaczą godzinami bo tak naprawdę nie ma czego....Pozdrawiam i polecam

Cudowny pod każdym względem. Jak najbardziej polecam . Bardzo dobrze zna się na tym co robi. Oddany swojej pracy , chirurg z powołania, ciągle się rozwija, nie zatrzymał się w miejscu. Takich lekarzy można zliczyć na palcach u jednej ręki.

Lekarz niezwykle miły,ale z charakterem,konkretny i zdecydowany. Uśmiechnięty,wyluzowany,bezpośredni - jak rzadko w tym kraju. Fachowy,odpowiedzialny i odważny. Podjął się operacji żylaków IV stopnia mojej mamy, z arytmią,na Clexanie, z zapaleniem żył ( czego mu jednak zbyt często nie życzę... ) Zrobił pięknie.Wielkie dzięki... Oceniając szczegółowo, może ze dwie noty odrobinę obniżyłabym, ale w warunkach NFZ-tu należy mu się wszędzie maksymalnie 5 pkt - co najmniej. Jest to wyjątkowo ciężki zawód, w stresujących warunkach pracy (absurdalne ograniczenie czasowe). Z czystym sumieniem polecam, to bardzo dobry, młody, inteligentny, uprzejmy i życzliwy lekarz. ...

Ula Marcinkowska

Dr Emil Jędrzejewski jest bardzo dobrym lekarzem!!! cierpliwym, odpowiadającym na każde moje pytanie, a do tego dobrym specjalistą !!! z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora innym