dr Emil Jedrzejewski

Doktor Jędrzejewski usuwał mi laserowo żylaki.Z zabiegu jestem bardzo zadowolona,bardzo szybko wróciłam do formy.Zabieg całkowicie bezbolesny a co najważniejsze noga jak nowa!!! Polecam!

Polecam!

Super lekarz!!!!!!!kompetentny, znający się na swoim fachu. Tak trzymać

Super lekarz!!!!!!!kompetentny, znający się na swoim fachu. Tak trzymać

Od dłuższego czasu cierpiałam na bóle brzucha,po badaniu USG okazało się że pecherzyk żółciowy jest do usunięcia,Pan doktor Emil Jędrzejewski przeprowadził dokładny wywiad,później zlecił odpowiednie badania i wykonał zabieg perfekcyjnie.Polecam z czystym sumieniem,BARDZO DOBRY CHIRURG.Justyna

Doktor jedrzejewski nie koniował jedrzejewski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gdy po zabiegu usuniecia żylaków wystąpiły komplikcje lekarz zamikł,przestał odpowiada na jakiekolwiek pytania.Byłam zmuszona kontaktowac sie z innym specjalistą który stwierdził po badaniu usg doplera brak zyly odpiszczelowej kóra była wpelni sprawna przed zabiegiem.NIKOMU NIE RADZE KORZYSTAC Z USŁUG TEGO PARTACZA.

Bardzo kompetentny, spokojny i cierpliwie odpowiadajacy na pytania, a do tego skromny.

Duża klasa, szacunek dla człowieka i wiedzy

Duża klasa, szacunek dla człowieka i wiedzy

Dr Jędrzejewski to doskonały specjalista. Bardzo konkretny, zdecydowany lekarz. Bardzo się cieszę, że trafiłem w jego ręce. Przeprowadził perfekcyjnie operację, bez jakichkolwiek komplkacji. Bardzo szybko wróciłem do formy po zabiegu. Szczerze polecam dr Jędrzejewskiego - ma duże doświadczenie i kompetencje. Zasłużenie wzbudza zaufanie, powoduje, że pacjent czuje się bezpieczny.

Po pierwszej wizycie miałam mieszane uczucia,jakoś tak szybko,jakoś za mało informacji o schorzeniu i o zabiegu.Doktor nie dość że młody to jeszcze bardzo przystojny:)Bałam się i wahałam przed zabiegiem. Oczywiście niepotrzebnie.Cieszę się że zaryzykowałam i zaufałam dr Emilowi.Facet na prawdę wie co robi.Zabiegi wykonał perfekcyjnie i starannie,niemal niewidoczne blizny. Nogi mam jak nowe, bez obrzydliwych żylaków.Polecam,polecam,polecam!

Dzięki temu lekarzowi uwierzyłam, że są jeszcze lekarze którzy kochają ludzi i wykonywany zawód. Polecam.

Wybralam Dr.Emila bo ktos mi go polecil,teraz ja chce polecic jego osobe.Naprawde kompetentna osoba,mimo iz zabieg byl na fundusz czulam sie jak w prywatnej klinice. Polecam wszystkim:)