lekarz Emil Rojek

Pulmonolog

Moim zdaniem bardzo dobry lekarz konkretny ma dużą wiedzę i doświadczenie odpowiada na wszystkie pytania. Bardzo mi pomógł jest moim lekarzem od wielu lat i nigdy mnie nie zawiódł

dobry lekarz, potrafi wszystko wyjaśnić .W pilnych sprawach przyjmuje natychmiast. Pani w przychodni również miła i profesjonalna

Mama, 73 lata, osoba niewidząca z orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności została potraktowana jak intruz. Od lekarza rodzinnego dostała skierowanie na prześwietlenie płuc. (Nadmieniam że wg ustawy z 9 maja 2018 roku osoby takie nie musza mieć skierowania do specjalisty- są przyjmowane także poza kolejnością)lekarz Rojek skrzyczał mamę, ze przychodzi bez skierowania- zatem chyba nie wie o ustawie). Mamy nawet nie zbadał. Mama była po ciężkiej grypie i zostały jej duszności. Mama widząc 3 osoby nawet nie powiedziała ze chce wejść poza kolejnością. Panie doktorze wybierał pan profesje aby służyć ludziom! Podejście pana jest nieprofesjonalne, niegrzeczne, ma pan brak szacunku donosów starszych!!! Życzę panu tylu chorób co ma moja mama

Bardzo dobry lekarz, nie żałuje czasu dla pacjenta co w dzisiejszej służbie zdrowia jest rzadkością. Konkretnie odpowiada na wątpliwości ,pytania pacjenta. Osobiście jestem bardzo zadowolona i polecam.

Zgadzam się w 100% z wcześniejszą opinią. Pan dr pacjentów traktuje jako zło konieczne i przyjmuje ich chyba za karę.

Lekarz nieprzyjemny,gburowaty, drwiacy z pacjetow. Nie służy poradą i jakąkolwiek pomoca. Przyjmuje pacjentów chyba z przymusu. Katastrofa! Nie polecam