lekarz Emil Tkacz

Profesjonalnie i odpowiednio zajął się synem z urazem na twarzy podczas wizyty na sorze. Złego słowa nie mogę powiedzieć. Wszystko przebiegło w spokojnej atmosferze. Rana prawidłowo się zagoiła

Lekarz przyszył koniec palca, odpowiednie podejście do pacjenta, zdobył moje zaufanie, szkoda, że nie przyjmuje w szpitalnej poradni ortopedycznej w Sieradzu

Trafiłam na SOR. Nie dość że czekałam 5 godzin to lekarz mnie źle zdiagnozował. Poszłam do ortopedy obejrzał to samo RTG i okazało się, że mam złamanie śródstopia. A dr. Tkacz uznał, że jest to skręcenie z naderwaniem nie określonych części stopy. 3 tygodnie chodziłam ze złamaną nogą. Nie polecam tego lekarza!

Profesjonalista, który potrafi być również uprzejmy i delikatny. Wzorowo zajął się urazem mojej córeczki. Gorąco polecam.

Bardzo dobry lekarz, cierpliwie odpowiada na zadane pytania odnośnie urazu, patrzy kompleksowo, przy tym jest bardzo uprzejmy. Polecam z całego serca, bo od razu nabrałam do niego zaufania.

Doskonały lekarz, który na pogotowiu we wspaniały sposób zajmuje się pacjentami. Trafiłam tam z potłuczeniami oraz rozcięciem skóry. Zachowanie pana doktora wzorowe.