dr n. med. Emilia Bogdali

3,7
3,7
3,4
3,5

Totalna bezorganizacja co do umawiania wizyt!! Ciagle ich przekładanie, nieumiejętność wcześniejszego poinformowania pacjenta! Nie polecam!!!

A ja odradzam wizyty u Pani doktor jeśli chodzi o wizyty z dziecmi. Przez szanowna panią doktor moje dziecko będzie chodziło w okularach do końca życia a wady wzroku nie było !!!!

Pani doktor jest lekarzem z niesamowitym doświadczeniem i wiedzą. Leczę się u niej kilkanaście lat. Zawsze wizyty były wyczerpujące, spokojne. Pani doktor dokładnie wszystko tłumaczy. Ma mnóstwo pacjentów. Jednak od lat kilku okropnie frustrujący jest sposób umawiania się na wizyty. Organizacyjnie jest to totalna klapa. Nie ma możliwości umówienia się na wizytę, tylko należy czekać do konkretnego dnia za dwa - trzy miesiące i w tym konkretnym dniu stać w kolejce, by móc zarejestrować jedynie jedną osobę. Ponadto pielęgniarka zatrudniona przez Panią Doktor w rejestracji jest tak arogancką kobietą, że naprawdę zniechęca do kontaktów.

pomimo swojej dlogoletniej pracy, a co za tym idzie wiedzy pani doktor popelnila blad .Przepisujac mi krople na jaskre zamiast na zacme .Zaczely mnie piec oczy ,zglosilam sie do pani doktor ,a ona stwierdzila ze tych kropli nie przepisywala .podczas gdy ja tylko u niej sie lecze .

Pani dr Bogdali operowala (zacma)moje oczy w roku 2010 i 2012. Ta droga pragne jej serdecznie podziekowac za swietnie wykonany zabieg operacyjny.Pierwszy zabieg wykonany prywatnie , drugi z ubezpieczenia. nie ma roznicy , oba zabiegi wykonane perfekcyjnie. DZIEKUJE.Operacje wykonano w Tarnowie.

Wciąż poszukujesz "Okulista Mysłowice"?

Eudomed
Szewska 12
Euro-med
ul. Skargi
Przychodnia Dermatologiczna
Marii Skłodowskiej-Curie 1
Krakowska 23
Gabinet Okulistyczny Specjalistyczna Indywidualna Praktyka Lekarska
Rogoyskiego 25 (wejście od PCK )
ulica Szujskiego 2/3
Euromed. Specjalistyczne centrum medyczne