dr n. med. Emilia Filipczyk-Cisarż

Onkolog

Dzień dobry, zgłosiłem się do Pani Doktor Filipczyk - Cisarż Emilii na konsultacje po pomyślnym operacyjnym leczeniu guza jelita grubego u Pana Doktora Pawła Włodarczaka. Pani Doktor po zapoznaniu się ze stanem faktycznym zaleciła dalsze leczenie. Jestem optymistą. Wiedza i doświadczenie Pani Doktor oraz życzliwość tudzież wyrozumiałość pozwalają mnie zarekomendować Panią Doktor wszystkim potrzebującym wsparcia onkologicznego. Z poważaniem, Adam

Dzień dobry,
Z poważaniem,
Adam

dzięki dr E.Cisarż mój syn "wyszedł" z choroby za co bardzo jestem wdzięczna

dzięki dr E.Cisarż mój syn "wyszedł" z choroby za co bardzo jestem wdzięczna

Znam panią doktor leżałem na oddziale chemioterapii wspaniały lekarz i człowiek .

Wspaniały, wspaniały lekarz, wielka wiedza i kompetencja i bardzo duże serce wobec pacjentów i ich rodzin,

Pani doktor uratowała mi życie!!!!!!! To najbardziej kompetentny lekarz. Jest aniołem dla pacjent i najgorszym wrogiem raka!!! DZIĘKUJE!!!!!

polecam -lekarz kompetentny,uprzejmy,poświeca pacjentowi dużo czasu

polecam -lekarz kompetentny,uprzejmy,poświeca pacjentowi dużo czasu

Mami obietnicami wiedza merytoryczna jak na konsultanta kwestia indywidualnej oceny. Nie leczy nowymi metodami jedynie stare schematy. Pod miłą maską zimna bezlitosna osoba