Emilia Janowska

Lekarka z powołania , wysłucha , dobrze doradzi , zawsze ma czas dla pacjenta, oby takich lekarzy jak najwięcej

Bardzo dobry lekarz wytłumaczy wszystko zrobi dodatkowe badania nawet po skończonej pracy dodatkowo przyjemnie uśmiechnięta i bardzo miła polecam

Jestem pacjentką pani Doktor od kilku lat. Jetem bardzo zadowolona. Zawsze doradzi. Wytłumaczy co robić z daną chorobą. Nie toleruje niektórych antybiotyków a ona zawsze sprawdza, które może mi zapisać. Zawsze wybiera tańsze leki. Bez problemu dostaje skierowania do specjalistów czy na badania jeśli tego potrzebuje. To od niej pierwszej dowiedziałam się że jestem w grupie osób z większym ryzykiem pojawienia się nowotworów. Zawsze słusznie stawia diagnozę i wysłuchuje mnie. Wie że zabiegi i antybiotyki to u mnie ostateczność i zawsze stara się wyleczyć mnie w inny sposób. Pozdrawiam Panią ...

Pozdrawiam Panią Doktor!

Poziom "Dr" Janowskiej to dno! Zgłosiłam się do niej pół godziny przed zakończeniem jej pracy. Siedziała i plotkowała z pielęgniarkami. Bez spojrzenia na mnie odmówiła wizyty. Miałam obniżoną temperaturę ciała, było mi słabo. Tzw. Dr nawet na mnie nie spojrzała, nie mówiąc o zainteresowaniu się co mi jest. Skierowałam już odpowiednie skargi. Pani "Dr" chyba zapomniała na czym polega jej praca i co oznacza słowo lekarz. Trafiła jednak na zły grunt!

Polecam.gdybyście chcieli lewe zwolnienia dr.Janowska wypisuje bez problemu.słyszałem i...widziałem! co do leczenia to nie mam zdania bo do niej nie chodzę,ale wiem że jak ktoś tej doktor podpadnie to już koniec...staje się bardzo nieprzyjemna,wścibska i chamska.a poza tym chyba jest ok.

Zdecydowanie polecam. Widać wielkie doświadczenie u pani dr. Janowskiej. Trafna diagnoza, dobrze dobrane leki, szybki powrót do zdrowia. Pozdrowienia dla pań dr. z innej przychodni gdzie podczas wizyty muszą nadrabiać braki wiedzy książkami, i te komentarze "hmmm.. może ale w sumie to nie do końca na te objawy..."

Dr Janowska to wybitny lekarz. Jedyny w okolicy, który potrafi pomóc i nie zaszkodzić. Powściągliwie przepisuje leki, nie odmawia zwolnienia lekarskiego, gdy człowiek ledwo żyje i nie może z bólu na nogach ustać (tak mnie potraktowało kilku innych lekarzy, dawali L4 tylko na dzień wizyty). Wizyta trwa krótko, ale to odgórne zarządzenie przychodni. Chwała Bogu, że do niej należę. Pozdrawiam ją i jej pacjentów. Dużo zdrowia!

szok, to właśnie przez tą panią zrezygnowałem z bukowej! ona ma rentgen w oczach! spojrzy-i wie co jest, nawet nie osłuchując pacjenta! co za paranoja!! i karze sobie płacić za zaświadczenia na uczelnie które powinny być wydawane za darmo!!

Bardzo kompetentna i doświadczona Pani Doktor, posiadająca ogromną wiedzę i traktująca z szacunkiem swoich pacjentów. Nigdy się na niej nie zawiodłem. Polecam, takiego lekarza ze świecą szukać.

Konkretna i kulturalna Pani Doktor z wieloletnim doświadczeniem. W sposób przystępny i z empatią odpowiada na pytania dotyczące choroby. Bez problemu wydaje skierowania na potrzebne badania i wizyty u specjalistów. Trafnie dobiera leki. Zna swoich pacjentów. Polecam!!!