mgr Emilia Jurewicz

Psycholog, Psychoterapeuta

Pani Emilia wspierała mnie w sytuacji kryzysowej. Jest osobą bardzo empatyczną, nie dawała gotowych rozwiązań a potrafiła wczuć się w moją sytuację i razem szukałyśmy najlepszego rozwiązania dla mnie. Jest osobą bardzo ciepłą, od pierwszego spotkania czułam się bardzo komfortowo. Pani Emilia skutecznie pomogła mi pozbyć się stanów lęków. Polecam bardzo Panią Emilię, jest psychologiem z powołania i poświęca 100% uwagi pacjentowi. Pozdrawiam

Dzięki wizycie u pani psycholog jestem spokojniejsza, a moje dziecko pozbyło się leków. Szczerze polecam innym rodzicom!

Pani Emilia Jurewicz jest pierwszym terapeutom naszego syna .Terapeutką której zaufaliśmy .To kobieta która udziela profesjonalnej pomocy ,to jaką jest osobą nie da się o tak opisać zawsze uśmiechnięta i życzliwa dla innych . Po prostu naszemu synowi pomogła zawsze będziemy o niej ciepło i miło wspominać . Maja.

Maja.