dr n. med. Emilia Kątska

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

Absolutnie nie polecam! Pani doktor jakby od niechcenia... Z czym weszłam, z tym wyszłam. Zero jakiejkolwiek diagnostyki.... żadnych badań, nic. Posiadam abonament pracowniczy, ale tacy lekarze jak dr Kątska powodują chęć rezygnacji z niego. Przykre.

Wizyta bardzo krótka, w pośpiechu. Pani Doktor niezbyt miła, słabe podejście do dziecka. Dziecko zbadane powierzchownie, niedokładnie. Nie polecam.

bardzo kompetentny lekarz, wszystko wytłumaczyła, jest przy tym sympatyczna dzięki czemu wizyta przebiegała dla mnie praktycznie bez stresu.

To lekarz z bardzo dużym doświadczeniem i wiedzą. Konsultacje u doktor Kątskiej odbywają się zawsze w miłej atmosferze. To co lubię u pediatrów to poświęcenie właściwej ilości czasu dziecku oraz cierpliwość. Polecam doktor Kątską, potrafi pomóc maleństwu w groźnych infekcjach ale również nie bagatelizuje objawów mniej poważnych.

Lekarz z fantastycznym podejściem do dzieci jak i osób dorosłych. Korzystam z dzieckiem już długo z usług u dr Kątskiej i nie zdarzyło się jeszcze aby Pani doktor mnie zawiodła. Lekarz godny uwagi.