bardzo kompetentny lekarz, wszystko wytłumaczyła, jest przy tym sympatyczna dzięki czemu wizyta przebiegała dla mnie praktycznie bez stresu.

To lekarz z bardzo dużym doświadczeniem i wiedzą. Konsultacje u doktor Kątskiej odbywają się zawsze w miłej atmosferze. To co lubię u pediatrów to poświęcenie właściwej ilości czasu dziecku oraz cierpliwość. Polecam doktor Kątską, potrafi pomóc maleństwu w groźnych infekcjach ale również nie bagatelizuje objawów mniej poważnych.

Lekarz z fantastycznym podejściem do dzieci jak i osób dorosłych. Korzystam z dzieckiem już długo z usług u dr Kątskiej i nie zdarzyło się jeszcze aby Pani doktor mnie zawiodła. Lekarz godny uwagi.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Lublin"?

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Lublin

Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie
ulica Spokojna 3
20-074 Lublin