lekarz Emilia Nowosielska

2,6
2,1
2,2
2,9

Nie polecam Pani doktor, udałam się na wizytę celem sprawdzenia pieprzyków. Pani doktor podeszła do tego w sposób lekceważący. Sprawdziła z 3 pieprzyki po czym stwierdziła, że nie ma sensu dalej sprawdzać. Ponadto zapytałam jeszcze o jeden problem skórny na twarzy- na co padła odpowiedź, że „tego nie widać” i „tak to już często jest”. Nawet nie podeszła i nie zobaczyła. Pierwszy raz się spotykam z takim ignoranckim podejściem do pacjenta.

Wizyta trwała dosłownie 2 minuty. Pani doktor nie była zainteresowana pacjentem. Wszystko samo się złuszczy i zejdzie. Kiedy poprosiłam żeby sprawdziła mi dokładnie pieprzyki czy wszystko jest ok, nie była zainteresowana. W życiu nie spotkałam się z takim podejściem lekarza, jeśli wgl można nazwać ją "lekarzem" starta czadu. Tacy ludzie nie powinni wykonywać tego zawodu. Nie marnujcie czasu. Szkoda, że nie można dać 0 gwiazdek

Niemiła, oschła lekarka. Duży minus za to, że unikała kontaktu wzrokowego, cały czas wpatrzona w ekran komputera, nie powiedziała nic więcej, co samemu można wyczytać w internecie. Często na zadawane pytania odpowiadała "nie wiem". Nie polecam.

Często na zadawane pytania odpowiadała "nie wiem". Nie polecam.

Nie polecam wizyt u tej pani doktor. Sprawia wrażenie ignorantki. Nie patrzy na pacjenta, nie bada, słucha jednym uchem. Wypuściła mnie do domu z plikiem próbek kremów, ale za to bez diagnozy. Szkoda czasu.

Dzisiaj miałem wizytę u Pani Doktor Nowosielskiej i jestem zadowolony z tej wizyty bo przyszliśmy z bratem -tzn On był pacjentem -z e zmiana skórną na prawej stopie .Pani doktor przepisała maść z antybiotykiem (gentamycyna ) i sterydem . Doświadczenie mówi iż to może być długie leczenie .Mam wrażenie żę skuteczne .Leczenie dermatologiczne bywa bardzo długie.

Odradzam wizytę u tej Pani. Wizyta trwała 2 minuty(!). Pani doktor nawet nie prosiła bym się rozebrała, choć sprawa dotyczyła nóg, a w dzień wizyty byłam w długich spodniach. Pani doktor stwierdziła że nie wie co mi jest i dlatego proponuje sterydy??? EEE??? Po mojej prośbie przepisała co innego ale i tak tego nie wykupiłam, bo jakoś nie mam zaufania. Masakra

Masakra

tak jak widać w pozostałych komentarzach, pani nie jest przesadnie miła ani uprzejma, niewiele wyjaśnia, ale nie to jest najważniejsze u lekarza. Więc nie powiem, żeby był tragiczna, tragiczna jest w kontakcie z człowiekiem, ale dla mnie ważniejsze, żeby wyleczyła. Więc po pierwszej wizycie na NFZ, przyszłam z brodawka na stopie, bolącą, aż utykałam, nawet nie spojrzała, dopiero po namowach i stwierdziła że jak bardzo chcę, może mi ją wymrozić. całe spotkanie może 5 minut, póki co nie widać efektów, mam ponowną wizytę niedługo, zobaczymy...

Wizyta trwała krótko, lek nie pomógł, wręcz przeciwnie. Mimo że zapłaciłam pani doktor była oschła i ledwie zerkła na mój problem.

Zero zainteresowania, zbycie pacjenta (po co pani testy skórne, jak i tak będzie pani miała kontakt z tym alergenem). Zmarnowany czas. Pewnie wizyta prywatna jest bardziej skuteczna.

Byłem niedawno, bo zaczęła mi schodzić skóra z twarzy, po czym zostawały widoczne, brzydkie rany ;) krótka, trafnie postawiona diagnoza + pani doktor wypisała tani lek ;). Na plus można chyba zaliczyć też brak kolejki w przychodni. Mam pozytywne odczucia więc polecam :)