lekarz Emilia Połczyńska - Kaniak

Bardzo dobry lekarz. Prowadzi moją pierwszą ciążę. Pani doktor zawsze poświęca pacjentkom tyle czasu, ile faktycznie go potrzeba, aby wszystko dokładnie omówić i wytłumaczyć. Polecam.

Dziekuje Bardzo za opiekę i prowadzenie mojej ciaży blizniaczej , mimo ze od poczatku nie dawano mi zadnych szans pani dała mi iskierke nadzieji , widac ze jest pani osoba z powołania , zawsze otwarta i przesympatyczna potrafiaca wszytsko wyjasnic i poświecic swoj cenny czas.. Bardzo sie ciesze ze po przyjezdzie do Poznania to własnie na panią trafilam.. Mimo mojej skomplikowanej ciaży (trap) wspierala mnie pani dobrym slowem i wszytsko wyjasniała.. Bardzo dziekuje za wszytsko co pani dla mnie zrobila..

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Poznań"?

Sławomir Meller

Centrum Zdrowia Kobiety