Pani doktor jest nie tylko kompetentna, ale też dba o samopoczucie pacjenta. Może i nie mówi za dużo, ale za to dokładnie i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, a przecież o to chodzi i za to płacę. Zdecydowanie polecam!

Niestety jesteśmy bardzo zawiedzeni podejściem dr Sitkiewicz. Wraz z żoną byliśmy na USG 4D w 30 tygodniu ciąży w Centrum Medycznym Galena, gdzie pracuje p. Sitkiewicz. Jeśli chodzi o samo badanie prenatalne to p. doktor wykonała je prawidłowo - co do kompetencji nie mam zastrzeżeń. P. Sitkiewicz była jednak nieuprzejma, ewidentnie niezainteresowana tematem - a wiadomo, że zobaczenie dziecka jest dla przyszłych rodziców niezapomnianym przeżyciem. Zapłaciliśmy za to badanie 280zł, niestety Pani doktor sprawiła, że zdecydowanie żałujemy wydanych (niemałych - mogliśmy mieć za to łóżeczko dla dziecka, ale chcieliśmy mieć dla niego pamiątkę...) pieniędzy. Przez całe badanie (około 30min) nie odezwała się praktycznie do nas ani słowem, nie opowiedziała co widać na ekranie. Sam widok 4D trwał maksymalnie 15sek, po których p. doktor powiedziała, że dziecko się źle ułożyło, nic nie widać i nie ma to sensu... następnie p. doktor przeszła do badania, po którym powiedziała, żeby żona się wytarła i że to koniec badania. Dopiero po stanowczych protestach żony zrobiła nam jeszcze dwa kolejne ujęcia 4D narzekając, że "nic nie widać" - choć twierdzimy inaczej i mamy na to potwierdzenie - nagranie. Ponadto po tym, jak żona zdziwiła się, że to już nieuprzejmym tonem powiedziała, że: - "to jak Pani potrafi to niech Pani porozmawia z dzieckiem, żeby się dobrze ustawiło bo ja nie mam takiej mocy". Tą opinią chcielibyśmy ostrzec inne pary, którym za spore pieniądze ta Pani może zepsuć humor...

Zdecydowanie odradzam doktor Emilie Sitkiewicz. Nie jest to lekarz z powolania. Nastawiona jest tylko na zarobek. Na wizyte do niej trafilam w drugim trymestrze ciazy. Doktor Sitkiewicz byla bardzo nie uprzejma, nie delikatna, nie zainteresowana moim zdrowiem , nie odpowiedziala na zadne z moich pytan z powodu wyraznego pospiechu. Mialam pecha, ze trafilam na nia, dlatego zastanowcie sie dwa razy zanim umowicie sie na wizyte, jest przeciez tyle dobrych lekarzy. Strata czasu i pieniedzy oraz niepotrzebny stres.

Trafiłam do tej Pani w 15 tc ciąży i dopiero Ona fachowo się mną zajęła do czasu jak ciąża była zagrożona planowała wizyty raz w tygodniu, nie lekceważy żadnego problemu, wszystko tłumaczy, przy każdej wizycie od 27 tygodnia wykonuje KTG pamięta o oglądaniu nóg w poszukiwaniu żylaków i obrzęków. Wykonuje usg prenatalne.