Wielkopolskie Endokrynolog Dziecięcy

Pediatra, Endokrynolog dziecięcy

NZOZ Centrum Chirurgii Kolana, Artroskopii i Urazów Sportowych
ulica Świt 47/49
60-375 Poznań

bardzo dobry lekarz. godzien zaufania. prowadził mnie od wieku dorastania do pełnoletności. zawsze mogłem liczyć na jago wsparcie. użył wszelkich możliwych wtedy sposobów, by pomóc mi wyjść z choroby. ostatecznie skończyło się operacją.

Klinika Endokrynologii i Reumatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
ul. Szpitalna 27/33
Poznań

Cudowny człowiek trafiłam do Niego z dzieckiem po pobycie w szpitalu dziecięcym w którym nie potrafili postawić nawet prawidłowej diagnozy. Zostałyśmy przyjęte na oddział, córka miała szereg różnych kosztownych badań i teraz jesteśmy pod stałą opieką poradni. To cudowny człowiek który przywrócił mi nadzieję w lekarzy.

Klinika endokrynologii i diabetologii dziecięcej

Poznań

Pani Doktor Elżbieta Małecka to wspaniały Doktor z powołania. Cudowny człowiek. Jest kompetentna, fachowa, rzetelna i doświadczona. Zawsze potrafiła mnie wysłuchać, doradzić i wytłumaczyć. Tak jest do tej pory. Jeżeli mam wątpliwości zawsze mogę do niej zadzwonić, bo wiem, że mi pomoże i doradzi.

Pani Doktor zrobiła wszystko co tylko było możliwe aby wyprowadzić mojego synka z bardzo ciężkiego stanu. Informowała mnie o stanie dziecka i jakie leczenie podjęła. Bardzo przejęła się moim Miłoszkiem. Uratowała mu życie, za co ja i cała moja rodzina będziemy jej wdzięczni do końca naszych dni. Wiem, że zawsze mogę na nią liczyć. A na wizytach kontrolnych, synek jest zawsze gruntownie przebadany przez Dr Małecką.
Pani Doktor: dziękuję Pani z całego serca za to, co Pani zrobiła dla nas i naszego synka. Dziękujemy ;)

Opinia dodana przez: Dorota

Wojewódzki Szpital Zespolony w Kaliszu