Endokrynolog W Okolicach Brześć Kujawski

Endokrynolog, Internista

NZOZ "Euromed" Magdalena Jaśkiewicz we Włocławku
ulica Kaliska 83D
87-800 Włocławek

Najlepsza Pani Doktor z jaką kiedykolwiek się spotkałam. Wszystko dokładnie wytłumaczy,wysłucha i oczywiście z każdej wizyty wyszłam zadowolona. Oby więcej tak wspaniałych lekarzy.

Opinia dodana przez: Ewelina

Modrzewiowa 14 lok. 36
85-636 Bydgoszcz

Polecam super Lekarz specjalista Uczynny miły i pomocny takich lekarzy oby było więcej, ale potrafi zapominać o swoich chorych pacjentkach Eligia z Borów Tuch.

Opinia dodana przez: Mirka

lekarz Tadeusz Siemko

Chirurg ogólny, Endokrynolog

Dworcowa 42
88-100 Inowrocław

Niesamowicie kompetentny lekarz z klasą. Poświęcił mi dużo czasu przed i po operacji. Dokładnie wyjaśnił na czym będzie polegał zabieg, jakie będzie miał skutki dla dalszego życia, opowiedział o możliwych powikłaniach. Był bardzo kulturalny i uprzejmy.

Opinia dodana przez: Zadowolona pacjentka

dr Ewa Krzemkowska

Endokrynolog dziecięcy, Endokrynolog

Toruń

Witam.
Bardzo kompetentna osoba. Miła i uprzejma , podejście do choroby i pacjenta na 100% .
Fachowe i przemyślane leczenie . Polecam wszystkim . Pozdrawiam.

Witam.
Fachowe i przemyślane leczenie . Polecam wszystkim . Pozdrawiam.

Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Łukasz Wojnowski

USG, Endokrynolog

Chełmińska 15/2
87-100 Toruń

Chyba jedyny endokrynolog w Toruniu, który kojarzy przyczynę ze skutkiem. Szkoda, że nie leczy cukrzycy. Polecam!

Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Barbara Iwaniszewska

Endokrynolog dziecięcy, Endokrynolog

Przychodnia Stomatologiczna
Konstytucji 3 Maja 15
87-100 Toruń

Polecam każdemu, bardzo kompetentna do tego indywidualnie traktująca pacjenta, lekarz z powołania, może troche małomówna ale z czasem cierpliwie tłumaczy wszelkie watpliwoci

dr n. med. Iwona Tomczewska

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Gabinet Ginekologiczny dr n.med. Iwona Tomczewska
św. Antoniego 44
87-800 Włocławek

Super kobieta, podchodzi do pacjenta jak do Kogoś bardzo bliskiego. Konkretna, rzeczowa i profesjonalna. Polecam z całego serca.

ulica Miedziana 2/4
87-800 Włocławek

Leczyłam się u doktora Świderskiego 12 lat szkoda ze nie ma juz go w naszej przychodni ale to dobry leekarz.

Echo centrum dobrego słuchu
ul. Szeroka 1/104
88-100 Inowrocław

Doktor Gorny jest bardzo dobrym specjalista nie tylko w swojej dziedzinie.Bardzo uprzejmy i kompetentny.Lecze sie na tarczyce juz dobre kilka lat i jedynie pan.dr.Gorny pomogl mi.(dobrze dopasowal dawke leku,czego innemu lekarzowi to sie nie udalo)Jest godny polecenia.

Opinia dodana przez: Edyta

Ewa Kwiatkowska

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Prywatny Gabinet
Włocławek Św.Antoniego44,
Włocławek

Dziwią mnie negatywne opinie o pani doktor jet to moja trzecia ciąża pierwsza która prowadzi ona i złego słowa nie dam powiedzieć wręcz przeciwnie nigdy do tej pory nikt mi tadokładnie wszystkiego nie tłumaczył odnośnie ciąży a odnośnie kasy która pani doktor. bierze to jest jednym z tańszych prywatnych lekarzy.

Opinia dodana przez: Ela