Endokrynolog W Okolicach Bytom Odrzański

lekarz Anna Hałabura

Endokrynolog dziecięcy, Endokrynolog

Nowa Sól

Czy ktoś z państwa wie do kogo najchętniej kieruje dr Anna Halabura w przypadku konieczności operacji oczu w związku z wytrzeszczem oczu, jestem z drugiego końca
Polski i trudno mi się udać na wizytę do pani doktor żeby o to zapytać a ktoś mi ją polecił w sprawie wytrzeszczu oczu.( pozdrowienia dla pani spotkanej w Dino w Niechorzu w sierpniu 2017r)

Opinia dodana przez: Karolina

Artur Wachowiak

Ginekolog położnik, Ginekolog

Alldent
Kościuszki 1D
Nowa Sól

Do doktora Wachowiaka trafiłam mając prawie 18 lat. Miałam ogromne problemy z miesiączkowaniem. Zadecydował wtedy, że nie będzie młodego organizmu faszerował lekami, za co jestem jemu bardzo wdzięczna. Tak mnie zmotywował, że pierwszy raz w życiu udało mi się schudnąć! Pamiętam jego dumę jak co miesiąc wracałam i miałam -5 kilo na wadze, miesiączki wróciły, problemy ze skórą minęły. Teraz nie jestem już nastolatką, nadal jestem młoda, ale mam troszkę inne problemy, jestem już bezsilna i mam zamiar do niego wrócić, wiem, że on mi pomoże i mam nadzieję, że się nie zawiodę. Jest bardzo miły, uprzejmy, potrafi odwrócić sytuację tak, że kobieta nie zwraca uwagi na to, że jest u ginekologa. Mój pierwszy raz na fotelu ginekologicznym był bez stresu, pomagał mi wejść i zejść z fotela. Życzę każdemu takiego zaufania do lekarza i oparcia. Polecam!

Zielona 8
67-400 Wschowa

Pan doktor to cudowny, kompetentny lekarz. Bardzo uprzejmy, miły. Leczy kompleksowo. Proszę mu zaufać, a naprawdę wyleczy. Miałam bardzo trudny i rzadki przypadek choroby, w tej chwili nie biorę żadnych leków i czuję się bardzo dobrze. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Maria

Żary

Leczę się u doktora od kilkunastu lat. Wybitny specjalista . Miałam bardzo złe wyniki. Dzisiaj już mam wyniki w normie.
Jestem niezwykle wdzięczna za okazaną pomoc. Dziękuję i życzę sukcesów w niesieniu pomocy potrzebującym. Zdrowia i wytrwałości.

Opinia dodana przez: Małgorzata

Kwant. Pracownia rentgenowska, gabinety lekarskie
Plac Niezłomnych 15
62-020 Swarzędz

Serdecznie polecam tego lekarza. Byłam na wizycie u Pana doktora kilka tygodni temu, była to moja druga wizyta u endokrynologa. Po poprzednich przejściach u innego lekarza i wielkim strachem nic już nie zostało. Doktor dokładnie zrobił usg, dodatkowo dał skierowanie na kolejne badania krwi i przeprowadził wywiad lekarski. Dodatkowo był bardzo sympatyczny i miły i przede wszystkim tłumaczył wszystko po kolei. Każdemu życzę trafiania na takich specjalistów! Jedynym mankamentem jest fakt, że strasznie długo się czeka na wizytę - ale jak lekarz jest dobry to i ma dużo pacjentów i pozajmowane terminy.

lekarz Jarosław Bartnik

Kardiolog, Internista

105 Szpital Wojskowy z Przychodnią

68-200 None

Stwierdził u mnie wadę serca , nic nie wytłumaczył , był nie uprzejmy, skasował kasę i do widzenia.... Kolejnych 3 kardiologów stwierdziło , że serce mam zdrowe i nic mi nie dolega.... Najadłem się tylko strachu...

Opinia dodana przez: Konrad

Zielona Góra

Lekarz bardzo kompetentny , szczegółowo omówił mi co widać na USG , potwierdził diagnozę postawioną przez innego endokrynologa , zapisał te same lekarstwa . Najważniejsze że nie trzeba czekać na wizytę prywatną pół roku a potem jeszcze 2 godziny w poczekalni . Wizyty zaplanowane dla pacjentów realnie a przesunięcie czasowe

MAKS-MED Sp. z o.o.
ulica Poznańska 32
64-200 Wolsztyn

najlepszy lekarz, ktorego mialam. Pani doktor zawsze wyczerpujaco odpowiadala na wszelkie moje pytania, bylam pod Jej opieka kilka lat temu, ale nawet gdy po dwoch latach zadzwonilam, poznala mnie i uspokoila udzielajac porady telefonicznie. Wyjasnila mi na czym moja choroba polega i jaki to moze miec wplyw na moja przyszlosc. Jej podejscie i uwaga z jaka wysluchuje pacjenta wzbudza zaufanie i polecam ja kazdemu z problemami endokrynologicznymi. W temacie, w ktorym nie czula sie kompetentna, kierowala mnie do innego lekarza, wciaz pozostajac ze mna w kontakcie.
Polecam z calego serca.

dr n. med. Beata Pełka-Lalik

Hipertensjolog, Endokrynolog dziecięcy

PRYWATNE CENTRUM CHIRURGICZNE ESKULAP-GABINETY SPECJALISTYCZNE
ulica Moniuszki 2
68-200 Żary

Niesamowita Pani Doktor. Pomogła mi w mojej chorobie. Ma bardzo dużą wiedzę praktyczną. Jak dla mnie profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Bardzo uprzejma. Zawsze polecam znajomym. ( Jako hipertensjolog)

ul Chopina
Zielona Góra

Mam pozytywne doświadczenia.Wykonał usg mam torbieliki na tarczycy, ale nie wymagają operacji lecz leczenia uważam, że w moim przypadku leczy mnie doskonale. Wypisał Euthyrox czuję się dobrze, dbam o swoją wagę i stosuję dietę MŻ. Byłam poprzednio u dwóch innych specjalistów endokrynologów i oba byli za zrobieniem biobsji, a p. dr M. Witczak objaśnił mi, iż wykonanie biobsji nic nie da ponieważ nie widomo z jakiej okolicy należy pobrać wycinek itd., i że wynik nie będzie miarodajny i czytelny i mnie uspokoił, przynajmniej tak mi sie wydaje, że jestem spokojna. Ponadto należy mieć POZYTYWNE nastawienie i to już jest połowa sukcesu.
Owszem spóźnia się, ale to nie wynika z lekceważenia pacjęta, a obecnością w szpitalu. Rzczywiście nic by sie nie stało aby przeprosił czekających pacjentów.

Opinia dodana przez: Ninka k.jaremaks