Endokrynolog Gdańsk 1

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "COR-GYN"
ulica ulica Legionów 60
80-442 Gdańsk

Dzieki Pani doktor udalo sie mi donosic ciaze. Jestem jej bardzo wdzieczna za to. Niestety przerwalam leczenie ale musze znow znowic sprawy osobiste i napewno sie do niej zglosze. Osoba bardzo ciepla

Opinia dodana przez: mk

80-846 Gdańsk

Pani Lekarz bardzo miła. Wysłała mnie na dodatkowe badania, dopiero wtedy zapisała leki. Niestety przyjmuje w przychodni na niskim poziomie o nazwie endomed, ta przychodnie odradzam.

ENDOMED
ul. Subisława 24, Opolska 5
80-354 Gdańsk

Polecila mi go dziewczyna ktora mnie rehabilitowala na kregoslup :) skorzystalam i teraz jestem zadowolona. Wczesniej przerobilam kilku endo w trojmiescie ktorzy tylko dawali leki i popadalam z niedoczynnosci w nadczynnosc. Dopiero Doktor Blaut zbadal przeciwciala i wyszlo Hashimoto. Teraz dobral odpowiednie dawki i jest o niebie lepiej.

Opinia dodana przez: Sandra

80-846 Gdańsk

po wizycie ma w glowie groch z kapustą!!!!! Pani doktor niepotrzebnie przeprowadza naukowe wywody , ktore i tak nie trafiaja do przerazonego i zagubionego pacjenta.Zaczynam dopiero kariere w branży tarczycowej:)))) , więc jako zielona totalnie pajentka oczekuje prostego wytłumaczenia , a nie wykladów dla studentów medycyny.Niestety, nie rozumiem dlaczego mam niedoczynność , skoro jest przekroczenie.....musze szukac kogos , kto mi to po ludzku wyjasni.

dr n. med. Wojciech Śliwiński

Ginekolog położnik, Ginekolog

Dr Ewa Semetkowska-Jurkiewicz - diabetolog
ul.Rajska 10 lok.63
80-850 Gdańsk

Lekarz bardzo nie miły. Prośba o ponowne wytłumaczenie przebiegu choroby-"Wielka Łaska". Spotkałam już pacjentki, które były nie zadowolone z leczenia u lekarza.
Lekarz pracuje w Gamecie.

Lekarz pracuje w Gamecie.

N.Z.O.Z. "NON NOCERE"
Łagiewniki 7/1
80-847 Gdańsk

Bzdury piszecie! Ja dzięki pani dr mam dziś śliczną córeczkę. Jest ludzka to fakt. Zawsze pyta o samopoczucie, zajrzy człowiekowi w oczy czy nie kręci. Wszystko skrupulatnie notuje i ma niewiarygodną pamięć. Już w poczekalni uśmiecha się i zagaduje pacjentów. Na każde moje pytanie odnośnie choroby i leczenia odpowiadała rzeczowo i zrozumiale dla kogoś kto nie jest lekarzem. Dwa razy zdarzyło mi się, że wizyta była opóźniona o 15 minut. Jedyny minus nonnocere to pani w recepcji. Ona rzeczywiście jest niemiła, nie uśmiechnie się, mówi niewyraźnie, a jak ma coś powtórzyć to z wielką łaską. Na miejscu pani dr zmieniłabym ją jak najszybciej, bo to już nie te czasy, żeby tak podchodzić do prywatnego pacjenta.

Opinia dodana przez: Anna

80-846 Gdańsk

może i jest surowa i wymagająca, ale jest świetnym diagnostą. Dzięki temu, że ogląda pacjenta bardzo dokładnie przy każdej wizycie jest w stanie wychwycić równiez inne schorzenia, całkiem nie związane z endokrynologią. Tak było w przypadku mojego syna. Sama nie miałabym szans swtierdzić tej przypadłości, która wypatrzyła pani doktor. Była zarówno prywatnie jak i publicznie. W obu przypadkach była tam samo szczegółowa i dokładna. W czasie wizyt odbiera sporo telefonów, ale to efekt ilości endokrynologów dziecięcych w wojwództwie. Nie kazdy może przyjechać w razie pytań i wątpliwości w czasie kuracji. Trochę wyrozumiałości i świat będzie lepszy :)

lekarz Julita Krasińska

Ginekolog położnik, Endokrynolog

Oddział GRUNWALDZKA
Grunwaldzka 163
80-266 Gdańsk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Aksamitna"
ulica Aksamitna 1
80-858 Gdańsk