Endokrynolog Gdańsk

Endokrynolog dziecięcy

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Byłam wczoraj z synem na pierwszej wizycie u Pani Doktor Alskiej (w Endomedzie na Opolskiej), jestem bardzo zadowolona .Poświeciła nam dużo czasu, widać, że zależy jej na pacjentach i chce pomóc.Bardzo uprzejma, miła i profesjonalna osoba. Goraco polecam, uważam że jest to lekarz z powołania. :):):)

Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Wojciech Śliwiński

Ginekolog położnik, Ginekolog

Dr Ewa Semetkowska-Jurkiewicz - diabetolog
ul.Rajska 10 lok.63
80-850 Gdańsk

Lekarz bardzo nie miły. Prośba o ponowne wytłumaczenie przebiegu choroby-"Wielka Łaska". Spotkałam już pacjentki, które były nie zadowolone z leczenia u lekarza.
Lekarz pracuje w Gamecie.

Lekarz pracuje w Gamecie.

al. Wojska Polskiego 31c lok. 2
80-268 Gdańsk

Niestety nie mam możliwości dalszego leczenia się u Pani Doktor, ponieważ specjalizuje się w leczeniu dzieci. Byłam pierwszy raz na wizycie w wieku 17 lat, od razu skierowała mnie do szpitala, na swój oddział, na wszystkie badania, spędziłam tam 5dni, ale przynajmniej dowiedziałam się co mi dolega. Moi wcześniejsi lekarze nawet nie pofatygowali się, żeby sprawdzić co mi jest, nie poinformowali mnie o istnieniu takich badań. Byłam bardzo zadowolona z Pani Doktor. Za wizytę zapłaciłam 60 albo 80zł, ale w gabinecie z zegarkiem w ręku byłam 32 minuty, a u innych lekarzy po 5min płaciłam 100zł i więcej. Uważam, że Doktor Korpal jest naprawdę dobrym endokrynologiem. Szczerze polecam.

ul. Bolesława Krzywoustego 42/2
80-360 Gdańsk

trafiłam do Pani Doktor po dwuletnim leczeniu endometriozy i jestem bardzo zadowolona ze sposobu leczenia ! Pani Doktor , Pani Joanna jak również inni spotkani tam pracujący ludzie są zawsze sympatyczni i uśmiechnięci ! Może dzieję się tak dlatego, że ja również wchodzę tam uśmiechnięta i nie zachowuję się jak księżniczka na ziarnku grochu! Od 20 lat pracuję z ludźmi i proszę mi wierzyć że nikt nie lubi "roszczeniowych klientów". Pani Doktor zawsze mi wszystko wytłumaczy , dostaję karteczkę z rozpiską jakie badania mam zrobić , jak brać leki itd. Rozumiem, że Pani Joanna ma dużo klientek-pacjentek i może czasami zapomnieć zadzwonić do mnie, ale nie obrażam się tylko sama dzwonię! Mam do Pani Doktor prawie 200 km ale to jedyna kompetentna osoba, którą spotkałam w trakcie swojego leczenia! Na pierwszej wizycie przeprowadziła ze mną taki wywiad, że nie potrafiłam odpowiedzieć na połowę pytań, bo nikt wcześniej mnie nie pytał o nie ! Nie przepisuje leków "na oko" tylko podstawie wyników badań ! Nie wiem skąd biorą się opinie, że traktuje ludzi z góry- szok , wg mnie to totalna bzdura ! Może pacjentki z takim odczuciem mają niskie poczucie wartości ?":) Każdemu mogę polecić , ponieważ wiedza i doświadczenie jest ogromne ! Cena jak w prywatnych gabinetach ale zawsze dostaję paragon! Co wcześniej się nie zdarzało w innych gabinetach ! Poprzedni lekarz zgubił moją historię choroby i chciał usunąć wszystko , bo źle znosiłam "końskie dawki" leków hormonalnych . Gdybym trafiła wcześniej do Pani Doktor może nie miałabym teraz połowy problemów ze zdrowiem , bo nie da się cofnąć czasu :( a moje jajowody zrobiły się niedrożne ... Jedyna niedogodność u Pani Doktor to jej częsta nieobecność, ale rozmawiając można wszystko zaplanować !

Opinia dodana przez: Beata

CH Madison, gabienty prywatne
Rajska 10, Gdańsk
Gdańsk

Do Doktora nawet w trudnych chwilach idzie się z uśmiechem na ustach. Jest osobą bardzo ciepłą i otwartą, z poczuciem humoru i moim zdaniem bardzo kompetentną. Dzięki Panu Doktorowi mam parkę wspaniałych dzieci:) Między innymi dzięki jego spokojnemu, cierpliwemu podejściu do całej sprawy tamten okres wspominam wręcz z nutą sentymentu. Życzyłabym sobie aby zawsze w trudnych chwilach na mojej drodze stawali lekarze tacy jak Pan Doktor. Dziekuję Doktorze:)

CORDIMED
ul. Biała 7A
Gdańsk

Po wizycie u dr Lewczuk spodziewałam się czegoś więcej. Niestety jest to najgorzej wydane 120 zł plus koszty dojazdu w moim życiu. Nie wiem jak poważnie trzeba być chorym, aby pani doktor zechciała przyłożyć się do swojej pracy. Z tego co widziałam w poczekalni to zdecydowana większość z pacjentów choruje na nadczynność tarczycy. Ja z niedoczynnością tarczycy nie mam co u niej szukać, bo jak to pani doktor stwierdziła : moja nadwaga powoduje, że organizm ma większe zapotrzebowanie na hormony tarczycy. Za dwa miesiące mam przyjechać o 6 kg chudsza, albo nie będzie mnie leczyć. To nic, że próbowałam odchudzania z dietetykiem (udało mi się tylko nie przybierać więcej)mam insulino-oporność, pco i hiperprolaktynolemię, obciążony wywiad rodzinny. Sama jestem sobie winna, że tarczyca nie pracuje jak trzeba, a cudownym lekiem nawet na niedobór witaminy D3 ma być zdrowa dieta (na której jestem od 2 lat). W ogóle kobieta 30 letnia, która ma dwoje dzieci powinna z racji samego wieku być zdrowa, nie użalać się nad sobą i nie zawracać głowy pani doktor. Ponadto na informację o tym, że u mojego młodszego syna wykryto niedoczynność tarczycy, objechała mnie z góry do dołu jakby wszystkie informacje, które mam od dziecięcego endokrynologa były totalnie wyssane z palca. Jednym słowem pani doktor Lewczuk jest alfą i omegą w dziedzinie endokrynologii, a najnowsze badania w tej dziedzinie to kpina, bo pani doktor wie lepiej. Bardzo żałuje tej wizyty choć poleciła mi ją zadowolona pacjentka. Wyszłam zniesmaczona. Życzę przemyślanego wyboru lekarza.

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica
aleja Grunwaldzka 74
80-244 Gdańsk

Dwukrotnie sprawdzałam czy opinia dotyczy tej samej pani doktor. Ja jestem bardzo zadowolona z wizyt, jest to pierwszy lekarz który na obejrzenie mojego USG tarczycy poświęcił z 5minut, a nie 5 sek. Pani doktor pomogła w zwalczeniu niedoczynności ale również skierowała na badania związane z insulinoodpornością. Przez wcześniejsze lata leczenia nikt nie zwrócił uwagi na to, że cześć moich problemów zdrowotnych wynikać może właśnie z zaburzeń insuliny. Poleciłam innym osobą i z tego co wiem wszystkie kontynuują leczenie u pani doktor.

Opinia dodana przez: DominikaPN

N.Z.O.Z. "NON NOCERE"
Łagiewniki 7/1
80-847 Gdańsk

Bzdury piszecie! Ja dzięki pani dr mam dziś śliczną córeczkę. Jest ludzka to fakt. Zawsze pyta o samopoczucie, zajrzy człowiekowi w oczy czy nie kręci. Wszystko skrupulatnie notuje i ma niewiarygodną pamięć. Już w poczekalni uśmiecha się i zagaduje pacjentów. Na każde moje pytanie odnośnie choroby i leczenia odpowiadała rzeczowo i zrozumiale dla kogoś kto nie jest lekarzem. Dwa razy zdarzyło mi się, że wizyta była opóźniona o 15 minut. Jedyny minus nonnocere to pani w recepcji. Ona rzeczywiście jest niemiła, nie uśmiechnie się, mówi niewyraźnie, a jak ma coś powtórzyć to z wielką łaską. Na miejscu pani dr zmieniłabym ją jak najszybciej, bo to już nie te czasy, żeby tak podchodzić do prywatnego pacjenta.

Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Jarosław Szymula

Ginekolog położnik, Endokrynolog

Przychodnia endokrynologii ginekologicznej
Legionów 60
80-444 Gdańsk

Jestem zadowolona z wizyt i leczenia u dr J.Szymuli. Zawsze jestem dokładnie przebadana i otrzymuję odpowiedzi i wyjaśnienia na wszelkie pytania i wątpliwości. Pacjentka doktora jestem od wielu lat.
Uważam ,że b.krzywdzące są tu negatywne opinie, bo te pacjentki co znam są tak samo zadowolone jak ja.
Należy się zastanowić dlaczego piszący negatywne opinie nie maja odwagi się podpisać a występują anonimowo?

Opinia dodana przez: Ewa

NSZOZ Ewa Stefanowicz-Kujawa
Kowalska 5/1
80-846 Gdańsk

może i jest surowa i wymagająca, ale jest świetnym diagnostą. Dzięki temu, że ogląda pacjenta bardzo dokładnie przy każdej wizycie jest w stanie wychwycić równiez inne schorzenia, całkiem nie związane z endokrynologią. Tak było w przypadku mojego syna. Sama nie miałabym szans swtierdzić tej przypadłości, która wypatrzyła pani doktor. Była zarówno prywatnie jak i publicznie. W obu przypadkach była tam samo szczegółowa i dokładna. W czasie wizyt odbiera sporo telefonów, ale to efekt ilości endokrynologów dziecięcych w wojwództwie. Nie kazdy może przyjechać w razie pytań i wątpliwości w czasie kuracji. Trochę wyrozumiałości i świat będzie lepszy :)

Endokrynolodzy w mieście Gdańsk