Endokrynolog W Okolicach Grodzisk Wielkopolski

Endokrynolog Jarocin lekarz Andrzej Pajdowski

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
63-200 Jarocin

Serdecznie polecam Pana doktora Pajdowskiego. Bardzo dobry lekarz, wszystko tłumaczy i zawsze służy pomocą.

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze INTERLAB sp.z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 161
61-505 Poznań

Pani dr mila, spokojna,rzeczowa.lubi swoja prace dba o pacjentow . Jest kopetentna w swoje specjalnosci.POLECAM

Opinia dodana przez: Zdzislaw

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Duża wiedza,fachowość,życzliwość,szacunek i troska o pacjenta.Przydałoby się więcej takich lekarzy..

Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Ewa Krzyżagórska

Diabetolog, Endokrynolog

ulica Murawa 37 A
61-655 Poznań

Na pierwszą wizytę szłam przerażona. Przed wejściem do gabinetu nie wykonałam zwyczajowych badań w pokoju pielęgniarek. Pani Doktor najwidoczniej zauważyła mój stan, bo poszła tam ze mną

Później przedyskutowałyśmy całą wizytę. Pani doktor rzeczowo i spokojnie wytłumaczyła mi na czym ta choroba polega i jakie mogą być jej skutki. Omówiła diagnozę zrozumiałym językiem. Jej życzliwość i indywidualne podejście bardzo mnie uspokoiły. Okazała się niesamowicie mądra, pomocna
i cierpliwa. To dopiero trzecia wizyta, ale jestem pod wrażeniem. Dziś bowiem nie zdarza się , aby lekarz zauważał wpływ psychiki na cały obraz leczenia. Zasadą jest leczenie objawowe. Na każdej kolejnej wizycie Pani doktor była rzeczowa i opanowana, przez co i mnie udzielał się jej spokój. Potraktowała mnie jak partnera w procesie leczenia nie jak przypadek do zdiagnozowania.
Jest to lekarz z powołania. Polecam wszystkim tę Panią doktor.

Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Marian Jan Zieliński

EKG, Endokrynolog

Poradnia Endokrynologiczna
Łokietka 1
63-800 Gostyń

Leczę się u doktora Zielińskiego od ponad 20 lat. Zawsze doskonale radzi sobie z różnymi dolegliwościami internistycznymi oraz z kręgu chorób tarczycy pojawiającymi się u mnie i mojej rodziny. Doskonały diagnosta i oddany lekarz..

ul. Słowackiego 17 lok. 3
60-822 Poznań

Świetny lekarz - polecam w 100% Zdiagnozował u mnie Hashimoto i dzięki niemu w końcu normalnie żyje. Zaproponował leki i dietę, dużo schudłam, już nie mam problemów z koncentracją. Do tego jest bardzo wyrozumiały i wszystko dokładnie omawia.

Opinia dodana przez: Kasia

dr hab. n. med. Piotr Fichna

Endokrynolog dziecięcy, Endokrynolog

NZOZ Centrum Chirurgii Kolana, Artroskopii i Urazów Sportowych
ulica Świt 47/49
60-375 Poznań

bardzo dobry lekarz. godzien zaufania. prowadził mnie od wieku dorastania do pełnoletności. zawsze mogłem liczyć na jago wsparcie. użył wszelkich możliwych wtedy sposobów, by pomóc mi wyjść z choroby. ostatecznie skończyło się operacją.

ulica Podleśna 15
62-040 Puszczykowo

To wspaniały lekarz .Leczę się już ponad10 lat i gdyby nie pani doktor upór ,cierpliwość i poświęcenie nie dałabym rady normalnie funkcjonować

Opinia dodana przez: jola

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Pani dr.Derc to przemiła ,kompetenta osoba, wzbudzająca zaufanie.Polecam kżdemu kto potrzebuje fachowej pomocy.

Klinika Endokrynologii i Reumatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
ul. Szpitalna 27/33
Poznań

Bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee