Endokrynolog W Okolicach Janowiec Wielkopolski

prywatny gabinet lekarski
11 Listopada 16 I
Bydgoszcz

bardzo miła osoba ,nie zbywa pacjentów ,na każde pytanie dokładnie odpowie,super sympatyczna ,jak najbardziej polecam

Opinia dodana przez: aleksandra

Gniezno

zdecydowanie polecam Dr Ruchałe , chodziłam już do wielu endokrynologów i dopiero dr Ruchała zdołał mi pomóc, jestem mu bardzo wdzięczna i polecam wszystkim borykającym się z problemami tarczycy, wizytę u doktora

os. Czwartaków 24h
62-020 Swarzędz

Miałam do czynienia z 5 endokrynologami i wizyty u doktora wspominam najlepiej. Nie patrzy tylko na wyniki, ale również na samopoczucie pacjenta. Na moje wszystkie pytania zawsze odpowiada rzeczowo i szczerze. Fakt, że nie robi usg. No cóż, przynajmniej nie udaje, że zna się na wszystkim.

Opinia dodana przez: Dori

Kwant. Pracownia rentgenowska, gabinety lekarskie
Plac Niezłomnych 15
62-020 Swarzędz

Serdecznie polecam tego lekarza. Byłam na wizycie u Pana doktora kilka tygodni temu, była to moja druga wizyta u endokrynologa. Po poprzednich przejściach u innego lekarza i wielkim strachem nic już nie zostało. Doktor dokładnie zrobił usg, dodatkowo dał skierowanie na kolejne badania krwi i przeprowadził wywiad lekarski. Dodatkowo był bardzo sympatyczny i miły i przede wszystkim tłumaczył wszystko po kolei. Każdemu życzę trafiania na takich specjalistów! Jedynym mankamentem jest fakt, że strasznie długo się czeka na wizytę - ale jak lekarz jest dobry to i ma dużo pacjentów i pozajmowane terminy.

ul. Leona Barciszewskiego 12
62-200 Gniezno

MIAŁAM NADCZYNNOŚĆ TARCZYCY. BYŁAM WCZEŚNIEJ U TRZECH LEKARZY, KTÓRZY NIE POTRAFILI MI POMÓC. DZIĘKI PANI DOKTOR MÓJ STAN JEST DUŻO LEPSZY, ZGŁASZAM SIĘ REGULARNIE NA KONTROLE CO PÓŁ ROKU. BARDZO KOMPETENTNA PANI DOKTOR, ZNA SIĘ NA RZECZY.

NZOZ JAN MEDIC
Piotra Ściegiennego 22