Endokrynolog Kraków

Kraków

Nic dodać, nic ująć. Kompetentny lekarz z powołania. Po prostu nie da się tego opisać, jak dobrym lekarzem jest Pani doktor n.med. ale zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Mała Mi

Kraków

leczę się u niej od niecałych dwóch lat- jestem zadowolona. konkretna babka.

Maszachaba
Prądnicka 50 A

Leczę się u pani doktor już ponad 5 lat, na początku mojej choroby była rzeczywiście ujmująca, wzbudzała zaufanie, poświęcała dużo czasu, zrozumiałym językiem opowiadała o chorobie i sposobach leczenia. Z czasem niestety moje zdanie się zmieniło, pani doktor widząc moje wyniki zarzuca mi,że nie stosuje odpowiednich dawek w odpowiednich porach, co jest bzdurą-bo chyba mnie najbardziej zależy na wyzdrowieniu-ironicznie odnosi się kiedy wypowiadam swoje zdanie, wyczuwam zniecierpliwienie. Wkółko dostaję na ...

Oddział NZOZ "SONO-X " Sp z o.o.
Pomorska 10/1

Bardzo mądry lekarz, świetny fachowiec, a przy tym uroczy, pełen humoru i ciepła człowiek. Słucha Pacjentów. Precyzyjny w zaleceniach. W moim przypadku Jego diagnoza była w 100% trafna. Śmiało mogę polecić Pana Dr Skalskiego każdemu z problemem internistyczno- endokrynologicznym :-)

ulica Obopólna 12/2

Leczę sie u p. Profesora od lat. Jest wspaniałym człowiekiem, bardzo kompetentnym,cierpliwym, doświadczonym lekarzem, jedynym który mnie wysłuchał i zdiagnozował po latach bezskutecznego szukania pomocy. Polecam goraco i żałuje, ze juz nie przyjmuje na klinice.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki w Krakowie
ulica Kopernika 23

Matka mie się pochorowala, caly czas stękała, nic nie mogla ugotować i nie wiedzieliśmy co mamy robić, jak doktórka rejonowa skierowanie dała po dopiero wielu naszych żądaniach to my z matkom pojechali na klinike do Krakowa i tam Pantofliński doktór medyczny jom leczył i Se dał rade tak, że matka ozdrowiała i teraz przy garach stoi i zawsze mam jakijś ciepły posilek. Tego doktora chwale strasznie, bo jakby nie on ...

Centrum Medicover - Kraków Podgórska
ul. Podgórska 36

lekarz z powołania, odpowie na każde pytanie, każdego traktuje jakby był najważniejszy, zawsze uśmiechnięta

Wiatra 97

Leczę się u doc. Pach już kilka lat. Wielu różnych specjalistów nie wiedziało co się ze mną dokładnie dzieje, doc. Pach wiedziała wszystko po pierwszej wizycie i natychmiastowo rozpoczęła leczenie, które przyniosło naprawdę zaskakujące rezultaty.
Z początku sprawiała wrażenie niedostępnej, zdystansowanej i może trochę niesympatycznej, ale z wizyty na wizytę było coraz lepiej. Cena wizyty (100zł)zabolała mnie w portfel, ale szybko okazało się, że było warto. Wizyta nie trwała ...

ulica Łużycka 42/48

Pani Doktor jest całkowicie skupiona na pacjencie. Słucha i sama też zadaje sporo pytań, chętnie i dokładnie wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Mimo wizyty w Poradni przy Kopernika, a więc refundowanej przez NFZ, nie odczułam by w związku z tym była mniej dokładna. Szczerze polecam!

ulica Łużycka 42/48

Powiem szczerze ze jest to najmilszy lekarz na jakiego trafilam. Odpowiada na kazde nawet najglupsze pytanie, tlumaczy wszystko, dla ciezarnych znizka. Naprawde polecam tego Pana :)
Opinia dodana przez: eniii

Endokrynolodzy w Krakowie