Endokrynolog Kraków

Medren
Kobierzyńska 117B/1u
Kraków

pani doktor godna polecenia. traktuje pacjenta jak czlowieka ,wyjasnia tajniki choroby i tlumaczy tak ze pacjent rozumie. niejeden lekarz powinien tego sie nauczyc.

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

Lekarz godny polecenia znający się na swoim fachu bardzo przykładający się do leczenia wyrozumiały umiejący wytłumaczyć przebieg choroby sposób leczenia ,polecam
Opinia dodana przez: Marian

UNICARDIA
ul. Kluczborska 15

Pani doktor bardzo wiele zawdzięczam. Jest niezwykle oddana. I nie bardzo rozumiem poprzedniej pani. Ja tez mam corke z chorą na graves-Basedowa. Nie wiem jakie są statystyki bo się na tym nie znam. Leczę córkę od 5 lat u pani Doktor Krajewskiej najpierw w Ligocie, potem na Powstańców i co jakis czas sprawdzała czynnik Trab i z tego co mi tłumaczyła podwyższony to choroba basedowa. Moja corka zawsze miała koło ...

Lux-Med
Libiąż ul.Piłsudskiego 14

Od ponad roku leczę się na tarczycę, ale poprzedni Pan profesor jakoś nie bardzo umiał rozmawiać jak pytałam o chorobę.
Obecny endokrynolog ma bardzo fajne, na luzie podejście do pacjenta. Czasu poświęcił mi tyle ile było trzeba aby wytłumaczyć zaistniały problem chorobowy. Naprawdę godny polecenia
Opinia dodana przez: Paulina

Kraków

Nic dodać, nic ująć. Kompetentny lekarz z powołania. Po prostu nie da się tego opisać, jak dobrym lekarzem jest Pani doktor n.med. ale zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Mała Mi

Kraków

leczę się u niej od niecałych dwóch lat- jestem zadowolona. konkretna babka.

Maszachaba
Prądnicka 50 A

Leczę się u pani doktor już ponad 5 lat, na początku mojej choroby była rzeczywiście ujmująca, wzbudzała zaufanie, poświęcała dużo czasu, zrozumiałym językiem opowiadała o chorobie i sposobach leczenia. Z czasem niestety moje zdanie się zmieniło, pani doktor widząc moje wyniki zarzuca mi,że nie stosuje odpowiednich dawek w odpowiednich porach, co jest bzdurą-bo chyba mnie najbardziej zależy na wyzdrowieniu-ironicznie odnosi się kiedy wypowiadam swoje zdanie, wyczuwam zniecierpliwienie. Wkółko dostaję na ...

Oddział NZOZ "SONO-X " Sp z o.o.
Pomorska 10/1

Bardzo mądry lekarz, świetny fachowiec, a przy tym uroczy, pełen humoru i ciepła człowiek. Słucha Pacjentów. Precyzyjny w zaleceniach. W moim przypadku Jego diagnoza była w 100% trafna. Śmiało mogę polecić Pana Dr Skalskiego każdemu z problemem internistyczno- endokrynologicznym :-)

ulica Obopólna 12/2

Leczę sie u p. Profesora od lat. Jest wspaniałym człowiekiem, bardzo kompetentnym,cierpliwym, doświadczonym lekarzem, jedynym który mnie wysłuchał i zdiagnozował po latach bezskutecznego szukania pomocy. Polecam goraco i żałuje, ze juz nie przyjmuje na klinice.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki w Krakowie
ulica Kopernika 23

Matka mie się pochorowala, caly czas stękała, nic nie mogla ugotować i nie wiedzieliśmy co mamy robić, jak doktórka rejonowa skierowanie dała po dopiero wielu naszych żądaniach to my z matkom pojechali na klinike do Krakowa i tam Pantofliński doktór medyczny jom leczył i Se dał rade tak, że matka ozdrowiała i teraz przy garach stoi i zawsze mam jakijś ciepły posilek. Tego doktora chwale strasznie, bo jakby nie on ...

Endokrynolodzy w Krakowie