Endokrynolog Kraków

Kraków

Nic dodać, nic ująć. Kompetentny lekarz z powołania. Po prostu nie da się tego opisać, jak dobrym lekarzem jest Pani doktor n.med. ale zdecydowanie polecam!

Opinia dodana przez: Mała Mi

Kraków

leczę się u niej od niecałych dwóch lat- jestem zadowolona. konkretna babka.

leczę się u niej od niecałych dwóch lat- jestem zadowolona. konkretna babka.

Maszachaba
Prądnicka 50 A

Leczę się u pani doktor już ponad 5 lat, na początku mojej choroby była rzeczywiście ujmująca, wzbudzała zaufanie, poświęcała dużo czasu, zrozumiałym językiem opowiadała o chorobie i sposobach leczenia. Z czasem niestety moje zdanie się zmieniło, pani doktor widząc moje wyniki zarzuca mi,że nie stosuje odpowiednich dawek w odpowiednich porach, co jest bzdurą-bo chyba mnie najbardziej zależy na wyzdrowieniu-ironicznie odnosi się kiedy wypowiadam swoje zdanie, wyczuwam zniecierpliwienie. Wkółko dostaję na zmianę te same dawki lekarstw i mam nieprawidłowy poziom hormonów, moje sugestie,że już brałam tę dawkę leków są ignorowane i komentowane,że na pewno źle biorę. Wiem,że wiele osób się ze mną nie zgodzi,bo pani doktor jest naprawdę sympatyczną osobą, ale ja po tylu latach leczenia( ponoć łatwego jej zdaniem schorzenia, wciąż nie widzę poprawy a raczej pogorszenie) i zbywania mnie niestety straciłam do niej serce

Oddział NZOZ "SONO-X " Sp z o.o.
Pomorska 10/1

Bardzo mądry lekarz, świetny fachowiec, a przy tym uroczy, pełen humoru i ciepła człowiek. Słucha Pacjentów. Precyzyjny w zaleceniach. W moim przypadku Jego diagnoza była w 100% trafna. Śmiało mogę polecić Pana Dr Skalskiego każdemu z problemem internistyczno- endokrynologicznym :-)

ulica Obopólna 12/2

Leczę sie u p. Profesora od lat. Jest wspaniałym człowiekiem, bardzo kompetentnym,cierpliwym, doświadczonym lekarzem, jedynym który mnie wysłuchał i zdiagnozował po latach bezskutecznego szukania pomocy. Polecam goraco i żałuje, ze juz nie przyjmuje na klinice.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki w Krakowie
ulica Kopernika 23

Matka mie się pochorowala, caly czas stękała, nic nie mogla ugotować i nie wiedzieliśmy co mamy robić, jak doktórka rejonowa skierowanie dała po dopiero wielu naszych żądaniach to my z matkom pojechali na klinike do Krakowa i tam Pantofliński doktór medyczny jom leczył i Se dał rade tak, że matka ozdrowiała i teraz przy garach stoi i zawsze mam jakijś ciepły posilek. Tego doktora chwale strasznie, bo jakby nie on tobym bez zdrowy matki musił być i w barach jeść albo tyko same hamburgery i to same te śmieci.

Popieram, ze na klinice w Krakowie majom takiego dobrego lekarza co moi matce pomógł i ja też żem skorzystał, bo matka w domu już nie marudzi tylko siem domem zajmuje.

Filip

Centrum Medicover - Kraków Podgórska
ul. Podgórska 36

lekarz z powołania, odpowie na każde pytanie, każdego traktuje jakby był najważniejszy, zawsze uśmiechnięta

Wiatra 97

Leczę się u doc. Pach już kilka lat. Wielu różnych specjalistów nie wiedziało co się ze mną dokładnie dzieje, doc. Pach wiedziała wszystko po pierwszej wizycie i natychmiastowo rozpoczęła leczenie, które przyniosło naprawdę zaskakujące rezultaty.

Z początku sprawiała wrażenie niedostępnej, zdystansowanej i może trochę niesympatycznej, ale z wizyty na wizytę było coraz lepiej. Cena wizyty (100zł)zabolała mnie w portfel, ale szybko okazało się, że było warto. Wizyta nie trwała jak to zwykle bywa 5 minut, doc. Pach obejrzała mnie dokładnie ze wszystkich stron, sprawdziła piersi, przejrzała dokładnie wyniki badań (z 5 ostatnich lat), wypytywała mnie o wszystko co mogło być istotne. Wspaniały lekarz, przy okazji niezły psycholog, potrafi wysłuchać pacjenta, BARDZO dokładnie opisać zrozumiałymi słowami problemy zdrowotne, jak i dobrać leczenie.
Wadą doc. Pach jest to, iż ma bardzo dużo pacjentów, czasem trzeba czekać na wizytę (prywatną) trochę czasu, ale naprawdę warto. Ceny wizyt też nie zachęcają, ale to naprawdę dobrze wydane pieniądze.

ulica Łużycka 42/48

Pani Doktor jest całkowicie skupiona na pacjencie. Słucha i sama też zadaje sporo pytań, chętnie i dokładnie wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Mimo wizyty w Poradni przy Kopernika, a więc refundowanej przez NFZ, nie odczułam by w związku z tym była mniej dokładna. Szczerze polecam!

ulica Łużycka 42/48

Powiem szczerze ze jest to najmilszy lekarz na jakiego trafilam. Odpowiada na kazde nawet najglupsze pytanie, tlumaczy wszystko, dla ciezarnych znizka. Naprawde polecam tego Pana :)

Opinia dodana przez: eniii eniii

Endokrynolodzy w Krakowie