Endokrynolog Kraków

ul. Strzelecka 2
31-503 Stare Miasto, Kraków

Nie polecam jezdiłam z córką do niej parę razy pokonując dośc dużą ilośc kilometrów i dalej nic sie nie dowiedziałam.dziecko od 6 roku zycia bardzo sie poci jest słabe wypadują włosy skarży się na bóle głowy pozatym pojawiły się objawy przedwczesnego dojrzewania.Pani doktor nie zleciła żadnych badań hormonalnych dla niej najważniejsza była dieta i odchudzanie!Wysłała nas do dietetyczki która jak zobaczyła dziecko to mnie wyśmiała kto nas przysłał!Córka ma teraz 8 lat włosy pod pachami i włosy łonowe na nosie pojawiły się wypryski.Jestem w kropce i muszę szukać pomocy u innego lekarza ale nie wiem czy juz nie jest za póżno!Nie polecam ta Pani doktor każde dziecko które ma lekka nadwagę wysyła tylko do dietetyka i liczy sie u niej nie szukanie przyczyny dlaczego dziecko takie jest tylko obarcza wina rodziców i wysyła do dietetyka karygodne a od czego sa ci endokrynolodzy chba powinni szukac przyczyny takiego stanu zdrowia to jest rzenujące!Ja osobiscie ja odradzam starciłam tylko czas i pieniadze na paliwo do Krakowa i zostałam z problemem sama!

Katarzyna Tyrawa

Pediatra, Endokrynolog

Małopolskie Centrum Medyczne S.C.
ulica Rejtana 2

Bardzo sie spieszy, nie poświęca wystarczająco dużo czasu pacjentowi, jest miła, stara się tłumaczyć ale mało składnie przyczynę choroby

Kraków

karz nieporozumienie! specjalizacja z pediatrii nie oznacza specjalizacji z endokrynologii DZIECIĘCEJ, tymczasem pan doktor przyjmuje maluchy i co gorsza przypisuje im normy dla dorosłych w sile wieku, podczas gdy dzieci mają naturalnie wyższe TSH w związku z rozwojem przysadki... Pan doktor po pierwszej wizycie przepisał mojej 3-letniej córeczce euthyrox nie robiąc przy tym kompleksowych badań i wywiadu, nie zrobił USG tarczycy, nie spytał czy dziecko ma alergię lub cukrzycę co już jest przeciwskazaniem do brania euthyroxu (!), tym bardziej, ze raz podany stosuje się przez całe życie i leczenia nie można przerywać samowolnie. Od innego specjalisty dowiedziałam się, że w naszym przypadku wyniki są w normie jak dla dziecka 3- letniego i wystarczy wprowadzić dietę bogatą w jod...Szczerze nie polecam! gdybysmy wzięły euthyrox, skonczyłoby się zapewne tak jak w przypadku Meg, która dodała też swoją opinię

Opinia dodana przez: haniak997

Skawińska 14 lok. 2

Gorąco polecam:) Leczę się u pani doktor od dwóch lat i jestem bardzo zadowolona. Każda wizyta przebiega w spokojnej, niestresującej atmosferze. Pani doktor jest bardzo ciepłą i sympatyczną osobą.

Eco Lab Healthcare Instytut Dermatologii
Zacisze 6/3

Super Pani Doktor, uprzejma, kompetentna,analizująca wszystkie schorzenia pacjenta a nie tylko endokrynologiczne, a przede wszystkim umiejąca w sposób zrozumiały wyjaśnić podłoże choroby, powikłania i leczenie. nie liczy czasu wizyty tylko poświęca pacjentowi tyle uwagi ile potrzeba.

Opinia dodana przez: Maria

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

polecam ,kompetentny lekarz .Jeżeli ktoś chce mieć opiekę kompleksową to jest to o co chodzi każdemu pacjentowi.

Kraków

Zdecydowanie odradzam jak chcecie stracic pieniadze tylko, lekarz nie zapytal o nic, wystawil recepte wlisal kolejna wizyte. Usg nawet nie zrobil ja sama musialam go o wszystko pytac nic nie doradzil nie wytlumaczyl dalszego leczenia. Odradzam.

Opinia dodana przez: nikt

ul. Kurczaba 3
Kraków

Pani doktor uratowała mi życie - wycięgnęła mnie z anoreksji, miałam 29 lat, 154 cm wzrostu i ważyłam 38 kg. Było ze mną bardzo źle. Dzięki odpowiednim lekom na tarczycę, diecie i motywacji szybko dobiłam do wagi prawidłowej i zaszłam w ciążę. Uważam, że Pani Dorota jest wspaniałym lekarzem i będę jej wdzięczna do końca życia.

Od września 2011r. borykam się z problemem nadmiernie wypadających włosów, które przy każdym myciu,czesaniu wypadają mi garściami,chodziłam od lekarza do lekarza m.in. odwiedziłam dermatologa, trychologa, gdzie zlecono mi zbadanie sobie poziomu TSH i udanie się do endokrynologa, tak trafiłam do pani dr Mazurek, po uprzednim przeczytaniu jej bardzo dobrych opinii na stronie znanylekarz.pl, pani dr po przeanalizowaniu badania TSH, które było w normie, zapisała mi witaminy, które są dostępne bez recepty m. in. cynk i silica, oraz zleciła zbadanie poziomu testosteronu, co też uczyniłam, wynik był w normie, więc prze parę miesięcy zażywałam witaminy, mając nadzieję, że coś pomogą, ale było tylko gorzej, więc zdecydowałam się na kolejną wizytę u pani dr, która postawiła mi diagnozę: przesilenie wiosenne i zmieniła witaminy na merz spezial, oraz stwierdziła, że nie może mi pomóc od strony endokrynologicznej i poleciła mi swoją koleżankę dermatolog. Po tej wizycie poczułam się całkowicie zlekceważona przez panią dr. Zdesperowana wróciłam do domu i po przeczytaniu informacji w internecie na temat moich objawów, oraz opinii innych osób zdecydowałam się na wykonanie kilku badań tarczycy na własną rękę m. in. Anty-TPO (mam 40-krotnie przekroczone), FT3(obniżone),natomiast usg tarczycy wykazało guza na tarczycy i wszystko stało się jasne. Teraz Drodzy Państwo sami oceńcie kompetencje pani dr Mazurek. Przyczynę swoich dolegliwości znalazłam w ciągu 2 dni, a pani dr nie udało się to przez ponad pół roku, gdzie w tym czasie straciłam ok 70% włosów, jak się łatwo domyślić jestem prawie łysa, po prostu brakuje słów. Pani dr totalnie zbagatelizowała problem, gdyż nie zleciła mi jak się okazuje podstawowych badań i to jest lekarz pracujący w szpitalu przy ul. Kopernika, żenujące. Oczywiście każda wizyta kosztowała mnie 100zł, podczas której pani dr tylko i wyłącznie badała ciśnienie. Tak nieprofesjonalnego i niepoważnego lekarza jeszcze nie spotkałam na swojej drodze i mam nadzieję, że już nie spotkam. Pani dr jest przereklamowana, metody jej pracy są delikatnie mówiąc przestarzałe, jest to lekarka starej daty, która w którymś momencie osiadła na laurach i zupełnie się nie rozwija. Pani dr zupełnie nie zależy na pacjencie jako osobie, zero empatii, liczy się tylko szybki zysk. W mojej ocenie pani dr minęła się z powołaniem i chyba powinna pomyśleć o zmianie profesji. Lekarz powinien pomagać, a nie szkodzić co w moim przypadku miało miejsce, czas zdecydowanie działał na moją niekorzyść Zastanawiające jest też to, że do pani dr zawsze są wolne terminy, gdzie do innych lekarzy czeka się na wizytę tygodniami a nawet miesiącami. Osobiście jestem bardzo rozczarowana postawą pani dr Mazurek jako lekarza jak i człowieka.

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

W przypadku dr A. Kokodyńskiego trudno mówić o przyjemnych wizytach. Byłem u tego lekarza na dwóch wizytach – po drugiej wizycie stwierdziłem, że mam dość i nie będę uczestniczył w tej farsie. Do rzeczy…

W trakcie pierwszej wizyty na ul. Batorego 5 na doktora czekałem wraz z innymi pacjentami 3 godziny. Niby doktor przyjmuje od godz. 8 rano, ale do pracy przyszedł ok. godz. 11! Wtedy byłem 3-ci w kolejce, a mimo to zostałem przyjęty ok. godziny 12! Pierwsza wizyta była… dziwna. Pan doktor zamiast się skupić na moim skierowaniu od lekarza POZ dyskutował o tym, że powinienem już się żenić i zakładać rodzinę. Ocenił moją posturę i wagę stwierdzając, że jest w porządku. Skierował na USG tarczycy nie zlecając badań na FT3 i FT4. Tutaj dodam coś, co jest nie do pomyślenia. Przez połowę mojej wizyty w gabinecie doktora przebywała pielęgniarka, która nie wykonywała ŻADNEJ PRACY. Pan doktor zwrócił się do pielęgniarki słowami „Proszę się położyć na kozetce, pani taka zmęczona jest.” Przyznam szczerze – byłem zdumiony.
Druga wizyta do końca obnażyła beznadziejność całej przychodni endokrynologicznej na ul. Batorego 5 w Krakowie. Pan doktor do pracy przyszedł o godz. 8:15 – pierwsza pacjentka – 30 minut, druga tyle samo. Trzeciej pacjentki pan doktor nie przyjął, bo w tym czasie przyjął dwie osoby spoza kolejki. Potem pan doktor przyjął trzecią i czwartą osobę z kolejki i tu się zatrzymał. W tym momencie przyjął 4 osoby bez kolejki . Agentkę sprzedającą jakieś produkty, żonę, ciężarną i kombatantkę – trzecią tego dnia! Niesamowite mamy rok 2011 a w przychodni na ul. Batorego sami kombatanci! Koniec końców zostałem przyjęty (byłem 7-my) ok. godziny 12! Nie ma znaczenia o której godzinie przyjdzie się do pana doktora i tak się czeka! W trakcie wizyty na wejściu pan doktor zbeształ mnie za moją wagę (była praktycznie identyczna jak z pierwszej wizyty) – stwierdził, że mam się odchudzić o 15 kilogramów. Byłem zdumiony – wdałem się w dyskusje z panem doktorem mówiąc, że jestem pod opieką lekarza dietetyka i nie widzi on sensu odchudzania się jeszcze (schudłem ponad 30 kilogramów). Pan doktor zdenerwował się i wyrzucił mnie z gabinetu.
Chciałem przenieść się do innego lekarza co też uczyniłem. Niestety moja karta pacjenta wraz z moim badaniem USG zniknęła z przychodni. Od ponad 3 tygodni, nikt nie jest w stanie znaleźć mojej karty pac jęta, po prostu jej nie ma. Koniec końców zostałem zmuszony do wykonania kompletu badań – odpłatnie.
Zastanawiające jest jedynie to, że wśród pacjentów dr Kokodyński ma złą opinię, jednocześnie jest kierownikiem przychodni endokrynologicznej. Może najwyższy czas by pan dr udał się na zasłużoną emeryturę i oddał pałeczkę leczenia młodym lekarzom? W jego wypadku powiedzenie „człowiek starej daty’ nabiera BARDZO PEJORATYWNEGO ZNACZENIA.

Endokrynolodzy w mieście Kraków