Endokrynolog W Okolicach Nowa Dęba

Diagnostyka Laboratorium w Rzeszowie
Jabłońskiego 2/4
35-068 Rzeszów

Super specjalista, polecam i stawiam za wzór. Szkoda, że tak trudno się do niego zarejestrować.

Wojska Polskiego 3 lok. 12

ul. Banacha 1a.

gen.Okulickiego 56b lok.314
gen. Okulickiego 56b lok. 314
37-450 Stalowa Wola

Witam! Mam pytanie, do kogo radzicie się wybrać? dr Stanisława czy Hanny Pieprzny? Z tego co widzę, to nie przypadkowa zbieżność nazwisk, tylko zapewne rodzina/małżeństwo? Oboje są endokrynologami, a dodatkowo dr Stanisław ma specj. internisty, zaś dr Hanna z dermatologii, wenerologii. A ja mam skierowanie do endokrynologa, bo mam zmiany niepokojące skórne głównie na karku/plecach/ramionach i na głowie (guzki/krosty/ropniaki/kaszaki/łysienie, nadmierna potliwość etc.), z którym nie potrafił sobie poradzić dermatolog z Machowa, ani lek. rodzinny z Tbg, z racji iż zwykłe leczenie objawowo niewiele lub tylko na krótki okres coś daje, trzeba podejść do problemu też przyczynowo, bo coś we mnie siedzi od środka ;/ stąd to skierowanie do "endo", bo być może to sprawa hormonów? Zastanawiam się do którego z tych dwóch lekarzy się zarejestrować? Kogo radzicie lepiej?

lekarz Adam Dudek

Endokrynolog dziecięcy

PROMEDICA
ul. 11-go Listopada 3
36-100 Kolbuszowa

To pierwszy lekarz którego mogę z czystym sumieniem polecić innym. Który poza wysokim kompetencjami medycznymi, charakteryzuje się niespotykanym już dziś podejściem do pacjenta. Tzn. każdego z pacjentów i jego rodziców traktuje indywidualni poświęcając im tyle czasu ile trzeba nie ważne czy jest w pracy czy jego czas już się skończył. Doktor pomógł przejść nam chorobę syna ze spokojem był nie tylko jego lekarzem ale także naszym psychologiem.

Opinia dodana przez: Kasia

Warzywna 3
Rzeszów

Bardzo dobry lekarz!! Leczyła 13 lat temu mojego ojca z nowotworu złośliwego- ziarniaka z przerzutami z jelit do wątroby i płuc, gdzie w szpitalu po diagnozie dawano mu 2 tygodnie życia i zalecono uregulowanie spraw majątkowych! Po leczeniu Pani Doktor ojciec wyzdrowiał!Stopniowo wycofywały się wszystkie guzy, aż do całkowitego zniknięcia, a ojciec zdrowiał w oczach. Lekarka onkolog, która go prowadziła równorzędnie widząc jego kolejne wyniki rozkładała ręce i otwierała buzię ze zdziwienia bo ten rodzaj nowotworu jaki mój ojciec miał zdiagnozowany, ponoć nigdy się nie zatrzymywał, a co dopiero mówić o całkowitej remisji jak to przyszło pani doktor onkolog zapisać w karcie pacjenta, wiem że ten przypadek opisywała gdzieś jako "wyjątek"!Niestety kontrola choroby po pół roku, a dokładnie rtg płuc wykonane 5 razy w ciągu 10 min. okazała się być zgubne dla mojego ojca, mimo iż wówczas zdjęcia nie ujawniły żadnych zmian ale po powrocie do domu z tych badań ojciec napuchł i pojawiła się na tułowiu wysypka i tak choroba powróciła dzięki RTG!!!-5-krotnym napromieniowaniu! Od tamtej pory minęło 11 lat, w tym czasie wiele razy korzystałam z usług pani doktor i bardzo jestem jej wdzięczna za trafne diagnozy i wyleczenia! Od 3 lat jestem matką i choć mieszkam 100 km od Sędziszowa to zawsze jak tylko cokolwiek się dzieje synkowi to na sygnale pędzimy właśnie do Niej. Jest naprawdę świetnym lekarzem i po tak długiej "znajomości" bo prawie 15 lat ,z czystym sumieniem polecam ją moim znajomym którym również pomogła-można by książkę napisać o tych przypadkach które ja znam, których żaden lekarz wcześniej nie był w stanie wyleczyć ba a nawet dobrze zdiagnozować:-). Nie wiem czy zwrócił ktoś na to uwagę, ale Pani Doktor to lekarz który traktuje człowieka jako całość, a nie dzieli go na poszczególne organy, to lekarz który zajmuje się szukaniem przyczyny choroby, a nie tylko leczeniem objawów! Dla mnie i mojej rodziny świetny lekarz, dobry człowiek i wspaniała kobieta!!

Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Zofia Żyła

Internista, Endokrynolog

NZOZ Gabinet Lekarski "Medi Centr"
Adama Mickiewicza 40
39-300 Mielec

Bardzo rzeczowa, kompetentna, z odpowiednim podejśćiem do pacjenta, bardzo sympatyczna.

NZOZ TRIDENT
pl. Wolności 17
35-073 Rzeszów

Super lekarz polecam każdemu z każdym problemem, byłam u niejednego specjalisty, każdy leczył mnie pod innym katem, nieskutecznie. Dr Świder pomógł mi powrócić do normalnego życia

Opinia dodana przez: Kasia

Poradnia Badań Profilaktycznych w Dębicy
Paderewskiego 2
39-200 Dębica

Jestem bardzo rozczarowany z prywatnej wizyty u Pani endokrynolog, gdyż Pani endokrynolog leczy nie pacjęta, tylko jego wyniki badań. Liczyłem, że Pani enokrynolog ma holistyczne podejście do pacjenta. Niestety mocno się rozczarowałem. Recepta, paragon i do widzenia!
Niestety- Jak się później okazało, Pani lekarka nie umie wystawić nawet tej recepty!!!

Recepta okazała się bezwartościowa, gdyż Pani lekarka nie wpisała mojego nr Pesel oraz pełnego adresu zamieszkania, wpisując tylko miasto i 4 pierwsze litery ulicy, na której mieszkam.
W związku z tym nie mogę tej recepty zrealizować!!! Proszę sobie wyobrazić- zapłaciłem 100 zł za nic- podczas wizyty niczego się nie dowiedziałem, o czym bym wcześniej nie wiedział i nie mam nawet ważnej recepty.
Ale może zacznę od początku.
Na pierwszą (i zarazem ostatnią) wizytę u Pani endokrynolog przygotowałem się robiąc wcześniej badania dot. diagnostyki tarczycy: TSH, FT3, FT4, antyTPO, USG tarczycy oraz inne podstawowe badania morfologiczne.
Oczywiście korzystając z Internetu łatwo dowiedziałem się co znaczą wyniki odbiegające od podanych wartości referencyjnych. W związku z tym udałem się również na badanie USG tarczycy.
Myślałem, że podczas wizyty dowiem się czegoś więcej niż sama interpretacja wyników. Niestety postępowanie Pani endokrynolog jest czysto schematyczne.
Podwyższone TSH, niskie FT4 = recepta na Euthyrox.
Według Pani endokrynolog nie ma sensu stosowanie żadnej specjalnej diety czy zmiany w stylu życia bo i tak to nic nie pomoże. Nie ma też sensu robić żadnych innych dodatkowych badań.
Pani endykrynolog przeglądnęła pobieżnie wynik USG krótko stwierdzając, że takie zmiany są normalne w tej chorobie. Następne badanie USG tarczycy za minimum 2 lata, bo szkoda kosztów- (pewnie "jak już się coś konkretnego przyrzuci").
Pani endokrynolog powtarzała jedynie to, że tarczyca będzie niszczona coraz bardziej i żadne działania tego nie zmienią. Jedynie co można, to po pewnym czasie zwiększyć dawkę Euthyroxu gdy obecna będzie już niewystarczająca - potrafi "dobić" człowieka.
Jednak od lekarza oczekiwałem czegoś więcej niż samej interpretacji wyników i wystawienie recepty na Euthyrox.
Wybrałem się na wizytę do Pani endokrynolog z ogromną nadzieją, że otrzymam fachową poradę oraz ważne zalecenia dot. właściwej diety oraz to jakie czynniki mogą mieć pozytywny bądź negatywny wpływ na tarczycę. A to właśnie połączenie leczenia hormonalnego ze zmianą stylu życia i odpowiednią dietą jest najlepszą drogą do sukcesu i dobrego samopoczucia.
Nie otrzymałem nawet podstawowych zaleceń dot spożywania jodu, soi czy też pewnych warzyw, które niekorzystnie działają na tarczycę.
Pani endokrynolog brak też kompletnie taktu, gdyż po wystawieniu recepty (której nie mogę zrealizować), w trakcie rozmowy kiedy jeszcze starałem się coś dowiedzieć o swojej chorobie Pani endokrynolog położyła na moich rozłożonych na stole wynikach paragon. Nie dość tego- po chwili "pomyłkowo" położyła drugi paragon również na 100zł.

Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Grażyna Klee

Internista, Endokrynolog

Ks.Sulikowskiego 14
35-330 Rzeszów

Pani Dr. jest dla mnie wszystkim dobrym co mnie spotkalo dzieki Bogu ze kiedys do Niej trafilam to dzisiaj zyje Dziekuje

Opinia dodana przez: zofia

lekarz Jadwiga Molisak

Ginekolog położnik, Endokrynolog

Dąbrowskiej 29 lok. 31
39-400 Tarnobrzeg

zdziwona jestem niektorymi komentarzami, bo chodze do tej pani i zawsze w sposob dokladny fachowy wyjasnia przebieg dolegliwosci i metody leczenia....zdumiona jestem tym ze wciska hormony, bo mi akurat odradza i wyjasniala dlaczego ....a poza tym czytam tez o sprawach zwiazanych z dolegliwosciami i idac do lekarza wiem o co pytac -i tym kt narzekaja czy krytykuja tez radze poczytac