Endokrynolog W Okolicach Nowa Ruda

ulica Walecznych 7/1
57-300 Kłodzko

Bardzo miła i kompetenta pani doktor.Godna polecenia.Dokładnie potrafi objaśnić chorobę i sposób jej leczenia.Zawsze interesuje się samopoczuciem pacjenta.

Kościuszki 108a lok. 20
50-048 Wrocław

Bardzo dobry endokrynolog, z cudownym wyczuciem i poczuciem humoru. Bardzo się cieszę, że trafiłąm z córką na panią doktor Wikierę. Ogromna wiedza i szacunek do pacjenta- to charakteryzuje Panią Beatę.

Opinia dodana przez: Gosia

endokrynologia
Nauczycielska 2
50-381 Wrocław

Bardzo rzetelny i godny polecenia lekarz! jedyny,do którego mam 100% zaufanie, kompetentny,uratował mi życie,bo tylko Jego diagnoza była trafna,nie odsyła pacjenta tylko stara się pomóc i zaradzić.

Opinia dodana przez: Aneta

dr n. med. Szymczyk Andrzej

Anestezjolog, Endokrynolog

Aleja Wyzwolenia 12/1
Wałbrzych

Doktor wzbudza zaufanie, jest konkretny i zawsze opanowany, co w przypadku ginekologa jest dla mnie bardzo ważne. Prowadził moją ciąże, która na poczatku była zagrozona i bardzo mu dziękuję bo wszystko się udało i dzis jestem mamą slicznej i zdrowej córeczki!Zawsze odpowiadał na wszystkie nasze pytania (a chodziliśmy na wizyty razem z mężem). W gabinecie dyskretna atmosfera czego nie mozna powiedzieć o wizytach w przychodniach zdrowia.

Salus Centrum Medyczne
Kusocińskiego 3a (Centrum Medyczne Salus)
57-300 Kłodzko

polecam.Najlepiej przekonać się osobiście,że to kompetentny lekarz i wspaniały człowiek

Klinika Endokrynologii, Diabetologii i Leczenia Izotopami AM Wrocław

Wrocław

Profesor, kompetentny i bardzo mądry oraz całkowicie zaangażowany w wyleczenie pacjenta.. Uratował mi życie..Poprzedni lekarze nawet nie dorastali PROFESOROWI do pięt, bo mało który wie, że tak ważna jest endokrynologia i naprawdę dużo ludzi ciężko przez to choruje..POLECAM bo dzięki niemu uciekłem przed kostuchą..
A ci negatywni pacjenci - deficzenci moim zdaniem i według mojej opinii oraz oceny , to prawdopodobnie podrabiana i udawana konkurencja dla PANA PROFESORA lub wieczni i stale nie zadowoleni zapewne pacjenci psychologa lub psychiatry ..

Opinia dodana przez: Zbigniew

Salus Centrum Medyczne
Kusocińskiego 3a (Centrum Medyczne Salus)
57-300 Kłodzko

Pani doktor jest osobą kompetentną,uprzejmą.Poświęca pacjentowi odpowiedni czas,jest barbzo dobrym lekarzem.Leczy mojego syna bardzo POLECAM!!

Równoległa 3
58-310 Szczawno-Zdrój

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Mieszko" Sp. z o.o.
ulica Mieszka I 10
58-100 Świdnica

Strzegomskie Centrum Medyczno - Diagnostyczne Sp. z o.o.
ulica Witosa 7
58-150 Strzegom