Opolskie Endokrynolog

Olimp
Katowicka 67 B
Chwałkowice, Opole

Byłam u wielu lekarzy, miałam problemy z zajściem w ciążę. Starałam się o dziecko przez 3 lata... Wreszcie trafiłam do pana doktora. Profesjonalne podejście, ciepła atmosfera i przede wszystkim ogromna wiedza... Otrzymałam leczenie i jestem w 6 miesiącu ciąży... Dziękuję

Opinia dodana przez: Aneta

Zespół Opieki Zdrowotnej
ulica Ogrodowa 1
48-300 Nysa

Świetny fachowiec ciepły sympatyczny dokładnie tłumaczy chorobę nie jest wyniosły pomógł mojemu ojcu skutecznie stawiając diagnozę takich lekarzy nam potrzeba

lekarz Aneta Czarnik

Endokrynolog, Internista

Szpital Wojewodzki
Oddział Endokrynologii Szpital Wojewódzki w Opolu
Chwałkowice, Opole

Profesjonalna, rzeczowa, kompetentna, cierpliwa pełna empatii oraz zrozumienia. Wyjaśnia wszystko w bardzo przystępny sposób:)

Opinia dodana przez: Marta

Krapkowice

Lekarz jedyny w swoim rodzaju. Pani doktor leczy kompleksowo, patrząc również na inne schorzenia. U niej wizyta jest samą przyjemnością,podchodzi z wielką empatią do pacjenta, a przy tym zaskakuje wiedzą i kompetencją. Pani dokotor wyleczyła mnie z choroby która trwała we mnie dobrych kilka lat i żaden lekarz nie potrafił zdiagnozować jej. Mogę powiedziec że zawdzięczam jej wiele, a przede wszystkim moje zdrowie.

Endokrynologia
Ozimska 25 Kaskada
45-058 Chwałkowice, Opole

Bardzo miła i profesjonalna pani doktor. Dokładnie wytłumaczyła na czym polega choroba, opisała dokładnie objawy. Polecam każdemu

"MEDICUS w Opolu" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Piłsudskiego 5
45-714 Opole

Wysoka kultura osobista, empatia, podejście, profesjonalizm. Takich lekarzy już szuka się ze świecą.

Opinia dodana przez: Marek1947

Klinika Nova 3
Koźle, ul. Łukasiewicza 23
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Jestem pacjentem Pani doktor od półtorej roku. Trafiłem do Pani doktor po przejściu przez leczenie u innego, podobno bardzo dobrego specjalisty z całkowicie rozregulowaną tarczycą , guzkami na tarczycy, które niby raz były a raz nie, oraz totalną depresją, że nikt mi nie może pomóc. Pani doktor dostosowała mi leki, systematycznie robi USG – guzki od tej pory są i nie znikają nagle, ale po skierowaniu na biopsję już wiem, że wystarczy je kontrolować. Jestem bardzo wdzięczny Pani doktor, ponieważ w końcu mam lekarza, który potrafił mi pomóc.

Opinia dodana przez: Jacek

Ks Wajdy 1
46-059 Zawadzkie

Zdecydowanie polecam. Wiele lat leczę się i jestem pod kontrolą Pani Doktor. Bez wahania można zaufać:)

Dzięciecy Szpital Kliniczny (DSK) w Lublinie
Lublin, ul. Chodźki 2
20-093 Lublin

Pani doktor Skowronek leczy moją córkę z powodu niedoczynności tarczycy od urodzenia. Zawsze interesuje się rozwojem dziecka, zbiera jego rysunki, dokładnie bada w gabinecie. Mała lubi te wizyty ( chociaż trzeba długo czekać w DSK). Córka dobrze uczy się w szkole chociaż na początku bałam się, że będzie upośledzona.

Opinia dodana przez: Barbara

Stysia 31 lok. 5
Wrocław

Wdzięczny jestem Panie Doktorze za pomyślną operację. Złote ręce zrobiły cuda. Jacyś obłudnicy oskarżają Pana. życzę wygranej. Na pewno w tym dopomogę.

Opinia dodana przez: Jan