Endokrynolog W Okolicach Ostrów Mazowiecka

Wyszków

Rodziłam w szpitalu 2 razy. W obydwu przypadkach drogą cięcia cesarskiego. Za każdym razem poród odbierał Pan doktor Piwowarczyk. Dzięki niemu mam zdrowe dzieci. Gdy byłam w drugiej ciąży od początku była zagrożona poronieniem. Chodziłam do innego lekarza, którego nazwiska nie będę wspominać...bo dla mnie ten człowiek nie powinien być lekarzem. Razem z mężem zdecydowaliśmy przenieść się do doktora Piwowarczyka. Ten człowiek uratował moje maleństwo. Opiekował się mną do końca ciąży; przepisał odpowiednie leki; wytłumaczył co się dzieje złego i zrobił wszystko żebym ciążę donosiła do końca. Ze względu na moją wadę wrodzoną serca dał mi skierowanie na echo serca płodu (dodam, że bez skierowania taka przyjemność kosztuje ponad 400 zł), dbał aby dziecko urodziło się o czasie (w 31 tyg miałam skurcze). Uważam, że ten człowiek jest niesamowitym lekarzem i nie żałuję, że płaciłam za wizyty bo dla mnie zdrowie moich dzieci jest najcenniejsze.

Gabinet endokrynologiczny
ul. Senatorska 48
18-400 Łomża

Solidnie i kompetentnie,bez gadatliwości,jestem bardzo zadowolona,wybieram sie ponownie na ponowną wizytę.Aleksandra

lekarz Teresa Waszczuk

Endokrynolog, Internista

Poradnia Rejonowo-Specjalistyczna, Poradnia endokrynologiczna
Przemysława 7
07-100 Węgrów

Doktor Waszczuk, za każdą wizytą ogląda się chociaż 20 zł, w przeciwnym razie nie chce wypisywać recept, stwierdzając że jestem zdrowy.
Czeka tylko i wyłącznie na łapówki.

Czeka tylko i wyłącznie na łapówki.

Opinia dodana przez: Wacław

Gabinet endokrynologiczny
ul. Senatorska 48

lekarz Małgorzata Pietrzak

kasztanowa
Grójec

dr Bartosz Michał Pękała

Endokrynolog, Ginekolog położnik

NZOZ Multi-Med Pękała Sp.J.
Białostocka 24 , I piętro gab. 3,7,8
18-300 Zambrów