dr n. med. Urszula Sanocka

Endokrynolog

Moja ocena po pierwszej wizycie jest celujaca. Zostala zwrocona uwaga na problem bagatelizowany przez poprzednich lekarzy. Zostalo wdrozone leczenie i mam nadzieje,ze wszystko wroci do normy.

Bardzo profesjonalny lekarz kompleksowo podchodzący do problemów zdrowotnych

Bardzo profesjonalny lekarz kompleksowo podchodzący do problemów zdrowotnych

Jeden z najlepszych lekarzy, u jakich byłam. Nie dość, że bardzo mądra i doświadczona, to jeszcze niezykle uprzejma. Wizyty u niej zawsze optymistycznie mnie napawają. Polecam!

Leczy moją mame, tarczyca ,jonizacja... Bardzo dobry lekarz , kompetentny , cierpliwie i rzeczowo odpowiada na pytania pacjenta, godny polecenia...mało sie spotyka takich lekarzy

Leczy moją mame, tarczyca ,jonizacja...

Jestem pacjentką Pani Dr od kilku lat. Krok po kroku doprowadziła mój organizm do zadowalającego funkcjonowania (chora tarczyca jest powodem złej pracy całego organizmu). Cierpliwa, rzeczowa, skuteczna, po prostu Wspaniały LEKARZ.

Zdecydowanie polecam, Pani Sanocka ma rewelacyjne podejście do pacjenta, potrafi szczegółowo i obrazowo odpowiedzieć na każde zadane pytanie, można zawsze na nią liczyć!!