Śląskie Endokrynolog

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Andrzeja Mieleckiego

40-027 Katowice

W 1988 roku jako 15 letni chłopak chorowałem na nerki, pan profesor uratował mi życie za co chciałem gorąco podziękować, obecnie mam 45 lat i od tamtego czasu nie miałem żadnych problemów z nerkami. pozdrawiam

Opinia dodana przez: tomasz

Tomasz Gołąb

Internista, Endokrynolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczne Usługi Medyczne "clinica Medica"s.c.-Klimczak-Gołąb L. Gołąb T.

43-300 Bielsko-Biała

Cudowny,ciepły człowiek,lekarz z powołania.Jeśli czegoś nie rozumiesz,wytłumaczy,a nawet narysuje :)
Wizyty u niego,to czysta przyjemność. Dla mnie to wzór,z którego powinni brać przykład inni lekarze.Pacjentów zawsze wita uśmiechem,umie słuchać,co ma się mu do przekazania,i stawia trafne diagnozy.Polecam z czystym sumieniem,to najsympatyczniejszy lekarz jakiego spotkałam dotychczas na swojej drodze !!!Pozdrawiam Agata S.Bielsko-Biała

Opinia dodana przez: Agata

Instytut Onkologii
Wybrzeża Armii Krajowej15
44-401 Gliwice

Na tarczycę leczę się wiele lat, pani dr.B.Michalik jest chyba czwartym lekarzem, który mnie leczy. Moim zdaniem jest najlepszym lekarzem jaki mi się trafił w życiu.Dodam że leczę się na serce, kręgosłup,oczywiście korzystam z porad lekarza rodzinnego, byłam wiele razy w szpitalu, i nie spotkałam tak dobrego lekarza.To prawda co napisała p.Danuta jest oszczędna w słowach i bardzo dobrze czas lekarza i mój jest cenny. Nie przychodzimy przecież do lekarza na pogaduszki, tylko po pomoc, a właśnie tu ją dostaniemy rzetelną, konkretną, skuteczną. Leczę się u Pani doktor już wiele lat. To jest prawdziwy lekarz, brak mi słów wdzięczności dla tej Pani a leczy mnie tylko z kasy chorych nigdy nie byłam u niej prywatnie. To jest lekarz z powołania, warto korzystać z jej usług, z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza na pewno nikt nie będzie żałował oby było więcej takich lekarzy. A ze swej strony życzę Pani zdrowia i wszystkiego najlepszego.

Opinia dodana przez: Anna

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Aleksandra Kierat-Pająk

Katowice

Moja mama jest pacjentką Pani Doktor od lipca 2013r. Od czasu postawienia rozpoznania jest prowadzona bardzo rzetelnie i sumiennie. Pani Doktor ma zawsze dla nas czas, spokojnie i cierpliwie odpowiada na pytania, okazuje zainteresowanie, ma wyjątkowe podejście do osoby starszej. Zawsze możemy na Nią liczyć.Wysoko oceniamy Jej kompetencje zawodowe. Polcamy jako wysokiej klasy specjalistę wszystkim, którzy poszukują bardzo dobrego endokrynologa. Jest wspaniałym lekarzem. :):):)

Opinia dodana przez: córka pacjentki
Endokrynolog Katowice dr n. med. Agnieszka Żak-Gołąb

Klinika Chirurgii Przewodu Pokarmowego
Medyków 14
40-751 Katowice

sympatyczna, rzeczowa, kompleksowo podchodzi do problemu. Pani doktor zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Przyszłam z niedoczynnością tarczycy w ciąży i dalej jestem pod opieką p. Agnieszki.

Opinia dodana przez: Paulina

ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 1/12
41-902 Bytom

Wszystko super! Byłam na konsultacji endokrynologicznej. Lekarz konkretny i bardzo sympatyczny;) Polecam

Opinia dodana przez: Karolina

GABINET LEKARSKI
Hallera 14
42-600 Tarnowskie Góry

Lekarz naprawdę godny zaufania. Bez pośpiechu i szczegółowo tłumaczy daną chorobę. Przesympatyczna i profesjonalna.

ulica Uniwersytecka 12/99
40-007 Katowice

Cudowny lekarz. Leczy mnie już 16 lat. Dzięki Pani doktor uniknęłam operacji. Serdeczna, uprzejma. Świetny fachowiec, leczy kompleksowo, zupełnie nie potrzebuję lekarza 1-go kontaktu. Cierpliwa i wymagająca i bardzo skuteczna. Polecam każdemu kto ma problemy z tarczycą i nie tylko. I w Nowym 2012 Roku Życzę Pani doktor dużo zdrowia i pomyślności wszelkiej

Przychodnia Lekarska ARNIKA
Mikulczycka 15
41-800 Zabrze

Dzisiaj wlasnie dowiedzialam sie,ze po 11 latach trace tak wspanialego endokrynologa jakim jest dr Kajdaniuk wiec nie wiem co mam teraz poczac!,gdyz nie podpisal na ten rok umowy z poradnia przy szpitalu klinicznym nr 1 w Zabrzu!Dzieki jego kompetencji od 11 lat nie mam problemow z tarczyca,az boje sie oddac w inne rece!Pozostaje mi tylko zaczac skladac prywatne wizyty!Tak to wyglada kondycja polskiej publicznej sluzby zdrowia!

dr n. med. Grzegorz Nowakowski

Lekarz rodzinny, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Chirurgiczna
26 Marca 164
44-300 Wodzisław Śląski

Lekarz godny polecenia. Leczę się u niego na niedoczynność tarczycy od 6 lat - postawił dobrą diagnozę, dobrał właściwie leki. Bardzo uprzejmy i konkretny.
Koszt wizyty prywatnej w zależności od częstości wizyt (mniej więcej wygląda to tak, że jak wizyta co 3 msc to płaci się 60 zł, do pół roku - 80 zł).