Endokrynolog Warszawa

Krzysztof Giejda

CENTRUM MEDYCZNE PETRA MEDICA
Omulewska 27

Bardzo dokładny i konkretny. Szybko i sprawnie stawia diagnozę, jak również dobrze dobiera dawki leków. Jest kontaktowy, uprzejmy i stara się naprawdę pomóc. Polecam.
Opinia dodana przez: kasia

CSK MSWiA
ulica Wołoska 137

Super lekarz, polecam każdemu, pełny profesjonalizm, rewelacyjne podejście do każdego pacjenta, wszystko tłumaczy. Pacjentka

LIM
Domaniewska 41/Wołoska 7

Świetny lekarz, a co najważniejsze skuteczny !!!
Bardzo mi pomogła. Doskonała diagnoza.
Czułem się bezpiecznie.
Bardzo mi pomogła.

lekarz Alicja Mikłasz-Kupis

Ginekolog położnik, Endokrynolog

ENEL MED
Jana Pawła II 82, ARKADIA

Polecam wszystkim, chodziłam wcześniej do kilku endokrynologów, mam porównanie. Pani doktor tłumaczy wszystkie możliwe przyczyny nadmiaru hormonów, opowiada o tym jakie mamy możliwości leczenia, tak aby pacjent sam mógł zdecydować w jakim kierunku prowadzić leczenie. W razie wątpliwości podpowiada za i przeciw każdej z możliwości. Ma otwarty umysł, pyta o oczekiwania stara się dopasować indywidualne leczenie dla pacjenta. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Zuza

lekarz Małgorzata Godziejewska-Zawada

Siemiradzkiego 15 lok. 7

jestem pod opieka Pani Doktor juz cztery lata a choruje od 20 lat i nikt tak kompleksowo do mnie nie nie podrzedl jak Pani Doktur jestem jej bardzo wdzieczny . za kulture, delikatnosc cierpliwosc

Górczewska 80/70

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor, nareszcie czuje się właściwie poinformowana o stanie mojego zdrowia. Doceniam też kompetencje zawodowe Pani doktor.
Opinia dodana przez: Anna

Lux Med Sp. z.o.o.
ulica Postępu 21C

Bardzo dobry lekarz. Zleca badania, szczegółowy wywiad, wizyty są bardzo szczegółowe a dawki leków bardzo starannie dobrane i korygowane na bieżąco dzięki temu nie faszeruje niepotrzebnie lekami. Gorąco polecam.

nowa
żytnia16 lok B

Dzisiaj dowiedziałam się o śmierci mojej kochanej Pani doktor. Nie spotkałam nigdy takiego lekarza, miałam do Niej 1000% zaufania i to w każdej dziedzinie choroby, uratowała Mi życie, dzięki Niej żyję. Łącze sie w bólu z Rodziną, będzie Mi bardzo Pani Doktor brakować, nie mogę uwierzyć, że nie ma wsród nas Pani Doktor- wspaniałego lekarza i wspaniałego Człowieka.
Opinia dodana przez: Małgorzata

Michał Frybes

ENEL-MED Atrium Plaza
Jana Pawła

Cieszę się ogromnie że wreszcie trafiłem do dobrego lekarza takiego jak trzeba o jakim po prostu marzyłem.Już wierzę,że jestem w dobrych rękach.Tą drogą Panu doktorowi serdecznie dziękuję za opiekę i o jeszcze trochę proszę. Zyczę jednocześnie wszystkiego najlepszego przede wszystkim zdrowia i wytrwałości w pracy i szczęscia w życiu prywatnym.
Opinia dodana przez: Janusz

Szpital Bródnowski oraz Centrum Medyczne LUXMed

Moja ocena po pierwszej wizycie jest celujaca. Zostala zwrocona uwaga na problem bagatelizowany przez poprzednich lekarzy. Zostalo wdrozone leczenie i mam nadzieje,ze wszystko wroci do normy.

Endokrynolodzy w Warszawie