Endokrynolog Warszawa

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Wilmed
Wiktorii Wiedeńskiej 9a lok. U2

Pani Doktor jest nie tylko świetnym specjalistą, ale także umie słuchać pacjenta, jest otwarta, przyjazna i niezwykle miło się z nią rozmawia podczas wizyty. Za każdym razem doskonale wiem, dlaczego podejmujemy taką formę leczenia, jakie są powody, na co mam uważać. Pani Doktor kompleksowo podchodzi do pacjenta- mówi o wszystkich aspektach, które mogą pomóc w leczeniu. Bardzo polecam !!!
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Roman Kuczerowski

Endokrynolog, Diabetolog

wizyta już od 100

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

Wzbudza zaufanie, pełen empatii lekarz. Pan doktor jest bardzo sympatyczny, wszystko dokładnie wyjaśnia, odpowiada na każde pytanie i przede wszystkim nie przepisuje leków na chybił trafił. W razie wątpliwości zleca dodatkowe badania i dopiero mając wszystkie wyniki wdraża odpowiednie leczenie. Super! Takich lekarzy w tych czasach ze świecą szukać! ;)
Opinia dodana przez: Hania

ulica Zamiejska 17

Wybitny specjalista, cierpliwa i empatyczna. Bez względu na ilość zapisanych pacjentów, nikomu nie odmawia pomocy.
Bardzo polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Enel Med
ul. Jana Pawła II 29

Bardzo dobry lekarz.Poświęcił mi dużo czasu,tyle ile potrzebowałam by wyjaśnić wszystkie moje niepewności.Wyjaśnił szczegòłowo przyczyny moich dolegliwości.A tam gdzie nie mògł dać jednoznacznej odpowiedzi,skierował na bardziej szczegòłowe badania zamiast z gòry przepisywać leki,ktòre bez zbadania przyczyny mogłyby jedynie zaleczać,uciszać symptomy.
Opinia dodana przez: Magda

CSK MSWiA
ulica Wołoska 137

Super lekarz, polecam każdemu, pełny profesjonalizm, rewelacyjne podejście do każdego pacjenta, wszystko tłumaczy. Pacjentka

LIM
Domaniewska 41/Wołoska 7

Świetny lekarz, a co najważniejsze skuteczny !!!
Bardzo mi pomogła. Doskonała diagnoza.
Czułem się bezpiecznie.
Bardzo mi pomogła.

Krzysztof Giejda

Internista, Endokrynolog

CENTRUM MEDYCZNE PETRA MEDICA
Omulewska 27

Bardzo dokładny i konkretny. Szybko i sprawnie stawia diagnozę, jak również dobrze dobiera dawki leków. Jest kontaktowy, uprzejmy i stara się naprawdę pomóc. Polecam.
Opinia dodana przez: kasia

lekarz Alicja Mikłasz-Kupis

Ginekolog położnik, Endokrynolog

ENEL MED
Jana Pawła II 82, ARKADIA

Polecam wszystkim, chodziłam wcześniej do kilku endokrynologów, mam porównanie. Pani doktor tłumaczy wszystkie możliwe przyczyny nadmiaru hormonów, opowiada o tym jakie mamy możliwości leczenia, tak aby pacjent sam mógł zdecydować w jakim kierunku prowadzić leczenie. W razie wątpliwości podpowiada za i przeciw każdej z możliwości. Ma otwarty umysł, pyta o oczekiwania stara się dopasować indywidualne leczenie dla pacjenta. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Zuza

lekarz Małgorzata Godziejewska-Zawada

Internista, Endokrynolog

Siemiradzkiego 15 lok. 7

jestem pod opieka Pani Doktor juz cztery lata a choruje od 20 lat i nikt tak kompleksowo do mnie nie nie podrzedl jak Pani Doktur jestem jej bardzo wdzieczny . za kulture, delikatnosc cierpliwosc

Górczewska 80/70

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor, nareszcie czuje się właściwie poinformowana o stanie mojego zdrowia. Doceniam też kompetencje zawodowe Pani doktor.
Opinia dodana przez: Anna

Endokrynolodzy w Warszawie