Endokrynolog Warszawa

LIM
Domaniewska 41/Wołoska 7

Świetny lekarz, a co najważniejsze skuteczny !!!
Bardzo mi pomogła. Doskonała diagnoza.
Czułem się bezpiecznie.
Bardzo mi pomogła.

Świetny lekarz, a co najważniejsze skuteczny !!!
Bardzo mi pomogła. Doskonała diagnoza.
Czułem się bezpiecznie.
Bardzo mi pomogła.

lekarz Alicja Mikłasz-Kupis

Endokrynolog, Ginekolog położnik

ENEL MED
Jana Pawła II 82, ARKADIA

Polecam wszystkim, chodziłam wcześniej do kilku endokrynologów, mam porównanie. Pani doktor tłumaczy wszystkie możliwe przyczyny nadmiaru hormonów, opowiada o tym jakie mamy możliwości leczenia, tak aby pacjent sam mógł zdecydować w jakim kierunku prowadzić leczenie. W razie wątpliwości podpowiada za i przeciw każdej z możliwości. Ma otwarty umysł, pyta o oczekiwania stara się dopasować indywidualne leczenie dla pacjenta. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim.

Opinia dodana przez: Zuza

lekarz Małgorzata Godziejewska-Zawada

Diabetolog, Endokrynolog

Siemiradzkiego 15 lok. 7

jestem pod opieka Pani Doktor juz cztery lata a choruje od 20 lat i nikt tak kompleksowo do mnie nie nie podrzedl jak Pani Doktur jestem jej bardzo wdzieczny . za kulture, delikatnosc cierpliwosc

Lux Med Sp. z.o.o.
ulica Postępu 21C

Bardzo dobry lekarz. Zleca badania, szczegółowy wywiad, wizyty są bardzo szczegółowe a dawki leków bardzo starannie dobrane i korygowane na bieżąco dzięki temu nie faszeruje niepotrzebnie lekami. Gorąco polecam.

Górczewska 80/70

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor, nareszcie czuje się właściwie poinformowana o stanie mojego zdrowia. Doceniam też kompetencje zawodowe Pani doktor.

Opinia dodana przez: Anna

nowa
żytnia16 lok B

Dzisiaj dowiedziałam się o śmierci mojej kochanej Pani doktor. Nie spotkałam nigdy takiego lekarza, miałam do Niej 1000% zaufania i to w każdej dziedzinie choroby, uratowała Mi życie, dzięki Niej żyję. Łącze sie w bólu z Rodziną, będzie Mi bardzo Pani Doktor brakować, nie mogę uwierzyć, że nie ma wsród nas Pani Doktor- wspaniałego lekarza i wspaniałego Człowieka.

Opinia dodana przez: Małgorzata

Michał Frybes

Endokrynolog, Internista

ENEL-MED Atrium Plaza
Jana Pawła

Świetny lekarz, specjalista, fajne podejście do pacjenta, cierpliwy, troskliwy, oddany pacjentowi a do tego bardzo skromny i delikatny. Wszystko na wysokim poziomie.

Opinia dodana przez: Agata

Szpital Bródnowski oraz Centrum Medyczne LUXMed

Moja ocena po pierwszej wizycie jest celujaca. Zostala zwrocona uwaga na problem bagatelizowany przez poprzednich lekarzy. Zostalo wdrozone leczenie i mam nadzieje,ze wszystko wroci do normy.

Centrum Medyczne Damiana
Al. KEN 103 lok 4

Bardzo dobry lekarz,ma podejście do chorego.Przejmuje się chorobą i stara się pomóc.Dla mnie bardzo pomogła , za co bardzo dziękuję.

dr n. med. Maciej Miller

Endokrynolog dziecięcy, Pediatra

Marszałkowska 28 (nad Trasą)

Wspaniały lekarz! Bardzo kompetentny, rzetelny i cierpliwy. Słucha, analizuje problem i wyjaśnia bardzo dokładnie możliwości leczenia, a przy tym ma super podejście do dzieci. Polecam bez wahania!

Opinia dodana przez: Magda