Endokrynolog Warszawa

Centrum Medyczne Damiana
Al. KEN 103 lok 4

Oceniam bardzo pozytywnie wizytę i podejście p. dr Kiełb do pacjenta. Wizyta zajmuje tyle czasu ile jest potrzebne żeby dokładnie omówić z pacjentem sytuację i ustalić tok leczenia. Pani dr kompleksowo podchodzi do pacjenta, jest kompetentna w tym co mówi i proponuje, nie unika też omówienia innych obszarów zdrowia - poza tarczycą. Przystępnie tłumaczy schorzenie, sposób leczenia itp. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Lucyna7

Centrum Zdrowia Dziecka

Cudowna lekarka i kobieta o wielkim sercu. Jest bardzo zaangażowana, cierpliwa, troskliwa, dokładnie odpowiada na każde pytanie i tłumaczy. Podjęła się naprawdę wielu działań zmierzających do wyjaśnienia przyczyny każdej mojej najdrobniejszej dolegliwości. Zawsze z trudnością opuszczałam gabinet, ponieważ atmosfera była tak miła. Nie potrafię opisać tego jak bardzo jestem jej wdzięczna za to co dla mnie zrobiła. Jestem przekonana, że nigdy nie znajdę lepszego i tak skutecznego lekarza. Z całego ...
Opinia dodana przez: Alicja

dr n. med. Maciej Miller

Pediatra, Endokrynolog dziecięcy

Marszałkowska 28 (nad Trasą)

Wspaniały lekarz! Bardzo kompetentny, rzetelny i cierpliwy. Słucha, analizuje problem i wyjaśnia bardzo dokładnie możliwości leczenia, a przy tym ma super podejście do dzieci. Polecam bez wahania!
Opinia dodana przez: Magda

Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie

Trafiłam na Panią doktor z polecenia znajomego i jestem bardzo zadowolona. Problemy z tarczycą mam od kilku lat i widzę, że w końcu uda mi się je pokonać dzięki pomocy pani doktor.
Opinia dodana przez: Donata

Szczęśliwicka 23 B/24

Bardzo sympatyczna i bardzo kompetentna. Inny lekarz przy zmianach w tarczycy chciał mi zlecić biopsję, a pani doktor - zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną - wskazała na bezsensowność takiego zabiegu. Pani doktor cierpliwie i obszernie odpowiedziała na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Uspokoiła, zaproponowała odpowiednie działania. Absolutnie polecam.
Opinia dodana przez: Agata

Anna Błachowicz

Internista, Endokrynolog

Takich lekarzy jak dr Błachowicz cenię najbardziej. Trafiłam do niej z tarczycą i wiem, że trafiłam dobrze. Przeprowadziła bardzo szczegółówym wywiad, przy każdej wizycie była konkretna i rzetelna. W taki sposób powinien postępować każdy specjalista.
Mariola Nowak
Opinia dodana przez: linka

Humańska 11 lok. 2

Cudowny człowiek i wspaniały lekarz.Godna polecenia innym pacjentom.

Lecznica INSPOL
ul. Oleandrów 5

Jestem pacjentką dr Roszkowskiej od dziecka, wcześniej prowadziła moją mamę i ciotkę. Nie znam lepszego fachowca w tej dziedzinie. Oprócz ogromnej wiedzy, doświadczenia i wyczucia lekarskiego Pani Doktor posiada jeszcze w sobie coś zupełnie bezcennego - szacunek dla drugiego człowieka. Mimo wielu lat pracy nigdy nie zachowuje się "rutynowo", każde pytanie postawione Pani Doktor znajduje odpowiedź, ma sens i nie ma strachu by je postawić. Jest poprostu NIEZASTĄPIONA!!!!
Bardzo gorąco ...

lekarz Beata Staroszczyk

Pediatra, Endokrynolog dziecięcy

Kasprzaka 9/44

Z czystym sumieniem polecam wszystkim wizytę u dr. Staroszczyk. Pierwszy raz spotkałam się ze specjalistą, który ma dla pacjenta czas, żeby dokładnie zbadać, wytłumaczyć, odpowiedzieć na pytania. Idąc do lekarza, szczególnie z maluszkiem, rodzic chce mieć pełen obraz sytuacji, chce móc zadać pytanie nie obawiając się, że ktoś zamiast odpowiedzieć - zakpi, wyśmieje czy skrytykuje. I taki właśnie komfort daje wizyta u Pani doktor. Wyszłam doinformowana i spokojna o zdrowie ...

NZOZ Poradnie Specjalistyczne RENESANSOWA
Renesansowa 5A

BARDZO BARDZO DOBRy lekarz z ogromną sympatią i życzliwoscia dla pacjenta. POLECAM i pozdrawiam

Endokrynolodzy w Warszawie