Endokrynolog Warszawa

dr n. med. Maciej Miller

Pediatra, Endokrynolog dziecięcy

Marszałkowska 28 (nad Trasą)

Wspaniały lekarz! Bardzo kompetentny, rzetelny i cierpliwy. Słucha, analizuje problem i wyjaśnia bardzo dokładnie możliwości leczenia, a przy tym ma super podejście do dzieci. Polecam bez wahania!

Opinia dodana przez: Magda

Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie

Trafiłam na Panią doktor z polecenia znajomego i jestem bardzo zadowolona. Problemy z tarczycą mam od kilku lat i widzę, że w końcu uda mi się je pokonać dzięki pomocy pani doktor.

Opinia dodana przez: Donata

Szczęśliwicka 23 B/24

Bardzo sympatyczna i bardzo kompetentna. Inny lekarz przy zmianach w tarczycy chciał mi zlecić biopsję, a pani doktor - zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną - wskazała na bezsensowność takiego zabiegu. Pani doktor cierpliwie i obszernie odpowiedziała na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Uspokoiła, zaproponowała odpowiednie działania. Absolutnie polecam.

Opinia dodana przez: Agata

Anna Błachowicz

Internista, Endokrynolog

Takich lekarzy jak dr Błachowicz cenię najbardziej. Trafiłam do niej z tarczycą i wiem, że trafiłam dobrze. Przeprowadziła bardzo szczegółówym wywiad, przy każdej wizycie była konkretna i rzetelna. W taki sposób powinien postępować każdy specjalista.
Mariola Nowak

Mariola Nowak

Opinia dodana przez: linka nina_090690

Humańska 11 lok. 2

Cudowny człowiek i wspaniały lekarz.Godna polecenia innym pacjentom.

Cudowny człowiek i wspaniały lekarz.Godna polecenia innym pacjentom.

Centrum Zdrowia Dziecka

Bardzo kompetentna lekarka, do tego życzliwa i uprzejma, leczy kompleksowo, rozmawia zarówno z dzieckiem jak i rodzicem, dlatego zyskuje zaufanie dzieci i rodziców. Polecam.

Opinia dodana przez: Dagmara

Lecznica INSPOL
ul. Oleandrów 5

Jestem pacjentką dr Roszkowskiej od dziecka, wcześniej prowadziła moją mamę i ciotkę. Nie znam lepszego fachowca w tej dziedzinie. Oprócz ogromnej wiedzy, doświadczenia i wyczucia lekarskiego Pani Doktor posiada jeszcze w sobie coś zupełnie bezcennego - szacunek dla drugiego człowieka. Mimo wielu lat pracy nigdy nie zachowuje się "rutynowo", każde pytanie postawione Pani Doktor znajduje odpowiedź, ma sens i nie ma strachu by je postawić. Jest poprostu NIEZASTĄPIONA!!!!
Bardzo gorąco ...

Bardzo gorąco polecam wszystkim którzy szukją fachowej porady i rozwiązania swoich zdrowotnych problemów.

lekarz Beata Staroszczyk

Pediatra, Endokrynolog dziecięcy

Kasprzaka 9/44

Z czystym sumieniem polecam wszystkim wizytę u dr. Staroszczyk. Pierwszy raz spotkałam się ze specjalistą, który ma dla pacjenta czas, żeby dokładnie zbadać, wytłumaczyć, odpowiedzieć na pytania. Idąc do lekarza, szczególnie z maluszkiem, rodzic chce mieć pełen obraz sytuacji, chce móc zadać pytanie nie obawiając się, że ktoś zamiast odpowiedzieć - zakpi, wyśmieje czy skrytykuje. I taki właśnie komfort daje wizyta u Pani doktor. Wyszłam doinformowana i spokojna o zdrowie swojego dziecka. Z całym przekonaniem polecam tego lekarza.

NZOZ Poradnie Specjalistyczne RENESANSOWA
Renesansowa 5A

BARDZO BARDZO DOBRy lekarz z ogromną sympatią i życzliwoscia dla pacjenta. POLECAM i pozdrawiam

Jagiellońska

Super lekarz....bardzo cierpliwa....tlumaczyla mi wszytsko i odpowiadala na moje pytania ..bo na wizyte poszlam oczytana...wzudzila zaufanie....i skierowala na badania..

Endokrynolodzy w mieście Warszawa