Endokrynolog Warszawa

- 216 lekarzy
+2 więcej

Lux Med Sp. z.o.o.
ulica Postępu 21C
02-676 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo dobry lekarz. Zleca badania, szczegółowy wywiad, wizyty są bardzo szczegółowe a dawki leków bardzo starannie dobrane i korygowane na bieżąco dzięki temu nie faszeruje niepotrzebnie lekami. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Anonim
+3 więcej

Lux Med Sp. z.o.o.
ulica Postępu 21C
02-676 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo uwazne badanie. Pani doktor bardzo mila i z podjesciem do Dziecka.
Opinia dodana przez: Gosia
+1 więcej

nowa
żytnia16 lok B
01-014 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Dzisiaj dowiedziałam się o śmierci mojej kochanej Pani doktor. Nie spotkałam nigdy takiego lekarza, miałam do Niej 1000% zaufania i to w każdej dziedzinie choroby, uratowała Mi życie, dzięki Niej żyję. Łącze sie w bólu z Rodziną, będzie Mi bardzo Pani Doktor brakować, nie mogę uwierzyć, że nie ma wsród nas Pani Doktor- wspaniałego lekarza i wspaniałego Człowieka.
Opinia dodana przez: Małgorzata

Michał Frybes

Internista, Endokrynolog

liczba opinii: 9

ENEL-MED Atrium Plaza
Jana Pawła
Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Cieszę się ogromnie że wreszcie trafiłem do dobrego lekarza takiego jak trzeba o jakim po prostu marzyłem.Już wierzę,że jestem w dobrych rękach.Tą drogą Panu doktorowi serdecznie dziękuję za opiekę i o jeszcze trochę proszę. Zyczę jednocześnie wszystkiego najlepszego przede wszystkim zdrowia i wytrwałości w pracy i szczęscia w życiu prywatnym.
Opinia dodana przez: Janusz
+1 więcej

Szpital Bródnowski oraz Centrum Medyczne LUXMed

Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Moja ocena po pierwszej wizycie jest celujaca. Zostala zwrocona uwaga na problem bagatelizowany przez poprzednich lekarzy. Zostalo wdrozone leczenie i mam nadzieje,ze wszystko wroci do normy.
Opinia dodana przez: Anonim

Centrum Medyczne Damiana
Al. KEN 103 lok 4
02-722 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Oceniam bardzo pozytywnie wizytę i podejście p. dr Kiełb do pacjenta. Wizyta zajmuje tyle czasu ile jest potrzebne żeby dokładnie omówić z pacjentem sytuację i ustalić tok leczenia. Pani dr kompleksowo podchodzi do pacjenta, jest kompetentna w tym co mówi i proponuje, nie unika też omówienia innych obszarów zdrowia - poza tarczycą. Przystępnie tłumaczy schorzenie, sposób leczenia itp. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Lucyna7

Centrum Zdrowia Dziecka

Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Cudowna lekarka i kobieta o wielkim sercu. Jest bardzo zaangażowana, cierpliwa, troskliwa, dokładnie odpowiada na każde pytanie i tłumaczy. Podjęła się naprawdę wielu działań zmierzających do wyjaśnienia przyczyny każdej mojej najdrobniejszej dolegliwości. Zawsze z trudnością opuszczałam gabinet, ponieważ atmosfera była tak miła. Nie potrafię opisać tego jak bardzo jestem jej wdzięczna za to co dla mnie zrobiła. Jestem przekonana, że nigdy nie znajdę lepszego i tak skutecznego lekarza. Z całego ...
Opinia dodana przez: Alicja

dr n. med. Maciej Miller

Pediatra, Endokrynolog dziecięcy

liczba opinii: 9

+1 więcej

Gabinet
Marszałkowska 28 (nad Trasą)
Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Wspaniały lekarz! Bardzo kompetentny, rzetelny i cierpliwy. Słucha, analizuje problem i wyjaśnia bardzo dokładnie możliwości leczenia, a przy tym ma super podejście do dzieci. Polecam bez wahania!
Opinia dodana przez: Magda

Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie

Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Trafiłam na Panią doktor z polecenia znajomego i jestem bardzo zadowolona. Problemy z tarczycą mam od kilku lat i widzę, że w końcu uda mi się je pokonać dzięki pomocy pani doktor.
Opinia dodana przez: Donata

Gabinet
Szczęśliwicka 23 B/24
02-353 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo sympatyczna i bardzo kompetentna. Inny lekarz przy zmianach w tarczycy chciał mi zlecić biopsję, a pani doktor - zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną - wskazała na bezsensowność takiego zabiegu. Pani doktor cierpliwie i obszernie odpowiedziała na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Uspokoiła, zaproponowała odpowiednie działania. Absolutnie polecam.
Opinia dodana przez: Agata

Endokrynolodzy w WarszawieCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat