Endokrynolog Warszawa

Anna Błachowicz

Internista, Endokrynolog

Takich lekarzy jak dr Błachowicz cenię najbardziej. Trafiłam do niej z tarczycą i wiem, że trafiłam dobrze. Przeprowadziła bardzo szczegółówym wywiad, przy każdej wizycie była konkretna i rzetelna. W taki sposób powinien postępować każdy specjalista.
Mariola Nowak
Opinia dodana przez: linka

Humańska 11 lok. 2

Cudowny człowiek i wspaniały lekarz.Godna polecenia innym pacjentom.

Lecznica INSPOL
ul. Oleandrów 5

Jestem pacjentką dr Roszkowskiej od dziecka, wcześniej prowadziła moją mamę i ciotkę. Nie znam lepszego fachowca w tej dziedzinie. Oprócz ogromnej wiedzy, doświadczenia i wyczucia lekarskiego Pani Doktor posiada jeszcze w sobie coś zupełnie bezcennego - szacunek dla drugiego człowieka. Mimo wielu lat pracy nigdy nie zachowuje się "rutynowo", każde pytanie postawione Pani Doktor znajduje odpowiedź, ma sens i nie ma strachu by je postawić. Jest poprostu NIEZASTĄPIONA!!!!
Bardzo gorąco ...

lekarz Beata Staroszczyk

Pediatra, Endokrynolog dziecięcy

Kasprzaka 9/44

Z czystym sumieniem polecam wszystkim wizytę u dr. Staroszczyk. Pierwszy raz spotkałam się ze specjalistą, który ma dla pacjenta czas, żeby dokładnie zbadać, wytłumaczyć, odpowiedzieć na pytania. Idąc do lekarza, szczególnie z maluszkiem, rodzic chce mieć pełen obraz sytuacji, chce móc zadać pytanie nie obawiając się, że ktoś zamiast odpowiedzieć - zakpi, wyśmieje czy skrytykuje. I taki właśnie komfort daje wizyta u Pani doktor. Wyszłam doinformowana i spokojna o zdrowie ...

NZOZ Poradnie Specjalistyczne RENESANSOWA
Renesansowa 5A

BARDZO BARDZO DOBRy lekarz z ogromną sympatią i życzliwoscia dla pacjenta. POLECAM i pozdrawiam

Jagiellońska

Super lekarz....bardzo cierpliwa....tlumaczyla mi wszytsko i odpowiadala na moje pytania ..bo na wizyte poszlam oczytana...wzudzila zaufanie....i skierowala na badania..

lekarz Magdalena Jagiełło

USG, Internista

Jestem pod opieką Pani doktor od kilku lat. Zawsze bez najmniejszego problemu zleca wszystkie badania i pomaga mi w opanowaniu mojej choroby, uśmiechnięta i pełna optymizmu. Polecam
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Marek Kaniewski

Endokrynolog

wizyta już od 70

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a

Od lat leczę się u pana doktora na cukrzycę i dzięki niemu czuję się
dobrze, pan doktor jest bardzo miły i sympatyczny i wizyty przebiegają w
bardzo miłej atmosferze. Poleciłam go koleżance, która ma problemy z
tarczycą (bo pan doktor jest także endokrynologiem) i jest ona bardzo
zadowolona i powiedziała, że na żadnego innego go nie zamieni :)
Opinia dodana przez: natalia

Constans-Med
Krasińskiego 16

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pani Doktor. Ma dogłębną wiedzę i ogromne praktyczne doświadczenie. Z całego serca polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Jarosław Kaczyński

Ginekolog położnik, Ginekolog

InviMed Klinki Leczenia Niepłodności Warszawa
ul. Rakowiecka 36

Pan doktor prowadził moją ciążę i przyjmował synka na świat :). Bardzo sympatyczny i przede wszystkim kompetentny człowiek. Polecam wszystkim "brzuszkom" :)

Endokrynolodzy w Warszawie