Endokrynolog Warszawa

lekarz Magdalena Jagiełło

USG, Internista

Jestem pod opieką Pani doktor od kilku lat. Zawsze bez najmniejszego problemu zleca wszystkie badania i pomaga mi w opanowaniu mojej choroby, uśmiechnięta i pełna optymizmu. Polecam

Opinia dodana przez: Katarzyna

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a

Od lat leczę się u pana doktora na cukrzycę i dzięki niemu czuję się
dobrze, pan doktor jest bardzo miły i sympatyczny i wizyty przebiegają w
bardzo miłej atmosferze. Poleciłam go koleżance, która ma problemy z
tarczycą (bo pan doktor jest także endokrynologiem) i jest ona bardzo
zadowolona i powiedziała, że na żadnego innego go nie zamieni :)

Od lat leczę się u pana doktora na cukrzycę i dzięki niemu czuję się
dobrze, pan doktor jest bardzo miły i sympatyczny i wizyty przebiegają w
bardzo miłej atmosferze. Poleciłam go koleżance, która ma problemy z
tarczycą (bo pan doktor jest także endokrynologiem) i jest ona bardzo
zadowolona i powiedziała, że na żadnego innego go nie zamieni :)

Opinia dodana przez: natalia
Endokrynolog Warszawa lek. med. Janusz Rusinek

lek. med. Janusz Rusinek

Internista, Endokrynolog

Prywatny Gabinet Lekarski
ul.Kolejowa 45 A lok.29

Tego doktora poleciło mi 2 znajomych. Od dłuższego czasu poszukiwałem dobrego endokrynologa, bo już nie miałem na nic siły i ledwie dawałem radę z codziennymi sprawami. Postanowiłem poszukać ratunku u dr.Rusinka. Byłem na wizycie na pocz.listopada. Pozytywnie zaskoczyła mnie nie tylko sama osoba lekarza- bardzo cierpliwy,wnikliwy i pełen empatii, jak i poziom profesjonalizmu.Byłem prywatnie w gabinecie na Kolejowej 45A/29 więc oczekiwałem lepszego standardu, niż w państwowych placówkach, gdzie do tej pory sie leczyłem, ale nie spodziewałem się,ze lekarz poświęci mi ponad godzinę i odpowie na każde moje pytanie i wątpliwość, dotyczące mojego schorzenia.Pan doktor dokładnie przeanalizował moje badania i dotychczasowe wyniki, pochylił się nad moimi dolegliwościami, wyciągnął zupełnie nowe wnioski, niż dotychczasowi lekarze, którzy probowali mnie leczyć.Konsultacja była kompleksowa i nie ograniczała się tylko do mojej tarczycy,ale objeła cały organizm.Okazało sie,że mam problemy jeszcze w paru innych obszarach, co żle wpływało na moje samopoczucie i na pracę tarczycy.Dostałem konkretne zalecenia i skierowanie na dodatkowe badania.Od miesiąca stosuję się do zaleceń i przyjmuję zapisane leki i nareszcie poczułem, że jest znacznie lepiej.Po prostu chce mi się żyć! Dlatego z czystym sumieniem polecam dr Janusza Rusinka, bo to wspaniały specjalista i niesamowity człowiek.Pomógł też mojemu ojcu, który od lat choruje na serce i ma problemy z nerkami. Jestem bardzo zadowolony! Dodaję opinię w kolejnym serwisie, żeby dotrzeć do większej liczby poszukujących osób.

Opinia dodana przez: S.Kasaban

Constans-Med
Krasińskiego 16

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pani Doktor. Ma dogłębną wiedzę i ogromne praktyczne doświadczenie. Z całego serca polecam wszystkim.

Opinia dodana przez: Ola

lekarz Jarosław Kaczyński

Ginekolog położnik, Ginekolog

InviMed Klinki Leczenia Niepłodności Warszawa
ul. Rakowiecka 36

Pan doktor prowadził moją ciążę i przyjmował synka na świat :). Bardzo sympatyczny i przede wszystkim kompetentny człowiek. Polecam wszystkim "brzuszkom" :)

Braci Załuskich 3a lok. 27

Nie mnie oceniać kompetencje Pani Doktor. Byłam wprawdzie dopiero na jednej wizycie, ale wyszłam bardzo, bardzo zadowolona. Pani Doktor zrobiła ze mną szczegółowy wywiad zdrowotny. Ponadto zbadała mnie niemalże 'od stóp do głów', żaden inny lekarz nigdy tego nie zrobił. Wszystko bardzo klarownie mi wytłumaczyła zanim zdążyłam zadać pytanie a jak już je zadałam równie cierpliwie odpowiadała. Badania wykonuje bardzo delikatnie i naprawdę nie czułam stresu. Mimo kosztowności wizyty wykonałam badania, ale Pani Doktor w żadnym wypadku mnie na te badania nie naciągała, dlatego POLECAM i uważam, że czasem lepiej jest wydać trochę więcej pieniędzy, ale wyjść z wizyty spokojnym.

MELITUS

Niezwykle kompetentna, ludzka, pacjentowi poświęca bardzo dużo czasu. Leczę się u dr Matwiszyn od prawie 20 lat i nie zamieniłabym ją za innego lekarza. Oby jak najdłużej pomagała pacjentom. Gorąco polecam!!!

IRMED
ul. Tyszkiewicza 13

Leczę się u dr P. Miśkiewicza od 2007 roku po usunięciu tarczycy i bardzo sobie go chwalę, poleciłam go już kilku znajomym osobom i wszyscy mają podobną opinię. Dr Piotr Miśkiewicz to prawdziwy profesjonalista. Cenię wysoko jego kompetencje merytoryczne. Jest dokładny, skrupulatny i niezwykle uważny w kontakcie z pacjentem. Na rozmowę i badanie poświęca odpowiednio dużo czasu, dostosowując go do indywidualnych potrzeb chorego. Potrafi wyjaśnić pacjentowi, na czym polega jego choroba oraz opisać i uzasadnić zastosowaną metodę leczenia.
Poza tym jest niezwykle miłym i sympatycznym człowiekiem, otwartym w kontaktach z pacjentami, ale równocześnie konkretnym i odpowiedzialnym. Pacjent czuje się komfortowo. Gorąco polecam tego lekarza, to bardzo dobry specjalista i z pełnym zaufaniem można powierzyć mu proces leczenia.

Małgorzata Żytko Warszawa

Opinia dodana przez: Margot malgorzata.zytko

LIM

Pan dr. Roman Jasiński to lekarz z powołania. Niezwykle miły, życzliwy, kompetentny, z wiedzą i przede wszystkim komunikatywny co w tych czasach, wśród lekarzy jest niezwykłą rzadko. Analizuje wyniki a nie tylko "rzuca na nie okiem". Fantastycznie tłumaczy laikowi wszystkie wyniki, dlaczego jest tak a nie inaczej i co będziemy robić aby w przyszłości było lepiej oraz do jakich rezultatów dojdziemy. Bardzo się cieszę że trafiłam do tego dr. Już zawsze do niego będę chodzić.

Opinia dodana przez: Anna

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny w Warszawie

Bardzo dobry lekarz, świetny specjalista godny polecenia.Słucha pacjenta, jest cierpliwy, grzeczny a przede wszystkim bardzo skuteczny. To lekarz jakiego rzadko można spotkać polecam Pana profesora. Podczas wizyty wysłuchał mnie uważnie był naprawdę zainteresowany przebiegiem choroby szkoda, że takich lekarzy jest jak na lekarstwo. Dziękuję za zrozumienie i poświęcony czas.

Endokrynolodzy w mieście Warszawa