Endokrynolog Warszawa

NZOZ Poradnie Specjalistyczne RENESANSOWA
Renesansowa 5A

BARDZO BARDZO DOBRy lekarz z ogromną sympatią i życzliwoscia dla pacjenta. POLECAM i pozdrawiam

lekarz Magdalena Jagiełło

USG, Internista

Jestem pod opieką Pani doktor od kilku lat. Zawsze bez najmniejszego problemu zleca wszystkie badania i pomaga mi w opanowaniu mojej choroby, uśmiechnięta i pełna optymizmu. Polecam

Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Marek Kaniewski

Endokrynolog

wizyta już od 70

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a

Od lat leczę się u pana doktora na cukrzycę i dzięki niemu czuję się
dobrze, pan doktor jest bardzo miły i sympatyczny i wizyty przebiegają w
bardzo miłej atmosferze. Poleciłam go koleżance, która ma problemy z
tarczycą (bo pan doktor jest także endokrynologiem) i jest ona bardzo
zadowolona i powiedziała, że na żadnego innego go nie zamieni :)

Od lat leczę się u pana doktora na cukrzycę i dzięki niemu czuję się
dobrze, pan doktor jest bardzo miły i sympatyczny i wizyty przebiegają w
bardzo miłej atmosferze. Poleciłam go koleżance, która ma problemy z
tarczycą (bo pan doktor jest także endokrynologiem) i jest ona bardzo
zadowolona i powiedziała, że na żadnego innego go nie zamieni :)

Opinia dodana przez: natalia

Constans-Med
Krasińskiego 16

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pani Doktor. Ma dogłębną wiedzę i ogromne praktyczne doświadczenie. Z całego serca polecam wszystkim.

Opinia dodana przez: Ola

lekarz Jarosław Kaczyński

Ginekolog położnik, Ginekolog

InviMed Klinki Leczenia Niepłodności Warszawa
ul. Rakowiecka 36

Pan doktor prowadził moją ciążę i przyjmował synka na świat :). Bardzo sympatyczny i przede wszystkim kompetentny człowiek. Polecam wszystkim "brzuszkom" :)

MELITUS

Niezwykle kompetentna, ludzka, pacjentowi poświęca bardzo dużo czasu. Leczę się u dr Matwiszyn od prawie 20 lat i nie zamieniłabym ją za innego lekarza. Oby jak najdłużej pomagała pacjentom. Gorąco polecam!!!

Braci Załuskich 3a lok. 27

Nie mnie oceniać kompetencje Pani Doktor. Byłam wprawdzie dopiero na jednej wizycie, ale wyszłam bardzo, bardzo zadowolona. Pani Doktor zrobiła ze mną szczegółowy wywiad zdrowotny. Ponadto zbadała mnie niemalże 'od stóp do głów', żaden inny lekarz nigdy tego nie zrobił. Wszystko bardzo klarownie mi wytłumaczyła zanim zdążyłam zadać pytanie a jak już je zadałam równie cierpliwie odpowiadała. Badania wykonuje bardzo delikatnie i naprawdę nie czułam stresu. Mimo kosztowności wizyty wykonałam badania, ale Pani Doktor w żadnym wypadku mnie na te badania nie naciągała, dlatego POLECAM i uważam, że czasem lepiej jest wydać trochę więcej pieniędzy, ale wyjść z wizyty spokojnym.

IRMED
ul. Tyszkiewicza 13

Leczę się u dr P. Miśkiewicza od 2007 roku po usunięciu tarczycy i bardzo sobie go chwalę, poleciłam go już kilku znajomym osobom i wszyscy mają podobną opinię. Dr Piotr Miśkiewicz to prawdziwy profesjonalista. Cenię wysoko jego kompetencje merytoryczne. Jest dokładny, skrupulatny i niezwykle uważny w kontakcie z pacjentem. Na rozmowę i badanie poświęca odpowiednio dużo czasu, dostosowując go do indywidualnych potrzeb chorego. Potrafi wyjaśnić pacjentowi, na czym polega jego choroba oraz opisać i uzasadnić zastosowaną metodę leczenia.
Poza tym jest niezwykle miłym i sympatycznym człowiekiem, otwartym w kontaktach z pacjentami, ale równocześnie konkretnym i odpowiedzialnym. Pacjent czuje się komfortowo. Gorąco polecam tego lekarza, to bardzo dobry specjalista i z pełnym zaufaniem można powierzyć mu proces leczenia.

Małgorzata Żytko Warszawa

Opinia dodana przez: Margot malgorzata.zytko

LIM

Pan dr. Roman Jasiński to lekarz z powołania. Niezwykle miły, życzliwy, kompetentny, z wiedzą i przede wszystkim komunikatywny co w tych czasach, wśród lekarzy jest niezwykłą rzadko. Analizuje wyniki a nie tylko "rzuca na nie okiem". Fantastycznie tłumaczy laikowi wszystkie wyniki, dlaczego jest tak a nie inaczej i co będziemy robić aby w przyszłości było lepiej oraz do jakich rezultatów dojdziemy. Bardzo się cieszę że trafiłam do tego dr. Już zawsze do niego będę chodzić.

Opinia dodana przez: Anna

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny w Warszawie

Bardzo dobry lekarz, świetny specjalista godny polecenia.Słucha pacjenta, jest cierpliwy, grzeczny a przede wszystkim bardzo skuteczny. To lekarz jakiego rzadko można spotkać polecam Pana profesora. Podczas wizyty wysłuchał mnie uważnie był naprawdę zainteresowany przebiegiem choroby szkoda, że takich lekarzy jest jak na lekarstwo. Dziękuję za zrozumienie i poświęcony czas.

Endokrynolodzy w Warszawie