Endokrynolog Warszawa

Szpital Bielański
ulica Cegłowska 80

Miałam podejrzenie nadczynności tarczycy, które inni lekarze chcieli leczyć od razu hormonalnie. Do tego dość sporego guzka na tarczycy, ktory podobno trzeba było wyciąć jak najszybciej. Poszłam do Pani dr po tych wszystkich rewelacjach, wiedząc że ma też duże doświadczenie szpitalne, więc zapewne dużo przypadków tzw ciężkich. Stwierdziła, że nie jest to nic strasznego, że trzeba obserwować, a ze względu na fakt, że jeszcze nie mam dzieci lepiej zachować tarczyce w stanie nienaruszonym przed ciążą. Po jakimś czasie ciąża i burza hormonalna. Pani dr przez całą ciąże mnie doglądała i pomimo bardzo dziwnych wyników (jak dla mnie i mojego gin) kazała na spokojnie obserwować miesiąc po miesiącu. Wszystko sie unormowało po pierwszym boomie hormonalnym w 3 miesiącu. Po porodzie kolejne wizyty, zobaczymy jak wtedy będzie reagował organizm.
Ogólnie Pani dr ma bardzo dużą i rozległą wiedzę nieograniczającą się tylko do tarczycy, co naprawdę jest zbawienne jeśli dzieję się coś jeszcze. Zwłaszcza w ciąży ;)
Należy jednak uzbroić się w cierpliwość, bo czas oczekiwania na konsultacje na oddziale w szpitalu bielańskim bywa długi. Ale przyjmuje też prywatnie, więc zawsze jest jakaś alternatywa.
Pani dr ma dość chłodne podejście do pacjenta, ale nie chodzi o to, żeby była najlepszą kumpelą, ale stawiała trafne diagnozy i dobrze leczyła. Choć bywają dni kiedy jest bardzo miła, więc pewnie sporo zależy od dnia, a w szpitalu różnie bywa ;)
Na pewno trzeba się dopytywać o wszystko co nas interesuje. Pani dr sama powie niezbędne minimum, które ma wystarczyć, ale nie unika odpowiadania na pytania, tylko trzeba je zadać.
Zdecydowanie polecam

Szpital Bielański
Cegłowska 80

Pan doktor jest lekarzem godnym polecenia, jest skrupulatny rzetelnie przeprowadza wywiad lekarski z pacjentem. w moim przypadku dzięki temu zlecił szczegółowe badania

lekarz Marek Braszkiewicz

Internista, Endokrynolog

Akudent

Jest to jedyny lekarz, który zachował się jak profesjonalista, jak człowiek i ma odpowiednie podejście do pacjenta. Nie ignoruje żadnych objawów choroby, tylko stara się zrozumieć co się dzieje z chorym i przeprowadzić odpowiednie badania potwierdzające swoje przypuszczenia.

W przeciwieństwie do innych lekarzy, mój przypadek potraktował indywidualnie, nie szykanował mojego wyglądu "tuszy", nie komentował obraźliwie nocnego podjadania, nie poszedł na łatwiznę "potwierdzając" opinie innych lekarzy, iż jest to cukrzyca, tylko "jak prawdziwy diagnosta" odkrył konkretne przyczyny mojego stanu i zaczął je odpowiednio leczyć. Od tego momentu jestem inną osobą, schudłam 17 kilo i czuję się fantastycznie.
Polecam każdemu, kto ma problem, z którym inni lekarze nie potrafią sobie poradzić i znaleźć przyczyny ich złego stanu zdrowia.
Joanna W. z Otwocka

Medicover
Ul. Domaniewska

Aniol nie lekarz, pani doktor leczyla mnie kilka lat .Dzieki uniknelam operacji tarczycy.P.doktor zalecila leczenie jodem,do dzis mam hormony tarczycy w normie a minelo od tamtej pory ok.8-miu lat.Dziekuje

Opinia dodana przez: elzbieta

CM LIM, Centrum Onkologii

Na początku byłam zachwycona ale z czasem okazuje sie ze Pani doktor w ocenie stanu zdrowia porusza sie utartym szlakiem czyli zazwyczaj mowi ze przy takich i takich badaniach jest tak i tak i nie bedzie lepiej.Trzeba np .zniszczyc już tarczyce bo sie nie wyleczy ....Halo co to znaczy ..? Nie chce pozbawiać sie tarczycy do kończy życia ..!! Zwłaszcza ze Pani doktor oceniła sytuacje po5 miesiącach leczenia!! Pani doktor jest bardzo miłym i kulturalnym lekarzem i widać ze posiadała szczegółowo wiedzę medyczna akademicką ..absolutnie jest zamknięta na medycynę naturalna która często współdziała z medycyna akademicka .Niestety będę szukała innego lekarza który nie będzie mnie dołował i zanim zleci inwazyjne działania najpierw upewni sie ze naprawdę nie dało sie już nic zrobić!!!!!

Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

enel med

Z czystem sumieniem poleciłabym Pania Doktor kazdemu pacjentowi.

Z czystem sumieniem poleciłabym Pania Doktor kazdemu pacjentowi.

Centrum Onkologii

Pani Profesor jest niezwykle miłą i kompetentną Osobą.Bardzo szybko i trafnie postawiła diagnozę, z czym poprzednia endo nie poradziła sobie przez kilka miesięcy.Zawdzięczam Jej powrót do normalnego życia i wiem że już zawsze będzie moim Lekarzem. Dokładnie objaśnia chorobę i proces leczenia, dzięki czemu wzbudza zaufanie, na które w pełni zasługuje. Podczas wizyty poświęca bardzo dużo czasu, a także bezinteresownie tłumaczy wyniki badań nie związane z endokrynologią. Jest Lekarzem z powołania;poświęca swój prywatny czas na konsultacje telefoniczne jeśli zachodzi taka potrzeba. Dziękuję Pani Profesor.

Opinia dodana przez: Jola J

Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46

Niezwykle kompetentna, bardzo rzeczowa, dokładna, spokojna i skuteczna.

Niezwykle kompetentna, bardzo rzeczowa, dokładna, spokojna i skuteczna.

W roku 2012 byłam operowana przez Panią Doktor (całkowite usunięcie tarczycy z powodu raka brodawkowatego). Z jakimikolwiek wątpliwościami zawsze mogłam zadzwonić na komórkę, a operacja została wykonana tak perfekcyjnie, że do tej pory przy każdej kontroli usg lekarze nie mogą się nadziwić jak pięknie i dokładnie tarczyca została usunięta, no i mam malusieńką bliznę (kreseczka o długości 5 cm). Poza tym, już dobę po operacji mogłam normalnie mówić i czułam się naprawdę dobrze.

Oby było jak najwięcej takich Lekarzy z prawdziwego zdarzenia!

Opinia dodana przez: Kasia

Niemcewicza 26 lok. 115

Najlepszy endokrynolog w Polsce :) Naprawde polecam. Sam byłem kiedyś pacjentem i jestem bardzo zadowolony z porad i zaangażowania pana prof. Romer

Medicover

Nie wiem skąd te dobre opinie. Z wiedzą z zakresu endokrynologii pozostała na etapie studiów - a ona się trochę zmieniła (no niestety). Po dwóch latach leczenia pozostałam z anemią, hiperinsulimią wywołaną niewłaściwym leczeniem endokrynologicznym. Nie polecam. Ja zmieniłam lekarza i jest to najlepsza rzecz jaką mogłam dla siebie zrobić. Doprawdy nie wiem za co brała ode mnie pieniądze. Odradzam.

Opinia dodana przez: aldona

Endokrynolodzy w Warszawie