Filtruj terminy
Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Endokrynolog Warszawa Wola

- 3 lekarzy

lekarz Elżbieta Helena Sosnowska

Endokrynolog, Internista

liczba opinii: 3

SPZOZ Warszawa Wola-Śródmieście
ulica Ciołka 11
01-445 Warszawa

Średnia ocen: 4,3/5
Super lekarka. Podchodzi do pacjenta uprzejmie, miło, fachowo przeprowadza wizytę, bada pacjenta, słucha co on mówi. Leczę się u tej doktor od dawna raz na NFZ raz prywatnie, bo ciężko się do niej dostać. Super lekarz polecam, a na pewno się u niej na wizycie nie zawiedziesz.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Tomasz Bartuszek

Internista, Endokrynolog

liczba opinii: 2

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)
02-793 Warszawa

Średnia ocen: 3,7/5
Leczę się u pana doktora na tarczycę i jestem bardzo zadowolona ze zlecanych badań i monitorowania mojego stanu zdrowia. Lekarz nie lekceważy także innych współistniejących schorzeń i zanim coś przypisze to dokładnie zastanawia się i zleca dodatkowe badania. Czuję, że moje zdrowie jest pod kontrolą i dobrą opieką.
Opinia dodana przez: Pacjentka

dr Joanna Bielecka-Jasiocha

Pediatra, Endokrynolog dziecięcy

  (+1 więcej)
liczba opinii: 1

Centrum Medyczne Medicare Poland
Kolejowa 1 (Wola)
01-217 Wola, Warszawa

wizyta już od 165
Średnia ocen: 5,0/5
Do pani doktor trafiłyśmy z córką przypadkiem. Na początku nie byłam przekonana, ale po kilku (ok. trzech-czterech) wizytach stwierdziłam, że mamy naprawdę fantastyczną pediatrę :) Pani dr zawsze trafnie diagnozuje córcię, zawsze wszystko bardzo rzetelnie tłumaczy i cierpliwie odpowiada na pytania. Bardzo pomogła mi w temacie karmienia dziecka i wprowadzania nowych produktów do diety. Nigdy nie odczułam, że jej się spieszy, poświęca nam tyle czasu ile naprawdę potrzebujemy. Cieszę się, ...
Opinia dodana przez: Magda


Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat