Endokrynolog Wielkopolskie

Endokrynolog Jarocin lekarz Andrzej Pajdowski

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
63-200 Jarocin

Polecam Pan Doktor jest doskonałym ginekologiem i lekarzem.Moją wizytę oceniam bardzo wysoko.Interesuje się faktycznym stanem zdrowia pacjentki ,zajmuje się nią w sposób profesjonalny ,rzeczowy,skupiony na problemie.Lekarz z powołania.Bada bez pośpiechu,delikatnie wszystko świetnie objaśnia i odpowiada na każde pytanie.Atmosfera podczas wizyty bardzo miła i co najważniejsze trafna diagnoza i leczenie. Pierwsza wizyta u P.Doktora była ok.15 lat temu gdy miałam problem z piersią,szybka diagnoza .Pózniej P. prowadził moją drugą ciążę .Chciałam ...
Endokrynolog Łódź dr n. med. Joanna Wiktorska

Salve
A.Struga 3
93-509 Łódź

Prawdziwy lekarz z powołania, dociekliwa i bardzo empatyczna. Wspaniałe podejście do pacjenta bez zbędnej ściany pacjent - lekarz polecam :)
Opinia dodana przez: Milena

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze INTERLAB sp.z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 161
61-505 Poznań

Pani doktor strasznie sympatyczna, uprzejma i skupiona :) Osłuchuje, myje ręce po np. obmacywaniu szyi... Pyta o dolegliwości, tłumaczy wyniki, nie naciąga na częste wizyty i niepotrzebne badania, tłumacząc co i po co trzeba powtórzyć. Trafnie dobrała mi leki, więc już po miesiącu efekt był zadziwiający ! Pani dr jest dość młoda ale niezwykle kompetentna i godna zaufania. Cieszę się, że do Pani trafiłam, choć był to czysty przypadek. POLECAM ...
Opinia dodana przez: ef

NZSiPOZ "MEDYK"
Zagorzynek 34
62-800 Kalisz

Wspaniały, rzetelny specjalista! Bardzo długo i dokładnie bada. Kompleksowo podchodzi do zagadnienia, daje wyczerpujące zalecenia, stara się wytłumaczyć problem i wraz z z pacjentem zaplanować leczenie. Przy tym jest przemiła i bardzo skromna. Jestem bardzo zadowolona z jej pomocy i polecam ją każdemu, kto podejrzewa u siebie problemy endokrynologiczne!
Opinia dodana przez: Anna

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Duża wiedza,fachowość,życzliwość,szacunek i troska o pacjenta.Przydałoby się więcej takich lekarzy..
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Marian Jan Zieliński

EKG, Osteoporolog

Poradnia Endokrynologiczna
Łokietka 1
63-800 Gostyń

Leczę się u doktora Zielińskiego od ponad 20 lat. Zawsze doskonale radzi sobie z różnymi dolegliwościami internistycznymi oraz z kręgu chorób tarczycy pojawiającymi się u mnie i mojej rodziny. Doskonały diagnosta i oddany lekarz..

lekarz Ewa Krzyżagórska

Internista, Endokrynolog

ulica Murawa 37 A
61-655 Poznań

Na pierwszą wizytę szłam przerażona. Przed wejściem do gabinetu nie wykonałam zwyczajowych badań w pokoju pielęgniarek. Pani Doktor najwidoczniej zauważyła mój stan, bo poszła tam ze mną
Później przedyskutowałyśmy całą wizytę. Pani doktor rzeczowo i spokojnie wytłumaczyła mi na czym ta choroba polega i jakie mogą być jej skutki. Omówiła diagnozę zrozumiałym językiem. Jej życzliwość i indywidualne podejście bardzo mnie uspokoiły. Okazała się niesamowicie mądra, pomocna
i cierpliwa. To ...
Opinia dodana przez: Bożena

ul. Słowackiego 17 lok. 3
60-822 Poznań

Świetny lekarz - polecam w 100% Zdiagnozował u mnie Hashimoto i dzięki niemu w końcu normalnie żyje. Zaproponował leki i dietę, dużo schudłam, już nie mam problemów z koncentracją. Do tego jest bardzo wyrozumiały i wszystko dokładnie omawia.
Opinia dodana przez: Kasia

dr hab. n. med. Piotr Fichna

Pediatra, Endokrynolog dziecięcy

NZOZ Centrum Chirurgii Kolana, Artroskopii i Urazów Sportowych
ulica Świt 47/49
60-375 Poznań

bardzo dobry lekarz. godzien zaufania. prowadził mnie od wieku dorastania do pełnoletności. zawsze mogłem liczyć na jago wsparcie. użył wszelkich możliwych wtedy sposobów, by pomóc mi wyjść z choroby. ostatecznie skończyło się operacją.

ulica Podleśna 15
62-040 Puszczykowo

To wspaniały lekarz .Leczę się już ponad10 lat i gdyby nie pani doktor upór ,cierpliwość i poświęcenie nie dałabym rady normalnie funkcjonować
Opinia dodana przez: jola