Wielkopolskie Endokrynolog

- 86 lekarzy

Gabinet
ul. Leona Barciszewskiego 12
62-200 Gniezno

Średnia ocen: 3,5/5
MIAŁAM NADCZYNNOŚĆ TARCZYCY. BYŁAM WCZEŚNIEJ U TRZECH LEKARZY, KTÓRZY NIE POTRAFILI MI POMÓC. DZIĘKI PANI DOKTOR MÓJ STAN JEST DUŻO LEPSZY, ZGŁASZAM SIĘ REGULARNIE NA KONTROLE CO PÓŁ ROKU. BARDZO KOMPETENTNA PANI DOKTOR, ZNA SIĘ NA RZECZY.
Opinia dodana przez: Anonim
+2 więcej

Medic Specjalistyczne Gabinety Lekarskie
Grochowska 50
60-332 Poznań

Średnia ocen: 3,1/5
najlepszy lekarz, ktorego mialam. Pani doktor zawsze wyczerpujaco odpowiadala na wszelkie moje pytania, bylam pod Jej opieka kilka lat temu, ale nawet gdy po dwoch latach zadzwonilam, poznala mnie i uspokoila udzielajac porady telefonicznie. Wyjasnila mi na czym moja choroba polega i jaki to moze miec wplyw na moja przyszlosc. Jej podejscie i uwaga z jaka wysluchuje pacjenta wzbudza zaufanie i polecam ja kazdemu z problemami endokrynologicznymi. W temacie, w ...
Opinia dodana przez: Anonim

Centrum Pielęgniarstwa i Opieki "OPTIMA" s.c.
Piłsudskiego 1B
66-400 Gorzów Wielkopolski

Średnia ocen: 3,1/5
Nie polecam wizyt u Pana doktora. Od razu zniechęcająca jest pani rejestrująca od której nie można uzyskać żadnej informacji. Jeśli już uda nam się umówić na wizytę czas czekania nie jest adekwatny do wizyty. Byłam u Pana doktora na wizycie prywatnej która trwała chyba 5 minut nie dowiedziałam się kompletnie niczego dostałam receptę sposób dawkowania zapłaciłam jak za wizytę z usg a nie miałam robionych żadnych badań. Zmieniam edrokrynologa !
Opinia dodana przez: Anonim

Ośrodek Zdrowia
Przemysłowa 11
63-500 Ostrzeszów

Średnia ocen: 3,0/5
Tragedia. Na mojej tarczycy przy użyciu usg nie widziała 2 cm guza, więc zastanawiam się, czy tarczycę w ogóle widziała. Stwierdziła poza tym, że moje wyniki są w dolnej granicy normy, więc czuć już się mogę źle ale leków mi nie poda bo to nadal jest norma. Równie dobrze mogła powiedzieć "Przyjdź jak ci się pogorszy, a póki co się męcz". U dr Hajdukiewicz znalazłam się przypadkiem, bo któż po ...
Opinia dodana przez: Anna
+1 więcej

MED-LUX
RYNKOWA 63
62-082 Przeźmierowo

Średnia ocen: 3,0/5
Nie wiem skąd tyle negatywnych głosów na panią doktor. Nie mam jej absolutnie nic do zarzucenia! Przyjęła mnie przed 22, bo zależało mi na terminie a wyniki badań były niepokojące. Wszystko wytłumaczyła i podczas badania i podczas wypisywania leków, zwróciła uwagę na co uważać, dokładnie omówiła ze mną wyniki badań, rozwiała moje niepokoje i opowiedziała jak będzie wyglądać leczenie. Pani doktor była konkretna, ale przy tym bardzo miła i serdeczna. ...
Opinia dodana przez: Aga

Gabinet
Obrzycka 8 A
60-186 Poznań

Średnia ocen: 3,0/5
Specjalista godny polecenia. Wszystkie elementy wizyty (wymienione powyżej) oceniam na bdb. Z porad Doktora korzystam od trzech lat i nie zamierzam tego zmienić.
Opinia dodana przez: Anna

Poradnia Endokrynologiczna
Piłsudskiego15
Gorzów Wielkopolski

Średnia ocen: 2,9/5
Po 3 latach bezowocnego leczenia trafiłam do Pani Doktor. I dopiero od niej dowiedziałam sie na co choruję. Inni lekarze postawili złe diagnozy. Załuję, ze poszłam tak późno !
Pani Doktor może i nie jest szczególnie wylewna i przesadnie miła ale przeciez nie jesteśmy tam na towarzyskiej wizycie i kawce. Na plotki umawiam sie z koleżankami. Z lekarzem na omówienie choroby i metodzie leczenia. I Pani Doktor znakomicie spełnia ...
Opinia dodana przez: Donata

przy Szpitalu
Turek, Łąkowa 4a
62-700 Koło

Średnia ocen: 2,6/5
LEK TRAFIONY W 100% WIZYTA CO PÓŁ ROKU, KONKRETNIE I NA TEMAT BEZ NACIĄGANIA NA DODATKOWE BADANIA I PRYWATNE WIZYTY.
Opinia dodana przez: Anonim

Poradnia Endokrynologiczna
Gorzów Wlkp
66-400 Gorzów Wielkopolski

Średnia ocen: 2,5/5
Mialam wątpliwą przyjemność korzystać z usług pani doktor.
Nigdy nie dostałam zadnego skierowania na badania, pomimo wielu wizyt nie załozyła zadnej karty i co najgorsze źle zdiagnozowała co skutkowało problemami zdrowotnymi.
Gdy udałam sie do innego lekarza tej samej specjalizacji, tamta Pani Doktor była zaskoczona sposobem leczenia p.Jarząbkowskiej.
Pomija już kompletny brak zainteresowania pacjentem, opryskliwość i brak komunikacji.
Nie polecam !
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet

62-400 Słupca

Średnia ocen: 2,3/5
Byłam na kilku wizytach u pani doktor bada raczej dokładnie . Poświęca dość dużo czasu pacjentowi . Nie daje skierowania na badania labolatoryjne .
Opinia dodana przez: Anonim


Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat